Şimdi Ara

BÖRÜ | StarTV | BİTTİ (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
754
Cevap
15
Favori
52.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    pm ile gönderdim. İsteyen olursa siz de aynı şekilde link paylaşın özel mesajla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fractal design

pm ile gönderdim. İsteyen olursa siz de aynı şekilde link paylaşın özel mesajla.
    Sansürsüz ise pm alabilirim miyim hocam? Malum kaynaklardan indirdim ama sansürlü çıktı Blu TV yerine Star TV'den alınmış benim indirdiğim
  • Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Sansürlü olarak mevcut. Sansürsüz bulursanız siz de paylaşın lütfen.
  • Patlaşırım hocam geçen indirdim ama hâlâ arada bakıyorum malum kaynaklara belki düşer diye ama baya zormuş Blu TV'den indirmek o yüzden pek de ihtimal veremiyorum.

• Arkadaşlar star tv diziyi kaldırmış. Blutv de var o da paralı. Nerden izleyebilirim son bölümü ücretsiz olarak sansürlü sansürsüz farketmez. Pm den yardımcı olabilir misiniz?

• BÖRÜ | StarTV | BİTTİ
  • Alper Çağlar'ın yöneteceği yeni üçleme açıklandı. İlk film 2019'da, 2. flim 2022'de, 3.film 2025'te vizyona girecek.
    https://www.facebook.com/borufilm/videos/1025774954241058/

Videodan alıntıdır: "Merhaba ben Alper Çağlar, uzun zamandır düşündüğüm, üzerinde çalışmaya başladığım, senaryosunu kaleme aldığım yeni yöneteceğim film projesini sizlerle paylaşmanın vakti geldi. Şimdi biliyoruz ki Batı dünyası mitlerine önem veriyor. Mitolojinin miti. Çizgi romanları var,oyuncakları ve bilgisayar oyunları var. Bunların hepsi modern mitolojilerini oluşturuyor. Kendi kültürlerini ve dillerini ihraç ediyorlar. Bu onların bir gücü. Kimsenin burnu dahi kanamadan küçük ülkeleri fethediyorlar. Çocuklar uçan kahramanların oyuncaklarını alıyor, para harcayarak başka bir kültürü benimsiyorlar. Bu her zaman kötü olmak zorunda değil. Ancak bu konuda inanılmaz yetersiz olduğumuzu düşünüyorum. Türk kültürü olarak onların kurmaca çizgi romanları varsa bizim gerçek tarihimiz var. Onların hayal ürünü karakterleri varsa bizim 2000 yıla yayılmış saymakla bitmeyecek halis kahramanlarımız var. Bunun bilinci ve bunun tutkusuyla bu yola çıkıyorum. Bu yol zor olacak, film tarihimizin en destansı işini yapmaya koyuluyoruz. Dolayısıyla bu üçleme aceleye gelmeyecek. Öyküsü ve gerek Türk, gerek küresel seyircisinde bıraktığı Türk kültürü şuuru en önemli vasfı olmak zorunda."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi empire1530 -- 20 Nisan 2018; 18:41:3 >

• Alper Çağlar'dan yeni proje!

BÖRÜ | StarTV | BİTTİ

https://forum.donanimhaber.com/gokturk-uclemesi--132462533#132462533

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömürcan -- 20 Nisan 2018; 19:54:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: empire1530

Alper Çağlar'ın yöneteceği yeni üçleme açıklandı. İlk film 2019'da, 2. flim 2022'de, 3.film 2025'te vizyona girecek.
    https://www.facebook.com/borufilm/videos/1025774954241058/

Videodan alıntıdır: "Merhaba ben Alper Çağlar, uzun zamandır düşündüğüm, üzerinde çalışmaya başladığım, senaryosunu kaleme aldığım yeni yöneteceğim film projesini sizlerle paylaşmanın vakti geldi. Şimdi biliyoruz ki Batı dünyası mitlerine önem veriyor. Mitolojinin miti. Çizgi romanları var,oyuncakları ve bilgisayar oyunları var. Bunların hepsi modern mitolojilerini oluşturuyor. Kendi kültürlerini ve dillerini ihraç ediyorlar. Bu onların bir gücü. Kimsenin burnu dahi kanamadan küçük ülkeleri fethediyorlar. Çocuklar uçan kahramanların oyuncaklarını alıyor, para harcayarak başka bir kültürü benimsiyorlar. Bu her zaman kötü olmak zorunda değil. Ancak bu konuda inanılmaz yetersiz olduğumuzu düşünüyorum. Türk kültürü olarak onların kurmaca çizgi romanları varsa bizim gerçek tarihimiz var. Onların hayal ürünü karakterleri varsa bizim 2000 yıla yayılmış saymakla bitmeyecek halis kahramanlarımız var. Bunun bilinci ve bunun tutkusuyla bu yola çıkıyorum. Bu yol zor olacak, film tarihimizin en destansı işini yapmaya koyuluyoruz. Dolayısıyla bu üçleme aceleye gelmeyecek. Öyküsü ve gerek Türk, gerek küresel seyircisinde bıraktığı Türk kültürü şuuru en önemli vasfı olmak zorunda."
    Harbi bu adamın hakkını ödeyemeyiz. Çok güzel bir haber bu
    Aşk ve heyecanla bekliyor olacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

zamundada var boru diye arattırın. ratio ile paralı siteler ile blu tv ile uğraşmayın
    Hocam orda diğer bölümler iniyor ama ilk bölümde sorun var yüzde 8,5ta takılıyor nerden bulabilirim ilk bölümü

• Abi niye ordan burdan izlemeye çalışıyorsunuz anlamadım. Açın blutv'yi tanımlayın kartı, bir aylığına 12.90 verip izleyin. He dersen benim durumum yok ya da para vermek istemiyorum, ilk 7 gün bedava zaten, sonra iptal edersin üyeliği para falan çekmez karttan. Hem hd hem de sansürsüz şekilde izlersin. Boş boş işlerle uğraşıyorsunuz yemin ederim.
  • Ben hayatımda bu kadar güzel türk dizisi izlediğimi hatırlamıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Abi niye ordan burdan izlemeye çalışıyorsunuz anlamadım. Açın blutv'yi tanımlayın kartı, bir aylığına 12.90 verip izleyin. He dersen benim durumum yok ya da para vermek istemiyorum, ilk 7 gün bedava zaten, sonra iptal edersin üyeliği para falan çekmez karttan. Hem hd hem de sansürsüz şekilde izlersin. Boş boş işlerle uğraşıyorsunuz yemin ederim.
    Hocam indirip izlemek istiyorum ben vereyim 12.90 indirmeme izin versin ona itirazım olmaz. Arkadaş hesap var istersen vereyim dedi o da 1 aylık açmış ama indirme olmayınca hiç yönelmedim bile.
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Hocam aslında eklentilerle indirilebilir diye düşünüyorum.Denemedim ama IDM nin yakalayamadığı veya incele yapıp network kısmında görünmeyen Puhu Tv de eklenti ile indirilebiliyor diziler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snowy1

Hocam aslında eklentilerle indirilebilir diye düşünüyorum.Denemedim ama IDM nin yakalayamadığı veya incele yapıp network kısmında görünmeyen Puhu Tv de eklenti ile indirilebiliyor diziler.
    Puhudaki yöntemi biliyorum da bunda programların dışında da kaynakları kurcaladım ettim bulamadım. Puhu ücretsiz olduğundan kasmamıştır da Blu tv iyi koruyor. Dizi torrente düşse kimse para vermez adamlar da haklı biraz.
  • İzlemediği belli.

• quote:

Orijinalden alıntı: fractal design

Özelden link paylaşan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Dileyen olursa ben de aynı şekilde paylaşabilirim.
    Bana da atar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heinz Guderian

Bana da atar mısınız?

Alıntıları Göster
    Özel mesajların hepsini silince linkler de gitti benim. Linki olan arkadaşlar yardımcı olur umarım.
  • 15 Temmuz'a özel saat 20.00'den 4.30'a kadar Börü 6 bölümüyle ekranda olacak. Comboya hazırlanın

https://www.startv.com.tr/yayin-akisi?date=15.07.2018
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.