Şimdi Ara

Borajet: 27 Kasım Pazar günü 13-15 Arası Yurtiçi Tüm Yönler 20tl!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
12
Favori
9.871
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamam hocam linki kaldırıyorum. Boşuna bir de bununla uğraşmasın arkadaşlar.
  • Ana sayfa jet hızında açılıyor uçuş seçiminde kitleniyor. nasıl iş bu? tıklanma sayısını artırmak için böyle adilik yapılmaz. insanların zamanlarını yediler.
  • Ben de giremiyorum, aero daha mantıklı galiba bu uçak biletleri için.
  • Anasayfa geçen hafta açılmıyor üye girişi sayfası açılırken bu hafta tersi oluyor.
    Geçen haftada uckagıt yapmışlardı fakat üye girişi sayfasının açığı sayesinde alabılenler olmuştu. Bu hafta hiçbir şekilde alınmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 20 Kasım 2016; 14:31:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • site acılmıyır kesınlıkle...ınsanın aklına acaba uckagıt mı var dıye gelıyor yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 buçuk saat oldu daha bilet alabilen yok
  • fırmaya sormak lazım 1 ile 3 arası kac kısı yararlanmıs bu kampanyadan...

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar farklı tarayıcı, vpn vs hiç bir işe yaramaz. Sebebi aynı anda giriş kapasitesi olduğu için ne ile denerseniz deneyin açılmaz. Muhtemelen bu iyileştirmeyi yapmak istemiyor sebebi herkes o fiyata almasinlar diyedir. Sonuç olarak bu reklamı gören firmayı araştırdı ücretsiz ikramlar, iki kişilik koltuklar vs yani bunlar merak uyandırdı vatandaş belki normal zamanlarda da alıp deneyecektir. Kampanya reklam dediğin böyle olur tebrikler güzel fikir.

• quote:

Orijinalden alıntı: rLzApex

Dostlar farklı tarayıcı, vpn vs hiç bir işe yaramaz. Sebebi aynı anda giriş kapasitesi olduğu için ne ile denerseniz deneyin açılmaz. Muhtemelen bu iyileştirmeyi yapmak istemiyor sebebi herkes o fiyata almasinlar diyedir. Sonuç olarak bu reklamı gören firmayı araştırdı ücretsiz ikramlar, iki kişilik koltuklar vs yani bunlar merak uyandırdı vatandaş belki normal zamanlarda da alıp deneyecektir. Kampanya reklam dediğin böyle olur tebrikler güzel fikir.

Bilinçli adam 2 saat bilgisayar başında denedikten sonra bu firmaya 5 kuruş bile kazandırmaz.
  • quote:

Dostlar farklı tarayıcı, vpn vs hiç bir işe yaramaz. Sebebi aynı anda giriş kapasitesi olduğu için ne ile denerseniz deneyin açılmaz. Muhtemelen bu iyileştirmeyi yapmak istemiyor sebebi herkes o fiyata almasinlar diyedir. Sonuç olarak bu reklamı gören firmayı araştırdı ücretsiz ikramlar, iki kişilik koltuklar vs yani bunlar merak uyandırdı vatandaş belki normal zamanlarda da alıp deneyecektir. Kampanya reklam dediğin böyle olur tebrikler güzel fikir.

Bence tebrikler güzel fikir yerine yazıklar olsun demek gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msb_bjk -- 20 Kasım 2016; 14:38:28 >
  • Turna.com a girdim borajet bileti satıyor burası xml den alırlar sıkıntı olmaz belki diye borajet i getirmiyor uçuşlarda sanırım sadece server degil patlak olan.
  • Dh den kimse bilet alamadıysa hiç kimse alamamış demektir bu da kampanyanın sahte oldugunu gosteriyor

• harbiden yazıkları olsun 2 saatimizi çaldılar boş yere.
  • Arkadaşlar tebrik edeceğim Tabi adamlar bu reklamı yapmak için okadar para harcaması lazım ki bedavadan reklam ve bu başarılı oldu. İlaveten bunu gören almaz diyorsunuz da bu web sitesi açılmaması hizmetin kötü veya iyi olduğunu göstermez teknik altyapı yetersiz diye aklında kalır insanin. Pegasus rötar yapınca bir daha bilet almam denir ama alınır bu böyledir o yüzden reklam başarılı oldu ben mesela etli wrap ikramı olduğunu içecek vs ikramı olduğunu öğrendim yani ilgili çekti demek ki başarılı bir uygulama oldu.
    Asıl sormamız gereken şu , geçen hafta bilet alanlar oldu ve firma muhtemelen hangi link üzerinden alınabildiğini buldu ve bu hafta alınmasın diye o linki bir şekilde burada bize vermiş olabilir mi? Zira linki paylaşan kişi de bilet alamayacağını bile bile bu linki de bize verdi ya demek ki çok iyi kalpli yada ... :)

• son 15 dakika. hala benim gibi umudunu kesmeyenler???
  • quote:

Arkadaşlar tebrik edeceğim Tabi adamlar bu reklamı yapmak için okadar para harcaması lazım ki bedavadan reklam ve bu başarılı oldu. İlaveten bunu gören almaz diyorsunuz da bu web sitesi açılmaması hizmetin kötü veya iyi olduğunu göstermez teknik altyapı yetersiz diye aklında kalır insanin. Pegasus rötar yapınca bir daha bilet almam denir ama alınır bu böyledir o yüzden reklam başarılı oldu ben mesela etli wrap ikramı olduğunu içecek vs ikramı olduğunu öğrendim yani ilgili çekti demek ki başarılı bir uygulama oldu.
    Asıl sormamız gereken şu , geçen hafta bilet alanlar oldu ve firma muhtemelen hangi link üzerinden alınabildiğini buldu ve bu hafta alınmasın diye o linki bir şekilde burada bize vermiş olabilir mi? Zira linki paylaşan kişi de bilet alamayacağını bile bile bu linki de bize verdi ya demek ki çok iyi kalpli yada ... :)

10 adet bilet aldım üyelikle girilen kısımdan daha kampanya bitmeden burda yazdım ki insanlar da alabilsin alanda oldu hatta ama bugün orada açılmıyor

• Teknik altyapının kötü olduğunu üyelik şifremizi apaçık bir şekilde sms atmalarından anlayabilirsiniz zaten.
  • Son 10 hala bi ümit...

• quote:

Arkadaşlar tebrik edeceğim Tabi adamlar bu reklamı yapmak için okadar para harcaması lazım ki bedavadan reklam ve bu başarılı oldu. İlaveten bunu gören almaz diyorsunuz da bu web sitesi açılmaması hizmetin kötü veya iyi olduğunu göstermez teknik altyapı yetersiz diye aklında kalır insanin. Pegasus rötar yapınca bir daha bilet almam denir ama alınır bu böyledir o yüzden reklam başarılı oldu ben mesela etli wrap ikramı olduğunu içecek vs ikramı olduğunu öğrendim yani ilgili çekti demek ki başarılı bir uygulama oldu.

Tüketiciyi aldatarak yapılan reklamlar hem suçtur, hemde orta vadede firmaya olumsuz etkileri olacaktır.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.