Şimdi Ara

bosch logixxx 8 çamaşır makine sıkmaya başalken yanlara güm güm vuruyor kazan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
3.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşalr bosch logixxx 8 çamaşır makinemiz var

7-8 yıllık

sıkmaya başlarken kazan yanlara güm güm vuruyor

henüz servis çağırmadım

amortisözlerin mi değişmesi lazım ?

teşekkürler.

• Amortisörden.ben dün degistirdim 3 adet.servis 300/400 tl ister kendin yapabilirsin elinden gelirse çok zor değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayavas

Amortisörden.ben dün degistirdim 3 adet.servis 300/400 tl ister kendin yapabilirsin elinden gelirse çok zor değil
    Nasıl yaptını da anlatsan hocam iyi olur :) hagi amortisörü kullandın? sadece alt sacı mı actın yoksa önce arka üst komple mi açtın :)
  • https://youtu.be/Zeh-_BLHp6U burada anlatımı var.urunu gg den 76522444 nolu ilandan aldım.ilanda watsap iletişim hattı var hem makinanın hem amortisörün resimlerini attım. Bana siyah orjinal amortisörler yolladılar makina ilk günkü gibi oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayavas -- 26 Temmuz 2019; 16:25:38 >
  • Arka kapak zaten çok kolay vidaları sök tamam üst kapakta öyle.tork 10 tornavida,13 ve 8 anahtar,hatta cırcır olursa daha kolay olur takıldığım yer olursa yardımcı olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayavas -- 26 Temmuz 2019; 16:29:13 >
  • researcher12 kullanıcısına yanıt
    bosch logixxx 8 çamaşır makine sıkmaya başalken yanlara güm güm vuruyor kazan bosch logixxx 8 çamaşır makine sıkmaya başalken yanlara güm güm vuruyor kazan bunlar makinadan çıkanlar. Siyah olanlar aldigim bosch logixxx 8 çamaşır makine sıkmaya başalken yanlara güm güm vuruyor kazan

• ayavas kullanıcısına yanıt
    hocam çok güzel bulmuşsun videoyu ben o kadar aradım da bulamamıştım.. sağolasın :)
  • ayavas kullanıcısına yanıt
    Yeni taktigin amortisorde takirti varmi ? Yan sanayiler sesli cunku
  • researcher12 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim
  • Şu an için iyi.hele öncesini düşününce, çünkü 13 yıllık makina amortisörler laçka olmuştu
  • Evet, amörtisör sorunu, bizim makinemizde de aynı parça değişti ama ben amörtisör diye adlandırırken servis bu parçaya yay demeyi tercih ediyordu. Çıkan parça ve takılan parça resimlerdeki gibi farklıydı, eskisi fonksiyonunu tamamen yitirmişti. Ağır yıkamalar ve eğik yüzey yıpranmayı hızlandırdı galiba...
  • tubytube kullanıcısına yanıt
    Piston sistemi daha uzun ömürlu 👍
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazpanyol

Piston sistemi daha uzun ömürlu 👍
    Bilemiyorum, klimalarda da rotary ve piston farklılıkları var ama çamaşır makinesi için yorum yapamıyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.