Şimdi Ara

Borajet: 27 Kasım Pazar günü 13-15 Arası Yurtiçi Tüm Yönler 20tl!! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
12
Favori
9.871
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    50 tl ye thy nin bagajında bile ucamazsin biraz usturuplu sallayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rLzApex kullanıcısına yanıt
    neden uçamasın?? istanbul antalya arası sürekli uçuyorum 60 civarı hep fiyatları.
  • gyrocu kullanıcısına yanıt
    Anadolujettir o.

• Reklamın iyisi kötüsü olmaz tezine inanırdım,
    Bugün borajet ile bir şey daha öğrendim,oluyormuş.
    kalitesiz firmadan alışveriş yapamadım asla yapmıyacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    hayır thy
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyrocu

hayır thy

Antalya ya kim uçuyor sezon mu kaldı yinede aktarmalı veya absurd saat tarih gün ve 1 ay önce alacaksın ki vergilerle 70 tutsun oda gidilmeyen sehirlere.

Ve burada yok bilet almam yok binmem diyenler yarın yine 20 lira yapsın borajet site çöker bilet alınmaz biraz durust olalım ne olur. Madem herkes thy bussines kalitesinde ucabiliyor ne işin var sıcak fırsatta borajette..

• rLzApex kullanıcısına yanıt
    THY de business uçtuğumu söylemedim. Ben de geçen hafta borajetten 20 liraya bilet aldım. 50 liraya bagajda uçamazsın dediğiniz için yazıyorum.
    aldığım biletler aktarmalı yada 1 ay önceden alınma vs. değil inceleyin sitesinden.
  • Ben de kampanyayı unuttum diye üzülüyordum, 2 saatim bana kaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: rLzApex

quote:

Orijinalden alıntı: gyrocu

hayır thy

Antalya ya kim uçuyor sezon mu kaldı yinede aktarmalı veya absurd saat tarih gün ve 1 ay önce alacaksın ki vergilerle 70 tutsun oda gidilmeyen sehirlere.

Ve burada yok bilet almam yok binmem diyenler yarın yine 20 lira yapsın borajet site çöker bilet alınmaz biraz durust olalım ne olur. Madem herkes thy bussines kalitesinde ucabiliyor ne işin var sıcak fırsatta borajette..

Siz güvenilmeyen bir firmadan bilet alabilirsiniz ben 30-40 lira için sürpriz uçak bileti almam.
    Bugün denedim olmadı çünkü firma kötü niyetli
    vodafone yanımda uygulamasından bedava bilet vermişti borajet
    İlk Okuyana hediyem olsun

Borajet: 27 Kasım Pazar günü 13-15 Arası Yurtiçi Tüm Yönler 20tl!!

• Hocam merhabalar,
    Sömestrede aileme süpriz yaparak onları ziyaret etmeyi düşünüyodum, bugünkü kampanyadan o yüzden yararlanmaya çalışıp yararlanamamıştım. Az önce bugün ilk kez olmak üzere foruma girdim ve bu başlığı görünce bugünkü maduriyetimden dolayı konuya bakayım dedim.
    Sizin mesajınızı gördüm, "kesin birisi almıştır da yazmamıştır ama yinede deneyeyim" diyerek şansımı denedim ve kimsenin dememiş olduğunu görüp çok mutlu oldum.
    Az önce bir üniversite öğrencisini ve bir aileyi sevindirdiniz çok teşekkür ederim :)
  • Beyrut ,Trieste ,Köln hariç uçuş yok bu nasıl kampanya belə vəziyyətin içinə soxum.

• Borajet in adı fetö ile çok geçiyor. Uzun vadeli bilet alma konusunda dikkat etmek lazım.

• Sakın bu firmadan bilet almayın pişmanlıktır uçuşlar hep erteleniyor uçuşum 1 saat ertelendi sıkıntı yaşarsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: SantiagoMunez25

Sakın bu firmadan bilet almayın pişmanlıktır uçuşlar hep erteleniyor uçuşum 1 saat ertelendi sıkıntı yaşarsınız

Her haftasonu uçağa binmek durumunda kalıyorum ve en çok rötar kesinlikle PEGASUS tarafından yapılıyor. 2 saati normal karşılayabiliyorum artık onlar sayesinde. Thy ve Borajetten pek sıkıntı yaşamadım. Pegasus olmasın da hangi havayolu olursa olsun

• gyrocu kullanıcısına yanıt
    Evet Thy ile 55 65 tl ye İzmir İstanbul arası bilet çok aldım. Hatta birini de dün aldık. Anadolu jet değil.

• quote:

Ben normal fiyatları kastetmiştim. Ayrıca defalarca ankara istanbul uçtum THY ile 59 TL ye. Cahilsen sus bence. Rezil oluyosun. Ayrıca thy çoğu zaman hizmet bedeli almazken yada 5 10 tl alırken, normalde 45 tl ye satılan borajet bileti git gel 90 tl + 40 tl hizmet bedeliyle 130 tl ye gelirken. 59 tl lik thy bileti gitgel 119 tl ye alınabiliyor. Borjet ve pegasus aldıkları hizmet bedelleriyle ne kadar ciddiyetsiz ve üç kağıtçı frimalar olduklaronı kanıtlıyolar. THY nin verdiği hizmetin 10 da 1 ini vermeden saçma sapan hizmet bedeli alıolar

• ilk zamanlar yolcu olmadıgı ıcın seferler ıptal edılıyordu
    çanakkaleye bilet almıştım gece 12 de uçuş vardı
    2 saat ertelendı. Artık iptal olmasın dıye dua ediyodum
    Bildiğin sürpriz bir bilet almış oluyorsunuz
  • Şu konuyu kaldırın ya gördükçe sinirim bozuluyor. 2 saat pc başında fiyat ekranını göremedik. Vpn, farklı tarayıcı, crenomı ne başka sitesi hepsini denedik. Fiyat ekranını görmedik.

• evet thy'den ucuz bilet varsa alırsınız. özellikle kış dönemi. fakat bir yere uçayım biletler ne kadarmış diye baktığınızda thy'den bilet alamazsınız, gücün yetmez. hadi şimdi kendinize birkaç rota ve tarih belirleyin, sonra da skyscanner üzerinden o rotanın bilet fiyatlarını listeleyin. thy hep daha pahalıdır.

rastgele baktığım 6-14 mayıs ist-madrid uçuşu. thy pahalı, hep pahalı

https://www.skyscanner.com.tr/tasima/ucak-bileti/ista/mad/170506/170514/ucus_ucretleri-kalkis-istanbul-varis-madrid-icinde-mayis-2017.html?adults=1&children=0&adultsv2=1&childrenv2=&infants=0&cabinclass=economy&rtn=1&preferdirects=true&outboundaltsenabled=false&inboundaltsenabled=false&qp_prevProvider=ins_month&qp_prevCurrency=TRY&qp_prevPrice=532&priceSourceId=unspecified-unspecified#results

• quote:

Orijinalden alıntı: besttrr

quote:

Ben normal fiyatları kastetmiştim. Ayrıca defalarca ankara istanbul uçtum THY ile 59 TL ye. Cahilsen sus bence. Rezil oluyosun. Ayrıca thy çoğu zaman hizmet bedeli almazken yada 5 10 tl alırken, normalde 45 tl ye satılan borajet bileti git gel 90 tl + 40 tl hizmet bedeliyle 130 tl ye gelirken. 59 tl lik thy bileti gitgel 119 tl ye alınabiliyor. Borjet ve pegasus aldıkları hizmet bedelleriyle ne kadar ciddiyetsiz ve üç kağıtçı frimalar olduklaronı kanıtlıyolar. THY nin verdiği hizmetin 10 da 1 ini vermeden saçma sapan hizmet bedeli alıolar

Cahilsen sus demissin ondan değil de yaşından dolayı çocukla çocuk olmayacağım için susuyorum.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.