Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (982. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22.270
Cevap
720
Favori
1.970.229
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 980981982983984
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ultraslanonur

hocam bu ay bana da ekstre de yazıyordu aradım.Mh bana kart ücreti yansıdıktan sonra işlem yapabılirim dedi sistem ücreti iptal de edebilir veya bonus da teklif edebilir dedi. tamam dedim kapattım o zaman yansımadan tekrar arayıp kartı kapatma talimatı isteyim.

Alıntıları Göster
    Bankayı arayın, karta ücret yansimadan once kapatmak istiyorum deyince aaa size tanımlanmış kampanya varmış 9 ay kapatmayın iade edelim diyorlar.
    Ya da bekleyin ekstre kesilince arayın, daha önce konuştuğum temsilci şu anda yansıtmadığı için işlem yapamıyorum kart ücreti yansiyinca arayın, hallederiz dedi dersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 14 Ocak 2019; 12:50:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Herkeste yemez bu numara dikkat etmek lazım kartı kapattırma ihtimali de var
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion20

Herkeste yemez bu numara dikkat etmek lazım kartı kapattırma ihtimali de var
    Bana iade yapmasalardi kapatacaktim zaten.

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Kaybedecek birşey yoksa sonuna kadar zorlamak mantıklı tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion20

Kaybedecek birşey yoksa sonuna kadar zorlamak mantıklı tabi
    Aynen, eğer tepkiler göstermezsek bu bankalar ve firmalar çok öper bizi.

• Kart aidatları normalde geçmişte kullanımınıza değil, gelecekte kullanımınıza yönelik alınıyor. Benim 16 yıl kullandığım karta yansıtıldıktan sonra iptal edin kartı dedim, yarısını ekstrede ben başvuru yapmadan iptal etmişlerdi. Kalanı da iptal edin diye aradığımda kusura bakmayın dediler. Ayrıca bu ücretin yansıtılacağı bir önceki ekstrenizde belirtilmişti, dediler.

"Aldığınız para önümüzdeki yılın kullanım ücreti, kartı iptal ettiriyorum, kullanmayacağıma göre kalan ücreti de iptal etmeniz gerekiyor" dedim. "Kusura bakmayın" dediler yine de. Ben de peki deyip kendi şubem kanalıyla kalan yarısını da geri aldım.

Sonrasında ise 1 sene öncesinde aldığım Miles Smiles ekstresinde bir sonraki ay aidat yansıtılacağını yazdığını görünce, "iptal edin" diye aradım. "Daha yansıtılmadığı için şu an iptal işlemi yapamıyorum, yansıtılınca tekrar konuşabiliriz" deyince "Arkadaş yansıtılmadan önce arayınca iade edemiyorum, yansıtılınca da geçen ay yazıyordu, isteseydiniz iptal edebilirdiniz diyorsunuz, siz kartı iptal edin" dedim. Kapattırdım.

Lakin yine de söylüyorum, alınan aidatlar geçmiş değil bir sonraki yıl için alınıyor, o yüzden kartı iptal ettirmenize rağmen iade etmemekte ısrar ederlerse THH'ye başvurabilirsiniz.

• sirphoenixx kullanıcısına yanıt
    Bankaların aidat kullanımları farklı bazıları kartı aldığınızda ilk ekstreye yansıtıyor. Demekki sonraki 12 ay için batan aidat yazıyor diyorsunuz. Ama uygulamaya gelince bu kartı 1 yıl kullanmışsınız, avantajlarından faydalanmışsınız o yüzden bu aidatı ödemeniz gerekiyor deniyor. Nabza göre şerbet
  • aradım bankayı kredı kartı ucretı yansıtacakmıssınız sonrakı ay kartı kapatın dedım.Mh bana eğer kartı kapatırsak geçen sene size kartı 12 ay kapatmama sözünüze iade aldığımız 104 tl ucretı tekrar yansıtmak zorunda kalırız dedı

Yanı gecen sene yıne ben aramısım ıptal etmısler kapatmama sozume sımdı 11 subatta doldugu ıcın o gune kadar kapattırırsam gecen senenın ucretını ıstıyor kapatmasam bu sefer de onumuzde kı ay gelecek senenın ucretını yansıtacak herkes yolunu bulmuş
  • Banada aidat gelecek ilk extre de.

Umarim iptal ederler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 yıldır kartı aktif olarak kullanıyordum. Her yıl kart aidatını iade ederlerdi.bu yıl şaka gibi 35 tl puan verelim dediler.kapatın dedim ve kapattılar.

• ozcan4257 O kullanıcısına yanıt
    geçen sen banada aynısını yaptılar..

• Bonus'un otomatik fatura ödeme talimatına puan verme gibi bi kampanyası var mı? Axess'ten vermiştim 6 aylık talimat için 50 TL chip para aldım, süresi doldu, başka bankaya taşımak istiyorum talimatı.
  • Bu ay e ticaret anlaşması hangi kurum arkadaşlar bilgisi olan var mı?

• Garanti POS'larında tek seferde yapacağınız ilk 1000 TL ve üzeri seyahat ve konaklama harcamanıza 50 TL bonus verilecektir.
    Kampanyaya sadece BonusFlaş uygulaması üzerinden katılım sağlanabilir.
    BonusFlaş üzerinden katılmak için ilk harcamadan önce HEMEN KATIL'ın tıklanması gerekmektedir.
    Garanti Bonus'lar, Money Bonus, Flexi, Paracard Bonus, Bonus Business ve Easy kredi kartları ve bu kredi kartlarının ek kartları kampanyaya dahildir.
    Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 4,99 TL'dir.
    Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 50 TL bonus kazanabilir.
    8 Şubat tarihinden sonra kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
    Kampanya oteller, tatil köyleri, seyahat acentaları, tur operatörleri ve seyahat gemilerini kapsamaktadır.
    Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.
    Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
    Düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları dahil değildir.
    Sadece yurtiçinde yapılan peşin ve taksitli işlemler harcamalar dahildir.
    Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

ucuza bilet dahil midir ?

• Garantinin suyu isinmis. Aidat kesti, hem bonus hem ek karta esime, iade edin dedim, 120 liralik aidata 35 tl verdiler, kapatin dedim, 50 verelim dediler. 120 yi geri verin yoksa olmaz dedim. Olmaz dediler. Ikisini birden kapattim. Kendileri kaybeder.

• bonus flexi kartım var.
    seyahat ve konaklamaya 50/1000 bonus kampanyası var bu hafta.
    ama katılım 4.99tl diyor.
    katılıp işlem yapmazsak 4.99u alır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

bonus flexi kartım var.
    seyahat ve konaklamaya 50/1000 bonus kampanyası var bu hafta.
    ama katılım 4.99tl diyor.
    katılıp işlem yapmazsak 4.99u alır mı ?
    Katıldın para kesiyor. Ama işlem yapmazsan iade alabiliyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

Katıldın para kesiyor. Ama işlem yapmazsan iade alabiliyorsun.

Alıntıları Göster
    birkeresinde yanlışlık katılmıştım ama ekstrede görememiştim.
  • Arkadaşlar Pegasus tan 1000 TL lik uçak bileti aldım 1000 TL üzerine 50 TL bonus flash çarşamba kampanyasına istinaden ama kampanyaya katılım saglanmadi görülüyor nerde hata var ki anlamadım bonus flahstanda katılım sağlamıştim oysa... Ayrıca Pegasus üye işyeri ve kampanya bula Pegasus yazdım bu kampanya çıktı her sağlamayı yaptım ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bukimyahu -- 27 Ocak 2019; 17:2:30 >
  • Benden de 144 TL kesmişler. Aradım, önce 30 TL puan, sonra 65 TL puan teklif ettiler. Yine de iptal talebi oluşturdum. 2 gün sonra tümünü iade ettiler.

• 
Sayfa: önceki 980981982983984
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.