Şimdi Ara

boot loader kilidi hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar boot loader kilidi hakkında bir sorum olucakdı
    telefonuma ics 4.0.3 yukledim sonra nasıl olsa yurt dısı telefon die hemde orenmek amaçlı boot loader kilidini falan kaldırdım sonrada şu karnel işine giriyim dedim ve doom karnelide yukledim telefonuma ama karnel yukleyinceye kadar telefonumda bir problem yoktu karnel yuklemesinden sonra telefon wi fi yi gormemeye basladı yanı ayarlardaki sembolu pasif durumda hiç bi şekilde açamadım fabrik ayarlarına geri dondum yinede açılmadı bende artık tekrar romu sil baştan yukleyeyim dedim ve flashladım tekrar 4.0.3 u telefon sıfırdan tekrardan elimde duruyor ve merak ettigim husus boot loaer kilidi şu an açıkmıdır kapalımı üşeniyoprum bidaha açmayada kapalıuysa :D eskiden bu işleri zor zannerderdim orendik çe asit oldugu ortaya çıkıyor :D

• wifi nin çalışması için wifi ile ilgili zip dosyası flashlaman lazım recovery moddan sayfada vermişlerdir..
  • ne bilim hiö ole bakmak aklıma gelmedi direk tekrardan flashlamak daha işime geldi işte şimdi boot loader kilidi açıkmı kapalımı merak edyorum :D tahminim açık olması lazım ama işi bilenler ne der bilmiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.