Şimdi Ara

BORDERLANDS 2 REMASTERED (Commander Lilith Dahil) TÜRKÇE YAMA (ÇIKTI) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
8
Favori
19.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peki goty sürümünün full türkçe yaması var mı?
  • Evet borderlands 1'in goty sürümünün full türkçe yaması var. Ana oyunu başka bir ekip çevirdi ama dlc leri ben çevirdim. Ana oyun için ve dlc ler için olan iki yamayı da kurarsan oyunun tamamen türkçe olur.
  • Benim hızımda çevirse yarım kişi bile yeterli olur. Ama 2 cümle çevirip bırakmayacaksa olur.
  • Cevap aslında cevapladığınız mesajın son cümlesinde mevcut.
  • ya reis kusura bakma haklısın dün yanımda kız arkadaşım vardı onunla uğraşırken yazdım o mesajları malum pek odaklanamamışım
  • lennon54 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır reis bugün arkadaşla konuşup geri dönüş sağlayacağım sana boş adamın teki kendileri illa ki yardım eder boş boş geziyor şua :D
  • Bence bu forumda bu tarz özel şeyler yazma. Abuk subuk şeyler yazan bir iki aptal çıkar illaki. Her zaman böyle işsizler oluyor formda.
    dikkat ederim de orada açıklama yapmak için söyledim yoksa arkadaşın dediği gibi cevap yazıyor cümlenin sonunda bunu görmemek için aptal olmak lazım :)
  • Hocam merhaba, Pre-Sequel ile gelişme var mı ?
  • Hayır. Her zaman olduğu gibi yardım eden yok o yüzden bende rafa kaldırdım.
  • Yardım edebilirim elimden geldiğince hocam İngilizcem var Almancam da yeterli seviyede. Öm den mailimi yazıyorum sana ne yapılacaksa ucundan tutayım arkadaşlarım da var el birliğiyle halledelim o halde. O kadar yaptın yarım kalmasın madem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lennon54

Hayır. Her zaman olduğu gibi yardım eden yok o yüzden bende rafa kaldırdım.
    Kral eline sağlık Borderlands 2 her şeyiyle Türkçe heralde artık dimi?
  • VII_outLaw kullanıcısına yanıt
    Evet tamamen türkçe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lennon54

Evet tamamen türkçe.
    Sen de olmasan var ya borderlands e bu güne kadar kimse el uzatmadı çevirmeseydin çeviren olmazdı evet yağlama yıkama yaptıktan sonra pre-sequel istiyoruuuz seri tamamlansın sonra 3. oyun :D
  • Teşekkürler yüreğine sağlık dostum
  • Bu Borderlands Granting Tool olayı nedir? Daha önce normal sürümünde token hilesi yaptım. Çok pişman oldum yaptığım için. Bunu iptal etme gibi bir şansım var mı?
    Remastered hangisi oluyor hocam? Sadece Borderlands 2 var?
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Remastered diye ayrı bir şey yok aslında. Oyunu yüklerken ücretsiz Ultra HD Texture Pack'i de yüklüyorsunuz.
  • Pre sequel ne oldu. Devam ediyormusunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freeman1930 kullanıcısına yanıt
    Hayır. Her zamanki gibi yardım teklif edenlere çeviri dosyasını attığımda kalp krizi geçirip yoğun bakıma kaldırılıyolar. :D Yani kısaca yardım eden yok.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.