Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (984. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22.202
Cevap
718
Favori
1.961.442
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 982983984985986
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    124 TL geçmiş senenin aidatını yansıtmışlar, iptal edin dedim, 9 ay kapatmamanıza karşılık 80 TL bonus verelim dedi. Olmaz dedim, tamamını iptal edin yoksa kartı iptal edin dedim. "Geçen sene 6 Şubat'ta 1 yıl boyunca kapatmama sözünüze bir önceki yılın aidatı iptal edilmiş, eğer bugün iptal ederseniz bir önceki seneninkini de yansıtırız" dediler. Bonusları alırken kombo yapmaya çalışıyorduk adamlar da aidat ücretlerinde kombo yapıyor, hem geçen sene hem ondan önceki sene.

2 gün sonra kapatmak için aradığımda aidatı iptal etmezlerse, kartı iptal edip sonra da aidatı banka şubemden iptal ettiririm artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

Mobilya alıcam. harcama sözü kampanyası bekliyorum.
    Denizbank bonus varsa, aylık 12×1000 tl sözüne 250 tl bonus veriyor.
    Taksitler kampanyaya dahil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Flaş çarşamba dan hem bana hem eşim e her 10 tl mobil ödemeye 10 tl toplam 50 tl bonus gelmiş kontrol ediniz

• Arkadaslar garanti flexi kart kapatma blofune bonus verir mi

• MDiri kullanıcısına yanıt
    Bonusu hanenize borç olarak kaydeder yani geri alır.

• Altını havele yapıp hem bonus üyesi hemde giyim vs sayan bi site var mı?

• Arkadaşlar 2 hafta önceki bonus flash çarşamba kampanyasina katıldım 1000 TL üzeri seyahat ve konaklama alışverişine 50 bonus puan veriyordu alışverişi yaptım Pegasustan zaten daha önce kampanya Ara kısmına Pegasus yazdım ve mevcut kampanya çıktı yani işi sağlama alarak kampanyaya katıldım ama puanlarım yatmadı müşteri hizmetlerini aradım şaka gibi 30 puan teklif ettiler yahu benim hakkım olanı bile teklif etmediler ki etseler di yine kabul etmezdim bir de 6 ay kartta kalma sözüne baştan aşağı rezillik ve kart kapandı anlayacağınız garanti bankası çok değişmiş bundan sonra isim olmas çünkü hak gasp ediyorlar.

• Az önce yıllık ücret için aradım iadesi mümkün mü dedim 9 ay açık kalması şartıyla iade sağarız dediler. Hemen arayın :D

• memis0051 kullanıcısına yanıt
    Valla aynı durum için sabah aradım. 144 TL yıllık ücret yansıtılmış. 35 TL bonus verelim dediler şaka gibi. İptalini ve bu meblayı ödemeyeceğimi belirttim. Ekstreyi ödedikten sonra iadesi mümkün, 7 gün içerisinde iptal edilecek sonrasında iadesi için bizi tekrar aramanız gerekli dedi. Defalarca üstüne basa basa belirttim "iade alabilirim değil mi?" şeklinde. Bende öyle yaptım. Bakalım ne olacak.
  • CaptainJack kullanıcısına yanıt
    İade ediliyorsa sorun yok iptal et gitsin. Ben iadesini istedim kartınıza bir bakalım dedi, neye baktı bilmiyorum son iki üç aydır 20-30 lira faiz ödedim hoşlarına gitti herhalde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • memis0051 kullanıcısına yanıt
    Bakalım gelişmeleri yazacağım buraya
  • CaptainJack kullanıcısına yanıt
    Bankadan cevap; faiz ödeyen müşteri mi, tutun sakın kaçırmayın
    gününde ödeyen müşteriyi banka napsın, para koparamaz ki
  • scorpion20 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle asgari tutar ödeyen ne kdar tanıdığım varsa hep iade alabiliyorlar. Ben de 2-3 aydır bir miktar faiz ödedim iade aldım.

• Para kart a 20 tl harcamaya 10 tl bonus gelmiş toplamda 30 tl bonus.

• eskiden 7500 tl ye ucretsiz 3 taksit vardı . Şu ara bana taksit çok lazım oluyor ama yok maalesef. teb bonus ve fix kart var onlarda da takit öteleme veya bölme yok . Var da ücretsiz yok diye biliyorum . Bu konularda olayın trick ini bilen var mı ?
  • Düsuktende olsa bonus basladi biseylere

• Bonus flex kullanan var mı.Tavsiye eder misiniz? Başvurmayı düşünüyorum da.

• mstfozcn67 kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum hocam her sene kart aidatı muhabbetine girmemek için çıkartmıştım hemen hemen hiç farkı yok gibi ben memnunum.

Ben kullanıyorum, memnunum.

Bende de bonus flexi var ve memnunum. Tavsiye ederim.

Dikkat!
    Bonus flexi farklı
    Normal flexi farklı...

Aidatsiz k.karti istiyorsanız bonus flexi ye başvurun hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 982983984985986
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.