Şimdi Ara

Bosch CLASS 2000 W ve Bosch TRZ200

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
4.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar. Eski kombimiz bozulduğu için yeni bir kombi bakıyorum. Oturduğumuz ev 70 - 80 metrekare civarı. Evde 7 metre kadar petek var. Bu durumda Bosch Class 2000w (22kw) bir model bir kombi ev için yeterli olur mu yoksa Bosch Class 6000w (24kw) mi bakmalıyım ? Bir de TRZ 200 model termostat için Bosch müşteri hizmetlerini aradım. Class 2000w ile uyumlu olmadığını söylediler. Fakat forumda kullandığını söyleyenler var. TRZ 200 alsam Class 2000w ile kullanabilir miyim ? Cevaplar için teşekkürler.

• Müşteri hizmetleri doğru bilgi aktarmış. Class 2000w ye modülasyonlu değil on off oda termostatı takılabiliyor

Bosch trz200 ve bosch cr10 bosch class 6000w ye takılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanıt için teşekkürler. Bu durumda modülasyonlu bir termostat ile Class 6000 w almak daha mantıklı gibi duruyor. Ama onun teknik verilerinde de kullanım suyu sıcaklığı için iki yıldız yazıyor. Diğer kombilerin neredeyse hepsi üç yıldız. Bu büyük bir dezavantaj mıdır acaba ?
  • hakanyr H kullanıcısına yanıt
    bosch class 6000w de sıcak suda ön ısıtma modu var yani plakalı eşanjörde her zaman bir miktar sıcak su bekletir
    musluğu açınca sıcak suyu gönderir,bosch cr 10 kullanacaksanız bence class 6000w daha iyi tercih
    bosch class 6000w ve bosch cr 10 kullanan arkadaşlar var
  • Merhabalar konuyu hortlatacağım ama bende class 2000w aldım ancak montaj felan yaptırmadım. Tesisatçı ın riyle anlaşıp ana kolondan içeri aldırıp kombini montajını yaptıracağım. Konveksiyonel Hermetik Kombi alacağımı söyledim. Hermetikler 3 yıldan sonra çok fazla çalıyor millet o yüzden kombi değiştiriyor dedi. Var mı böyle bir durum acaba? Söylediği sadece bosch için değil genel için.

• faruk8001 F kullanıcısına yanıt
    yalan söylüyor

• Yani bakımı yapılırsa ben sorun olmayacağını düşünüyorum. Kombiyi iade etme aşamasına gelmiltim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.