Şimdi Ara

Borsaya giricem yardım lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
1.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tecrübeli arkadaşlar, abiler yardımınız lazım. Hazırda bir nakitim yok. Öğrenciyim. Sıfırdan ayda 500-700 lira yatıracağım aylık. Amacım mezun olunca iyi bir para elimde durması (belki yurtdışı eğitim için kullanırım ya da başka bir şeylere girişirim diye). Altına hali hazırda yatırım yapıyorum. Ama tek bir seçenekle kalmak istemiyorum. Sepet yapmak istiyorum. 3-4 yıl süreyle yatıım yapma düşüncesi var aklımda. Yani anlayacağınız al-sat yapma fikrim yok şimdilik. Fakat daha aracı kurum olarak banka mı yoksa aracı kurum mu diye karar veremedim. Banka düşünürsek zaten az bir miktar yatıracağım için komisyon kısmı beni korkutuyor açıkçası. Zaten 0 dan başlayacağım az miktar olan paramında komisyon şeklinde erimesi hoş olmaz ve temettüler zaten az bir miktar o da erir diye düşünüyorum. Aracı kurumu düşünürsek eğer hesap aylık ücreti kısmını düşünüyorum ve de yatırdığım parayı unutacağım gibi bir şey olacak. Yani sorun yaşarım diye korkmuyor değilim açıkçası. Ne yapmamı tabsiye edersiniz? Siz hangi kurumu kullanıyorsunuz? Ve neden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.