Şimdi Ara

Borderlands 4 | PS5 | ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
2
Favori
174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Borderlands 4 | PS5 | ANA KONU

Borderlands 4 Aktif Olarak Geliştiriliyor!!

Gearbox'ın Rockstar Games'in ana şirketi Take-Two tarafından satın alınmasının ardından, bir sonraki Borderlands'in "aktif geliştirme" aşamasında olduğu resmi olarak duyuruldu. Bu durum Take-Two'nun "Gearbox ve 2K, Borderlands serisinin bir sonraki oyunu için aktif geliştirme sürecinde" şeklindeki açıklamasında görülebilir.

2K başkanı David Ismailer ise şunları ekledi: "Randy Pitchford ve tutkulu, yetenekli geliştiricilerden oluşan ekibini 2K'da ağırlamaktan büyük heyecan duyuyoruz ve gelecekte iş arkadaşları olarak çok sayıda proje yayınlamayı dört gözle bekliyoruz. Borderlands serisinin her yinelemesinde Gearbox ile ortak çalışmaktan büyük keyif aldık ve serinin bir sonraki oyununu aktif olarak geliştiriyor olmaktan heyecan duyuyoruz."

Geliştirici : Gearbox

Yayıncı : Take-Two Interactive

Çıkış Tarihi : Açıklanmadı.

İçerik Güncellenecektir..

• Onyüzbinmilyon silahcık olur yine.
  • evo_4 E kullanıcısına yanıt

Şaşmaz :) Şaka bir yana artık daha emin ellerde Gearbox stüdyosu. Gerek oyun yapısında değişikliğe gidebilirler. Birde oyun motorlarını yeni nesile güncellerler umarım. Tepki alacağından değil ama Yeni nesil oyunculuk artık bunu da çok göz önünde bulunduruyorlar. :)

• Bir borderlands fanı olarak 4 gözle bekliyorum Borderlands 4 | PS5 | ANA KONU 

• En çok sevdiğim serilerden çok sevindim.

• Önlerden yer alalim. Şuan 3 oynuyorum ama dört icin pusudayim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.