DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
BÖRÜ | StarTV | BİTTİ
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
706
Cevap
24
Favori
27.780
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1319 Mesaj
      12 Nisan 2018 21:08:35
      Tolga Erlik, bittin oğlum sen
      |
      |

• Yüzbaşı
      651 Mesaj
      12 Nisan 2018 21:29:38
      Saçma sapan konular, acayip acayip diziler popüler konulara girdi ama şu diziyi bir kez görmedim. Hiçmi merak edilmedi seyredenler hiç mi duygulanıp, sinirlenip, gerilip iki satır yaznak istemedi bilemiyorum. Lafa gelince milliyetçilikte yarış yarış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1360 Mesaj
      13 Nisan 2018 00:18:54

Hareketleriyle çok belli ediyordu. 2.bölümde hangi yoldan gideceklerini teröristler bildiği an tamam bu demiştim. İrfan başkan cezaevinden çıkınca hiç sevinmemişti.

En önemlisi bir hikayesi yoktu dizide ve ekipten değildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 13 Nisan 2018; 0:19:36 >
      |
      |
      keremak35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mutluluk Fenerbahçeli Olmaktır
    • Yüzbaşı
      962 Mesaj
      13 Nisan 2018 00:26:33
      Börü youtube sayfasından

"Sevgili takipçilerimiz, BÖRÜ projesi her zaman 6 bölüm olacak diye tasarlandı. Bir sinema serisi (franchise) öncesi DAĞ II'deki eşsiz başarı için seyircilerimize bir teşekkür projesiydi. Amaç bu ülkenin yüreği vatan sevgisi ile çarpan ve ne olursa olsun haklının yanında duran milyonlarca vatandaşına ve Polis Özel Harekat bünyesindeki nice kahramana bir aşk mektubuydu. Sayenizde çevrimiçi açık ara gelmiş geçmiş en çok izlenen televizyon projesi olduk. MIP fuarında uluslararası en çok talep gelen proje olarak, Netflix bayrak gemisi projeleri bile geçtik. Bunlar bizim amacımız değil, aracımızdı. Amaç her zaman sinemada bu ekibin yine destan yazması. Aksi, bizi bozar. Sonra muhabbetini bol bol ederiz, hayırlısıyla projeyi yetiştirelim de, hepinize selamlar.

--A"
      |
      |

I should go

Battlelog

• Binbaşı
      1787 Mesaj
      13 Nisan 2018 08:41:56
      quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet_Şahin

Şuan işteyim hocam gece 1 de çıkacam gidince atarım.
      Çok teşekkür ederim.
      |
      |

Huawei Mate 9 Kullanıcıları Kulübü
      2.4 GHz Quad-core ARM Cortex-A73 İşlemci | Hisilicon Kirin 960 | 4 GB Ram | 64 GB Dahili Hafıza | Android 7.0 Nougat | 4000 Mah Battery |
      |Full HD 1920 x 1080 IPS LCD | 5.9 Inc | 20 + 12 Mp Leica Kamera | 8 Mp Ön Kamera | 2160p 4K Ultra HD Video Kamera | Dual Sim |
    • Yarbay
      7838 Mesaj
      13 Nisan 2018 09:58:12
      quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Hareketleriyle çok belli ediyordu. 2.bölümde hangi yoldan gideceklerini teröristler bildiği an tamam bu demiştim. İrfan başkan cezaevinden çıkınca hiç sevinmemişti.

En önemlisi bir hikayesi yoktu dizide ve ekipten değildi.
      Sondaki Asena ya evlilik ne alaka bende onu anlamadım herhalde kabul etse durumu geciktirecekti sanırım darbe biraz daha geç olacaktı sanırım?

Her şeyin başında kim çıkacak merak ediyorum.

|
      |

• Yüzbaşı
      406 Mesaj
      13 Nisan 2018 10:09:53
      Hayatımızdan 6 bölümlük efsane bir dizi, tadını damağımızda bırakarak geçti.

Evet belki 6 bölüm az gibi ama bence Türk dizilerinin genel sorunu olan tadında bırakamamak ve konuyu uzatmak adına saçmalamamak adına böylesi daha iyi oldu.

Türk filmlerini gitmeye tövbe eden ben bile sinema filminin çıkmasını 4 gözle bekliyorum.

Şahsi görüşüm dizinin oynadığı Star Tv nin dizinin tanıtımını yeterince yapmadığı. Klişe ve salakça dizilerin tanıtımları, fragmanları defalarca ekranldar da gösterilirken ben Börü de bunun eksikliğini hissettim.

Belki de kanal ve yapımcılar bizim bu diziyi izleyecek belli bir kitlemiz var, onlar da bize yeter diyerek bu detaya pek girmemiş olabilirler.

Çevremde televizyon muhabbeti döndüğünde, ben Börü hariç yerli dizi izlemiyorum dediğimde, öyle bir dizi mi var diyenler olduğuna şahit oldum.

Umarım bu tarz yapımlar artar ve bizde kendi yapımımız dizileri izleyerek vakit geçiririz.
      |
      |

3 Hece 8 Harf....

• Yarbay
      3690 Mesaj
      13 Nisan 2018 11:25:19
      Gerçekten çok güzel bir diziydi istenirse Türkiye’de de güzel bir dizi yapılabileceğinin en büyük kanıtlarından biri oldu bu dizi.

Sinema filminin de harika olacağına eminim.

|
      |

PSN ID = kdrcnrbyrm
    • Yüzbaşı
      652 Mesaj
      13 Nisan 2018 19:44:41
      Yayındayken değerini bilemeyenlerdenim. İzlemek için blue TV ye mahkum bırakmışlar. Bölümleri izlemek veya indirmek için link bilen özelden gönderebilirse çok hayra geçer.

Fractal Design Define C | Ryzen 5 1600 | Dark Freezer X120 | G.Skill Flare X 3200Mhz CL14 | Gigabyte B350 Gaming 3 | Crucial 275 GB SSD | WD 1TB | Corsair RM650X | Windows 10 Pro
      MSI GTX 1080 Gaming X 8GB
    • Teğmen
      218 Mesaj
      14 Nisan 2018 00:09:03
      10 numara diziydi. Hala nasıl bu kadar az izlendiğine şaşırıyorum. Senaryonun da çekimlerin de her bir dakikasından kalite akıyor umarım bu tür kaliteli dizileri daha çok görürüz
      |
      |

• Binbaşı
      1710 Mesaj
      14 Nisan 2018 00:14:48
      Gerçekten güzel bir proje oldu bu, sinema tarihini o kadar ileri atmasalardı keşke. Star TV yeteri kadar reklamını yapamadı orası ayrı. Bence piyasadaki (TV'de ki ler için) çoğu diziden daha kaliteliydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Tesla Motor';s Türkiye | SpaceX | NASA | JPL | BMW 4 Series &#128293;|
    • Uzaklaştırılmış 28 gün cezanın, 27 gün 19 saat 14 dakika kadarı kaldı.
      3 Not
      14 Nisan 2018 00:32:26 Konu Sahibi
      Dün yapılan soru-cevap etkinliğinde Alper Çağlar'ın verdiği bir yanıt. Umarım devam eder. En azından 10 bölüm daha gideri var bu dizinin.

• Yüzbaşı
      652 Mesaj
      14 Nisan 2018 01:55:27
      Özelden link paylaşan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Dileyen olursa ben de aynı şekilde paylaşabilirim.

Fractal Design Define C | Ryzen 5 1600 | Dark Freezer X120 | G.Skill Flare X 3200Mhz CL14 | Gigabyte B350 Gaming 3 | Crucial 275 GB SSD | WD 1TB | Corsair RM650X | Windows 10 Pro
      MSI GTX 1080 Gaming X 8GB
    • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 20 saat 9 dakika kadarı kaldı.
      1 Not
      14 Nisan 2018 03:38:10
      Link alabilirmiyim beyler son bölümü full hd izleyelim sansürsüz
      |
      |

• Yarbay
      10831 Mesaj
      14 Nisan 2018 10:16:43

STAR tv sitesinden İDM ile indirip izleyebilirsin.
      Bütün bölümleri böyle izledim

Yazdım ama son bölüm harici eskileri kaldırmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 14 Nisan 2018; 10:17:45 >
      |
      |
      darkangelevo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Profili gizli olan bana da özel mesaj atmasin.
    • Yarbay
      4674 Mesaj
      14 Nisan 2018 11:16:32

Sinemadan sonra devam ederse muazzam olur. Bu haber sevindirdi gerçekten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Ömürcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2050 Mesaj
      14 Nisan 2018 11:46:29
      Beyler 5.bölümü izleyebileceğim bir yer var mı ? Blu tv ye üye olunca kart istiyor. Bunlar hep çakallık peşindeler, iptal ediceğim zaman sistem bozulur vs vs yani kart girmek istemiyorum. Veya 5.bölümü izlemesem direk 6 ya geçsem sıkıntı olur mu ?
      |
      |

Ne kadar umrumda olabilirki ?
    • Yüzbaşı
      962 Mesaj
      14 Nisan 2018 16:19:56
      quote:

Orijinalden alıntı: Ömürcan

Dün yapılan soru-cevap etkinliğinde Alper Çağlar'ın verdiği bir yanıt. Umarım devam eder. En azından 10 bölüm daha gideri var bu dizinin.

Bu olasılık dahi mutlu etti. Umarım sinema filmi çok iyi gişe yapar ve bu projeyide hayata geçirme olanağı bulur
      |
      |

I should go

Battlelog
    • Yüzbaşı
      502 Mesaj
      14 Nisan 2018 17:08:35
      star tv de bölümler niye kaldıırlmış izleyecebileceğimiz bi yer var mı blu hariç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asosyal yaratik -- 14 Nisan 2018; 17:13:10 >
      |
      |

resmi hesabımdır
    • Uzaklaştırılmış 28 gün cezanın, 27 gün 19 saat 14 dakika kadarı kaldı.
      3 Not
      14 Nisan 2018 17:36:59 Konu Sahibi
      İzlemek isteyenler ekşi sözlük konusuna baksınlar orada anlatımlar mevcut. Şimdi buradan ben söyleyip zor duruma düşmek istemiyorum
      |
      |

Reklamlar
SEO
SEO
paykasa
Yeni Abonelik d-smart
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.