Şimdi Ara

Borusan buzdolabını sokağa bırakıp gitti (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
5.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Vizyonsuzluk, böyle iş bilmez kişilere en güzel laf küfürdür.

• Daha bir iki hafta önce Regal buzdolabı aldım. Yukariya kutusuyla taşındı. Daha sonrasında kapımın önünde daireye girmeden kutusu çıkarıldı ve daireme oyle sokuldu. Zaten giriş dar. O yüzden sorun etmedim. Sıkıntısız yerleştirdik. Umarım buzdolabını hemen fişe takmamistir o tornavidayla gelen kişi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Vanished Man V kullanıcısına yanıt

Bizim belediye çok sosyal bir belediye. Sokakta ne kadar işe yaramaz genç varsa hepsini komi garson olarak bünyesinde çalıştırıyor. Bunlar da haliyle ya servis yapmıyor yada yapıyorsa içtiğimiz çaya sümüğünü bulaştırıyor.

Hocam çay taşımak ciddi bir hamallık sistemi. Kimse buna dayanamaz. Size hak veriyorum.

Dolayısıyla ben 5 yıldızlı otellerin turizm otelcilik mezunu elemanlarından çay içiyorum hep.

Dünya sizin dünyanız umurumda değil. Ha sümüklü çay, ha taşıyamayan işçi. Hepiniz aynısınız. iyi ki garajım var ve garajı olmayan mekana gitmiyorum. Sokakta bir araba ötemdesiniz. Dokunamazsınız bana.

Kardeş ne zırvalamışsın. Madem kata çıkarmamalarını haklı görüyorsun, eve çıkarmıyoruz diye belirtilebilir, alıcı da bunu bilsin. Almayı düşünenler ona göre davranır. Ama yok sen önce bir al da sonrası Allah kerimle olmaz bu iş. Kraldan çok kralcısınız anasını satayım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Gitsin hamallık yapsın kaç para aldığını biliyorsa.

• Dark_Soul kullanıcısına yanıt

Yanlış bilmiyorsam profilo da bosch'un alt markası. "Arçelik sevmiyorum, o yüzden altus aldım" gibi bir durum yani.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.