Şimdi Ara

Bosch KGN86AI42N ve Siemens KG86NAI42N (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
14
Favori
66.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Siemens markalı XL / XXL modeller için iletişeme geçebilirsiniz.
    Buzdolabı ve diğer tüm ürün grupları mevcuttur.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • Merhaba,
    Ben de bu buzdolabını @shopsiemens Firma Yetkilisi Serdar Bey'den satın aldım. 2020 yılı üretimli ürünler piyasada olmadığı için yaklaşık 1 ay fabrika üretimini bekledim ama beklediğime değdi. Serdar Bey ilgili bir satıcı. Ürünü Horoz Lojistik profesyonelce gelip evinizin içine kadar bırakıyor. Sonra da 2 saat içinde Siemens yetkili servisi ürünün kurulumunu sağlıyor. Her iki firmanında müşteri temsilcileri sonrasında sizi arayıp aldığınız hizmetten memnun olup olmadığınızı soruyor.

Not: Serdar Bey piyasanın altında fiyat veriyor.

Teşekkür ederim.
    Sevgi ve Saygılarımla,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kirmizivespa.com K kullanıcısına yanıt
    Hocam benim 1 ayı da geçti vallahi.

Serdar Bey ilgileniyoe sağ olsun ancak firmadan hala çıkışı yapılmadı üretilse de

• Arkadaşlar merhaba.

Tüm Siemens marka ürünlerde model bilgisi ve fiyat konusunda yardımcı olabilirim.

Fiyat almak için whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Celallettin Bey kim hocam ne alaka benimle anlamadım ?
  • arkadaşlar son zamanlarda siemens'in kendi sitesinden buzdolabı alan oldu mu ? Dün genel merkezi aradım sitede ürün satıştaysa gönderilir dedi.

1.5 ay oldu artık hala üründen haber yok.
  • SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    seniorcelo muş diğer arkadaşın kullanıcı adı.
    Pardon kullanıcı isimlerinden karıştırdım 👍 sizinle alakası yokmuş aynen.

• quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

arkadaşlar son zamanlarda siemens'in kendi sitesinden buzdolabı alan oldu mu ? Dün genel merkezi aradım sitede ürün satıştaysa gönderilir dedi.

1.5 ay oldu artık hala üründen haber yok.
    Merhaba tekrar
    Online sayfadan ürün aldığınızda teslimat adresine en yakın mağazalara mail düşüyor x model stoklarınızda var ise satışı onaylayıp ürünü adrese gönderin gibi bir mail.
    Stoğunda olan bayi onay verince para havuzdan o bayiye aktarılıyor o da size ürünü yolluyor.
    Fakat adrese yakın bayide yoksa çember genişletilip tekrar email atılıyor o bayilerden cevap bekleniyor sonra daha da genişletiliyor.

Olumsuz 2 yanı var
    Ne zaman geleceği bunda da muallak yakında yok ise süreç uzuyor,
    Bir diğer olumsuz tarafı ise fiyat perakende satış fiyatı normal satış fiyatının üzerinde oluyor genelde.

• shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Biliyorum hocam konuştuk zaten senle. Problemin senden kaynaklanmadığını da biliyorum senden yana sorun yok :)

Sorun siemenste. Yani iki hafta önce üretimden çıkan cihazı göndermemelerinde.

Yoksa bekledik zaten bekleyebiliriz de ancak kargolanmadı bu kadar uzun sürmemeli düşüncesindeyim.

Pazartesi netleşmezse siemensi bir bombardımana tutacağım artık
  • Seradr Bey Merhaba,

KG86NAI42N modeli için size bir mesaj gönderdim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chianti

Seradr Bey Merhaba,

KG86NAI42N modeli için size bir mesaj gönderdim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    Merhabalar.
    9. ayın fiyatları henüz belli olmadığından fiyat veremiyorum. Ptesi sanırım çözülecek.
    Direkt telefonlaşalım Ptesi salı günü.
    Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • Arkadaşlar merhaba.

Siemens düşünenlere model özellik ve fiyat konusunda yardımcı olabilirim.

Serdar Çetin
    05533976676
  • Arkadaşlar merhaba.

Siemens XL/XXL Serilerin Kasım ayı fiyatları aşağıdaki gibidir.

İlgilenen arkadaşlar direkt arayabilir veya whatsapp üzerinden yazabilirler.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

KASIM AYI FİYATLARI
    Bosch KGN86AI42N ve Siemens KG86NAI42N

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shopsiemens -- 19 Kasım 2020; 23:22:40 >
  • Merhabalar, 6000 TL Civarında (Taş çatlasa 7000) buzdolabı arıyorum, mümkünse yerli markalar olsun isterim hem gereksiz vergi vs vermemek için hem de yerli ürünleri desteklemek için. 70 e 182 şu anki dolabımız hani sanırım 75 e 185 civarı uyar0||
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmesne

Merhabalar, 6000 TL Civarında (Taş çatlasa 7000) buzdolabı arıyorum, mümkünse yerli markalar olsun isterim hem gereksiz vergi vs vermemek için hem de yerli ürünleri desteklemek için. 70 e 182 şu anki dolabımız hani sanırım 75 e 185 civarı uyar0||
    Merhabalar.
    Yukarıdaki listede Siemens markalı ürünler var.
    Inox isterseniz 9 numara, beyaz isterseniz 11 numaradaki ürüne bakabilirsiniz.

https://www.siemens-home.bsh-group.com/tr/urun-listesi/buzdolaplari-ve-derin-dondurucular/solo-buzdolaplari-ve-derin-dondurucular/alttan-donduruculu-solo-buzdolaplari/KG76NVIF0N

https://www.siemens-home.bsh-group.com/tr/urun-listesi/buzdolaplari-ve-derin-dondurucular/solo-buzdolaplari-ve-derin-dondurucular/alttan-donduruculu-solo-buzdolaplari/KG76NVWF0N?cid=TR_Siemens_MDA_Range_GS_AlwaysOn_nd_OMD%7csear%7c%7ccpc%7cgoo%7c1869361565%7c77245866863%7ctext%7c%7c&gclid=EAIaIQobChMIwK2C58zv6wIVB4fVCh03Nwl7EAAYAyAAEgKMyfD_BwE&gclsrc=aw.ds

• Şu an fiyat nedir acaba?

• Serdar bey'den biz de bir KG86NAI42N buzdolabı aldık, baştan sona ilgilendi, bilgilendirdi, gecikmeli de olsa buradan kendisine teşekkür ederiz...

• 5000ken almadik gecen sene. spotcuda sordum yeni 7500olmus . altin mubarek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfunak

5000ken almadik gecen sene. spotcuda sordum yeni 7500olmus . altin mubarek

hangi modele 7500 fiyat aldınız hocam

• iste bu kg86 modele. iyimi fiyat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.