Şimdi Ara

« « LG V30 ve V30 Plus için Bootloader Kilidi Açma TWRP Recovery Yükeleme ve Root Konusu » »

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
3
Favori
2.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu konunun içeriğini çalındığı için kaldırıyorum. Kuralsiz111 nickli kullanıcı benim hazırladığım rehberi müsadem olmadığı halde çalıp yalan yanlış bir şekilde kullanmıştır. 2-3 gündür benim şikayetlerimi ve mesajlarımı dikkate almayan forum adminlerine ve burdaki ergenlere başarılar diliyorum. bir daha donanimhaber forum gibi vasat, bayağı ve boş ortama girmemenin şahsım için en iyisi olduğunu düşünüyorum.

ne haliniz varsa görün sonuç olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinanthewhite -- 19 Eylül 2019; 11:50:14 >

orjSin bu mesajı paylaştı
  • Tebrikler, elinize kaleminize sağlık...
  • Eline sağlık. Telefon daha yeni şimdi yapmam muhtemelen ama android 10 gelmezse (ki gelmeyecek gibi duruyor) illa biri rom yapar onu yükleriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konunun içeriği, Lg v30 anakonu başlığında, Kuralsiz111 nickli kişi tarafından, müsade etmediğim halde olduğu gibi çalınmış, copy paste edilerek kendi mesajına eklemiştir.

Duyarlı kişileri bu trollüazamı şikayet etmeye çağırıyorum.
  • Emeğine sağlık hocam.
  • OrjSin Kardeş sana birşey sormam lazım yardımcı olurmusun sana ulaşamıyorum email:tusunamik@hotmail.com ulaşırsan çok iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tusunamik -- 12 Ocak 2020; 14:12:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar v30 u ikinci el aldım Anti-rollback version kısmında APPSB1(LK): 0, SBL1: 0, TZ: 0, RPM: 0 yazıyor ancak lg lg rct check kısmında "unlock device" yazıyor lg deki işlere çok hakim değilim ne yapılmış olabilir ve bunu tekrar "official" hale getirmek mümkün mü?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.