Şimdi Ara

Bosch KGN86AI42N ve Siemens KG86NAI42N (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
354
Cevap
14
Favori
66.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mc_aliko

İçine su konan ve soğuk buharla çalışan dolapları özellikle tercih etmek gerekir mi, belirgin bir + sı var mı?

Merhabalar.

KG76APIF0N 75 cm genişlikte olan modelde o özellik var, sebzelerin daha uzun zaman dayanması için geliştirilmiş.
    Fakat o fiyata çıkınca bu modeli almak yerine KG86NAID1N modeline bakmanızı tavsiye ederim, o özellik için biraz fazla fiyatı.

Dilerseniz ürün seçimi konusunda destek olabilirim, saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • Merhabalar 3-4 gündür KG86NAI42N Cihazı araştırıyorum.Yeni çıkanKG86NAID1N arasında belirgin bir fark var mı?(raf dışında) cihaz üretimden kalktı denilmiş hala satışta olan ürünler var web'te.

• cancan5555 C kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Detaylı bilgi için arayabilirsiniz.
    Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • Arkadaşlar merhabalar.

KG86NAID1N'nin Mayısa özel ekstra indirimli fiyatından yararlanmak için bilgi alabilirsiniz.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

------------------------

Ürün stokta var ise: Nakit: 8.250 Tl / Kartlı fiyatları değişmektedir.

Bosch KGN86AI42N ve Siemens KG86NAI42N
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Hocam 70cm maksimum 75 cm genişliğinde buzluğu 140L civarı veya daha büyük olan bir buzdolabı önerebilir misiniz, kendim baktım bir iki tane bosch modeline ama gürültü olayı kafamı karıştırdı, gidip Lg de almak istemiyorum. Bütçem esnek ama 8 i geçemem gibi, baktığım modeller de 5 civarı idi sanırım, araya bir kaç şey girdi fiyatları ve modelleri unuttum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Merhabalar.
    Dolabın genişliği 75 cm daha mantıklı oluyor ise;

KG76NAIF0N: inox, 120 lt civarı ama 186x75 ölçü.
    KG76NAWF0N: Aynı modelin beyazı.

193x70 olanlar var fakat burada buzluk litresi 108 lt lere düşüyor;
    KG56NVIF0N inox model
    KG56NVWF0N beyazı

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
    Çok teşekkür ederim hocam, hb yanlış girmiş bilgileri 75 cm olanlar en fazla 120+L civarında oluyormuş. 1 2 ay içinde evin tadilat işleri var o zamana kadar bakınıp bir şey alacağız, olmadı derin dondurucu da alabiliriz. Karar aşamasındayız kısaca hala...
    İyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ne demek, hayırlı olsun sizin için.
    Görüşmek üzere.

Serdar Çetin
    05533976676
  • cancan5555 C kullanıcısına yanıt
    Selamlar.
    Siemens Bosch arasında fark olmadığını düşünerek paylaşmak istedim.

Uzun araştırmalar neticesinde zaman zaman ses ile ilgili yorumlara rağmen en iyisinin olduğuna karar verip 30.04.2021 tarihinde bir zincir marketten Kgn86aid1n Sipariş verdim.. Birkaç ay öncesine kadar Kgn86AI42N bakıyordum ama tam alacağım zaman bunu bulamayıp yeni versiyon Kgn86aid1n olanına denk geldim.
    Ürün 05.05.2021 de teslim edildi ama kurulumu biraz sıkıntılı oldu, zira kutusuyla 8 kişilik asansörün kapısından geçmedi, servis ertesi gün geleceğinden ürünü geri gönderdim ve ertesi günü servis saatine yakın yeniden getirdiler. Servis ürünü girişte açıp, kapısını söküp asansöre sığdırabildi. Evin iç kapısından da bu şekilde ancak geçti. (Yani gerek asansör gerek mutfak kapısı sorun çıkarabiliyor ayarlamanızı ona göre yapın)

Neyse dolap kuruldu ve 10 günlük izlenimim ürün çok başarılı, eskiden 2 buzdolabı kullanıyordum, bu ikisini de yuttu☺️, yutmakla kalmadı hala biraz yerimiz var. Ses konusunda şu ana kadar gayet sessiz.. çalıştığını duymak için ara boşluğa kulağımı yaklaşıyorum. (Umarım hep böyle kalır)

Serdar bey ile ticaretimiz olamadı ama forum sayfası ve açıklamaları için teşekkür ediyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civil engineer -- 16 Mayıs 2021; 13:54:39 >

• merduran kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. İyi günler de kullanmanızı dilerim.
    KG86NAID1N modelin de ses sorunu hiç yaşanmadı umarım da yaşanmaz. Açıkcası ben KG86NAI42N de de çok çok az sorun yaşadım. Fakat bunda işler değişti bakalım sorunsuz seri şimdilik.
    Görüşmek üzere.
  • civil engineer kullanıcısına yanıt
    Merhabalar.
    KG86NAID1N modeline bakmanızı tavsiye ederim. 190x70 maalesef kısır bir ölçü üst kısmı 194 yapma şansınız varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civil engineer -- 16 Mayıs 2021; 21:55:28 >

• yorumları doğru okuduysam 86ai42n artık eski model mi oldu 86naid1n yeni modeli mi oluyor. bilgi verirseniz sevinirim media mark da 8499 tl düsmüs 86ai42n fiyatı uygun görünüyordu. tavsiye eder misiniz?

• nefret2055 N kullanıcısına yanıt
    Merhabalar.
    KG86NAID1N / KG86NAI42N'in Yenisidir.

Fiyat konusunda yenisi için yardımcı olmak isterim bana ulaşabilirseniz.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • Arkadaşlar merhaba.

Bu üründeki özel kampanyadan ötürü şuanki fiyatı yüksek ihtimal ile bir daha göremeyiz.
    Bu modeli düşünen arkadaşlar için özellikle söylüyorum alalım almayalım diye düşünürken 600/650 tl gibi arttığını görebilirsiniz modelin fiyatının.

Ürün stoklarda var ortalama 1 hafta gibi sürede de teslim oluyor.

Ürün özellik ve fiyat konusunda direkt arayabilirsiniz.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • KG86NAID1N buz yapma haznesi var ve A+++
    KG86NAIF0N buz yapma haznesi yok A ++ bu iki ürün arasında başka fark var mı. Ayrıca home connect özelliği olan buzdolaplarını özel kılan başka özellik varmı home connect harici. Konu ile ilgili bilgilerinizi paylaşabilir misiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • turgaysahin52 T kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Size PM attım.
    Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • Merhaba arkadaşlar,

Ben bu buzdolabını Serdar Bey'den satın aldım deneyimimi diğer konuda paylaştım linkini bırakıyorum.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/149219350

Buzdolabı hakkındaki düşüncelerimi sıralayayım,

- 4 kişilik bir aileyiz hem haftalık pazardan alınanlar ve pişen yemekler ile hemde kışlık için yapılan hazırlıkları saklamak çok rahat. Bir önceki buzdolabımız da büyüktü ancak dondurucu kısmı yeterli gelmiyordu.

- Sessiz, gerçekten çok sessiz. Gece telefona kurduğum uygulama ile sesini ölçtüm ve 39 dB üzerine çıkmadı.

Serdar Bey ile görüşürken bana buzdolabı ile ilgili olması gereken önemli özelliklerden birisinin sessizlik olduğunu söylemişti, örneği şu şekildeydi; çamaşır makinesi veya bulaşık makinesinin çalışacağı zamanı ayarlayabiliyorsun, ister sen evde yokken, istersen gece, istersen gündüz ancak buzdolabını kapatamazsın sürekli soğutması gerekiyor bu yuzden sessizliğin de önemli olduğunu söylemişti. Bu buzdolabı hem performans hem de sessizliğiyle bizi memnun etti.

Umarım uzun süre sorun ve sıkıntı yaşamadan kullanabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lvntkrmn -- 22 Mayıs 2021; 22:17:18 >

• Zam geçişi hakkında.

Arkadaşlar merhaba.

Ürün alacak arkadaşlar;
    1 haziran itibari ile %4-5 gibi zam geçişi olacağı bilgisi geldi.

Bilginize.

Serdar Çetin
    05533976676
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.