Şimdi Ara

boş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeTaXs -- 24 Haziran 2020; 23:23:59 >

• wing chun
  • quote:

Orijinalden alıntı: karatekid55

wing chun

Bu sporla ilgili biraz araştırma yaptım. Uygun görünüyor. Gidip bir de eğitmenle görüşeyim daha ayrıntılı bilgi almak için. Teşekkür ederim cevabınız için
  • Aklıma Horace Grant geldi.

boş
  • boş

Çevrende varsa KUDO yu öneririm. Çok gerçekçi full kontak bir spordur. Wing chun felan hikaye, özellikle türkiyede çoğ yer tam bir para tuzağı dikkat et. Dünyanın kabul ettiği organizasyonları ve gerçekçi müsabakaları vardır. Wing chun kungfu vs gibi film ve sokak hikayelerinden ibaret değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan3191

boş

Çevrende varsa KUDO yu öneririm. Çok gerçekçi full kontak bir spordur. Wing chun felan hikaye, özellikle türkiyede çoğ yer tam bir para tuzağı dikkat et. Dünyanın kabul ettiği organizasyonları ve gerçekçi müsabakaları vardır. Wing chun kungfu vs gibi film ve sokak hikayelerinden ibaret değildir.

Beyazıt'ta kalıyorum çevremde var mıdır bilmiyorum açıkçası. Teşekkür ediyorum cevap için. Söylediğiniz gibi wing chun'dan daha derli toplu bir spor gibi duruyor.

• DeTaXs kullanıcısına yanıt
    Kardeşim wing chunun sana katkısı düz koşunun katkısından bir farkı yoktur. Sadece ter atarsın ha o ter atmaya gelene kadar abuk subuk hiç bir halta yaramayan el hareketleri öğrenmen lazım.

Bİr de fiyatlarına bakıyorum da amanın!.. Yok seminerleri yok kıyafetleri...
  • Bulabildiniz mi, ben de arıyorum da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.