Şimdi Ara

BORDERLANDS 2 REMASTERED (Commander Lilith Dahil) TÜRKÇE YAMA (ÇIKTI) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
8
Favori
19.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu hafta sonu yeni DLC yi türkçe olarak oynarsın paketlemeyi yapacak arkadaş müsaitse eğer.
  • Pre sequel yarım da olsa kurup başlayım dedim ve bi yerden indirdim ama cevirili olan çevirelecek kontrol edilecek gibi karışık içi oyunu nasıl %50 olan yamayı kurarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NeloAngelo kullanıcısına yanıt
    Ooo bendeki hali çoktan %70. Kontrol edilecekler yazan klasördekileri oyunun içindeki INT klasörüne atacan sadece. Diğerlerini elleme. Ama çevrilen kısımlarda altyazılar yok, olan 2-3 dosyada kullanılamayacak kadar hata içeriyo düzeltilmeleri gerekiyor.
  • lennon54 kullanıcısına yanıt
    Sendeki %70 olanı atarmisin buraya %20 azımsanmayacak kadar fazla bı miktar

• quote:

Orijinalden alıntı: lennon54

Ooo bendeki hali çoktan %70. Kontrol edilecekler yazan klasördekileri oyunun içindeki INT klasörüne atacan sadece. Diğerlerini elleme. Ama çevrilen kısımlarda altyazılar yok, olan 2-3 dosyada kullanılamayacak kadar hata içeriyo düzeltilmeleri gerekiyor.
    Hocam başladınmı sen pre squel i çevirmeye.

• NeloAngelo kullanıcısına yanıt
    Öyle o %20 nin tamamı oyun içi altyazı dosyaları. Yan görevler dışndaki herşeyi türkçeye çeviriyor. Ama malesef atamam. Yama tamamlanmadan yayınlamıycam bu dosyaları. İsteyen varsa kalan %30 'u çevirsin atsın bana birleştirip tek seferde yayınlarım.
  • quote:

Öyle o %20 nin tamamı oyun içi altyazı dosyaları. Yan görevler dışndaki herşeyi türkçeye çeviriyor. Ama malesef atamam. Yama tamamlanmadan yayınlamıycam bu dosyaları. İsteyen varsa kalan %30 'u çevirsin atsın bana birleştirip tek seferde yayınlarım.
    O zaman emeğine sağlık %50 ile oyuna başlayacağım

kanka bu hafta sonu kesin geliyor mu yama ? bir aksilik çıkmadı umarım.
  • Commander Lilith & the Fight for Sanctuary DLC sinin türkçe yaması yayınlanmıştır. Teşekkür etmek isteyenler teşekkürlerinin banka havalesinin açıklama kısmına yazabilirler.

Şaka bir yana en azından bir teşekkürü çok görmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lennon54 -- 19 Eylül 2019; 21:1:45 >
  • quote:

Commander Lilith & the Fight for Sanctuary DLC sinin türkçe yaması yayınlanmıştır. Teşekkür etmek isteyenler teşekkürlerinin banka havalesinin açıklama kısmına yazabilirler.

Şaka bir yana en azından bir teşekkürü çok görmeyin.
    Süpersin gerçekten bize çok şeyler yaşattın içimiz buruk ama pre squel yüzde yüz Türkçe yama istiyoruz :D

• Ellerinize sağlık. İlk oyunu DLC'ler dahil oynamıştım bir kaç ay önce. DLC çevirileri ana oyunun çevirilerinden daha başarılı görünüyordu. Umarım ikinci oyun da aynı şekilde başarılı olmuştur komple.
  • cozepud C kullanıcısına yanıt
    Sağol. Ama pre squelde şartım belli yardım eden olmazsa devam etmeyeceğim.
    yamanın en başından beri destekliyorum seni, niye cevap yazmıyorsun adamım. yamanın çıktığını bu saatte ogreniyorum :D
  • Kişiye özel duyuru gibi olmasın diye duyuruyu cevap olarak yazmadım.
    tamam adamım. ellerine,emeklerine sağlık ;)
  • sinan hocam ellerine sağlık. sana bir şey soracağım. hangi karakterle oynamlıyım sence? lilith ile biraz denedim pek beğenmedim. borderlands 1'i mordecai ile oynamıştım. var mı bir önerin?
  • Damatferit1990 D kullanıcısına yanıt
    Ben genelde hep komando yu seçiyorum taret koyma yeteneği çok işe yarıyor. Taret düşmanları üzerine çekerken sen icaplarına bakıyorsun.
  • peki ilk oyunun remastered versiyonunun türkçe yaması var mı? ve pre squel için kaç kişi gerekiyor bir kişi yeterli olur mu olursa arkadaşıma söyleyeceğim bir bakabilir :)
  • İlk oyunun remastered versiyonu yapılamıyor, dosya yapısı farklı olduğu için yama uyarlanamıyordu. Normal GOTY versiyon ile Remastered versiyonu indirip karşılaştırarak GOTY versiyonu oynamıştım ben. Ufak tefek grafik iyileştirmeleri, birde minimap dışında Remastered'ın pek bir albenisi yok. En azından GOTY versiyonunda Türkçe Yama ile oynarsınız.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.