Şimdi Ara

BORA JET MAĞDURLARI BURAYA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bora Jet'den bilet alıp mağdur olanlar var mı? THY'nin söz konusu uçuşları gerçekleştireceği söyleniyor. Ama thy'yi aradığımda biletimi göremiyorlar.

Ben 19 Mayıs'ta Adana'dan Beyrut'a uçak bileti almıştım. Dün malum Bora Jet'in iflasını duyduk. Müşteri hizmetleri THY'ye yönlendirdi. THY ise biletin henüz kendi sistemlerine girilmediğini belirtti.

Şimdi sorun şu, THY'nin Adana'dan Beyrut'a uçuşu bulunmuyor. Bizi nereden uçuracak? Eğer İstanbul- Beyrut bileti verirse aktarmayı karşılayacak mı? Her koşulda THY'nin sunacağı yeni uçuş saatleri bana uymuyorsa, bileti iptal şansım var mı?

Aynı konuda mağduriyet yaşayanların paylaşımlarını bekliyorum. Ben de konu hakkında buradan güncel bilgi paylaşacağım.

• Mağduriyeti bir şekilde giderirler. Ama biraz beklemek lazım. Yolcu listelerinin THY'ye aktarılması ve sizin durumunuzdaki yolcuların da işlemleri biraz vakit alabilir diye tahmin ediyorum.
  • uçuşumuza 2 hafta kaldı ama ses seda yok. oldu bittiye getirecekler gibime geliyor.
  • Borajete ulasmak ne mumkun. Hem ariyorum hem de form dolduruyorum ne arayan var ne soran.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalde bile müşteri hizmetleri cevap vermiyordu ki şimdi versin.
  • son dakikada bize öyle bir gol attılar ki, çok alakasız uçuşlar verdiler. allah belalarını versin 2 haftadır bizi oyaladılar.
  • Borajet iflas etmedi arkadaşlar yeniden yapılanma sürecine girdiler. Eski sahipleri ile yeni alıcıları arasında hukuki bir süreç var. Borajet iyi firmadır, mağduriyet yaşattığı doğrudur ama zamanında bir çok havayolunun böyle durumları vardır. Not ben pegasuscuyum :DBORA JET MAĞDURLARI BURAYA
  • sonerta S kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgilendirme nasıl oldu bilgi verirmisiniz.Borajetten mi aradılar Thy den mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tour Guide

Borajet iflas etmedi arkadaşlar yeniden yapılanma sürecine girdiler. Eski sahipleri ile yeni alıcıları arasında hukuki bir süreç var. Borajet iyi firmadır, mağduriyet yaşattığı doğrudur ama zamanında bir çok havayolunun böyle durumları vardır. Not ben pegasuscuyum :DBORA JET MAĞDURLARI BURAYA

Bir adet Pegasus maket uçağını nereden temin edebiliriz hocam?

• mustafa606060 M kullanıcısına yanıt
    uçuşa en fazla 2 gün kala arıyorlar. açtınız açtınız, açmadıysanız vay halinize. size thy'den yapılacak uçuş saatlerini söylüyorlar. itiraz etme şansınız yok. ya o uçuşa gideceksiniz ya hakkınız yanacak. boşuna thy'yi de aramayın, iptal, saat değişikliği, para iadesi kesinlikle mümkün değil.
  • Her türlü esnekliği sağlamaları gerekirdi.
  • sonerta S kullanıcısına yanıt
    Bizim gidiş 4 Temmuz dönüş 15 temmuzdu. En azından dönüşü erkenden öğrenirmiyiz yoksa dönüş içinde mi 2 gün kala haber verirler.
  • Benim açık biletim kaldı,nereyi arasam açmıyorlar ne yapmalıyım ki?
  • mustafa606060 M kullanıcısına yanıt
    aynen, gideceksin, dönüşüne allah kerim diyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.