Şimdi Ara

Bosch KDN56VI30N ya da Profilo BD2556W3IN buzdolabı arasında kaldım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Donanımhaber beyaz eşya forum sayfasındaki paylaşımları görünce sizlere danışmak istedim. Ağustos sonunda inşallah düğünüm var ve o zamana kadar beyaz eşya satın alacağım. Piyasa araştırması yapıyorum. Bulunduğum ilçede beyaz eşya fiyatları internet fiyatlarına göre bayağı yüksek. O yüzden sizlerden aşağıdaki iki model arasında tavsiye bekliyorum. Eğer ikisini de tavsiye etmezseniz 1800-2100 TL arası bir bütçe ile aşağıda belirttiğim özelliklere göre uygun model varsa yazabilirsiniz.

1. ürün Bosch KDN56VI30N (Bosch resmi sitesinde online fiyat 2099 TL

NoFrost, Üstten donduruculu Kolay temizlenebilir Inox dış yüzey kapılar

Seçme sebebim: Bosch kalitesi, A++ enerji, 507 lt brüt hacim, safety glass emniyetli cam raflar, airfresh filter

2. ürün Profilo BD2556W3IN (fiyat 1799 TL)

Üstten donduruculu buzdolabı Beyaz kapılar, Beyaz yan paneller Süper BD2556W3IN

Seçme sebebim: Profilo fiyat uygunluğu, A++ enerji, 507 lt brüt hacim, dijital termostat, emniyetli cam raflar, chiller plus taze gıda bölmesi

Satın alacağım beyaz eşyalara ek garanti yaptırmayı düşünüyorum. Sizce alttaki Profilo modeli sağlamlık açısından iyi midir?

Ayrıca 9 kg çamaşır makinesi de satın alacağım. 999 TL'ye Vestel Hızlı 9810 TE çamaşır makinesi var. Tavsiye eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pri-SoNeR -- 28 Eylül 2023; 9:55:28 >

• http://www.n11.com/profilo-bd3056l3vn-no-frost-buzdolabi-P64616502

forumda çok övülüyor bu buzdolabı.

- 559 LT
    - A++
  • Niyeyse n11.com'daki satıcılara pek güvenemiyorum. Ya ürünü satın alırsam göndermezlerse diye düşünürüm hep.
  • Hocam siteyi örnek verdim. İnternetten ürünü araştır yada profilo bayiden bak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.