Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (980. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 9 Misafir (4 Mobil) - 6 Masaüstü10 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
22.220
Cevap
718
Favori
1.963.770
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 978979980981982
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kartı iptal ettim eleman yanlışlıkla 50bonusu kabul etmişim gibi yükledi. bonusu kullanma iptal olunca borç yansımaz dedi problem olur mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 75 e 20 BonusFlaş a yeniden gelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakano3

75 e 20 BonusFlaş a yeniden gelmiş
    link var mı hocam??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Market, akaryakıt ve giyim sektörlerinde size özel 20 TL bonus!

https://www.garanti.com.tr/bonusflas?source=paylas&type=20&ParameterId=I000031670

• Benimki de silinmiş, tekrar baktım ama yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakano3

Market, akaryakıt ve giyim sektörlerinde size özel 20 TL bonus!

https://www.garanti.com.tr/bonusflas?source=paylas&type=20&ParameterId=I000031670
    teşekkürler..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrhusnu

Beyler N11 den 50 TL Bonusum var , malum başka sitede kullanamıyoruz. Herhangi bir ihtiyacımda yok.Sizce nasıl nakide çevirebilirim bonusu?
    Oradan almak dışında bir seçeneğiniz yok. Yalnız N11'i sadece elektronik açısından düşünmeyin. Süpermarket bölümünden her evin daimi ihtiyacı olan ve uzun süre saklanabilen deterjan, sabun, çay, sıvı yağ, şeker vs. alabilirsiniz. Tabii bu noktada işin içine kargo girecektir ama alışverişi tek bir dükkandan yaparak minimum kargo masrafıyla kurtulabilirsiniz. Daha iyisi, sepeti 50 TL'ye tamamlamakla uğraşmak yerine 50 TL civarına denk düşen 2 Kg. çay ya da 50-60 adetlik bulaşık makinesi tableti alarak tek kalemde ve tek kargoda halledebilirsiniz.
  • Beyler , Market, akaryakıt ve giyim sektörlerinde size özel 20 TL bonus! kampanyasını Bonusfaşta görünüyor. Fakat katıl falan yok , acaba direk tanımlımı oluyor. Diğer kampanyalar gibi Kampanya Takibi falanda yok. Az önce BİM den 75 TL lik alışveriş yaptım , özellikle kasiyere Garanti POS undan geçirttim fakat gelen giden yok?
  • 75e 20 tl bonus kampanyası bonusu yatmamış,13ü diyordu kampanya detayında. Sizlerde durum ne arkadaşlar?

• the patriot kullanıcısına yanıt
    14 diyor gece yatar

• the patriot kullanıcısına yanıt
    kullanım döneminde 14-19 ibaresi var hocam yarın düşmezse kayıt oluşturmak lazım
  • Teşekkürler 👍

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Flexi kartıma 300tl harcamaya 20tl bonus veriyor

FastPay den elektrik faturası yatırdım saymadı

Doğalgaz faturası yatırsam sayar mi acaba ?

PTT den kredi kartıyla fatura yatıyor mu ?

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Hocam, eğer sektör şartı yoksa ve detaylarda aksi belirtilmediyse bonus yatması gerekirdi.

Bazen ödeme provizyonda bekleyebilir.

Tavsiyem innial kartınız varsa, 2 tl karşılığında migros'ta yükleme yapabilirsiniz.

Tabi önce doğalgaz faturasını ininal ile ödeyebilecekmisiniz onu araştırın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sauthern Man

Hocam, eğer sektör şartı yoksa ve detaylarda aksi belirtilmediyse bonus yatması gerekirdi.

Bazen ödeme provizyonda bekleyebilir.

Tavsiyem innial kartınız varsa, 2 tl karşılığında migros'ta yükleme yapabilirsiniz.

Tabi önce doğalgaz faturasını ininal ile ödeyebilecekmisiniz onu araştırın.
    Teşekkürler

Bugun tekrar baktım saymış fast payi

• 75-20 size özel 20 tl bonus yüklendimi arkadaşlar size?

• quote:

Orijinalden alıntı: ririii

75-20 size özel 20 tl bonus yüklendimi arkadaşlar size?
    Yüklendi hocam, son kullanma tarihi bugün.

• Arkadaşlar garantiden bonus kart almayı düşünüyorum

Aidatsız kart alsam kampanyalara katılabiliyor muyum, durum nedir? Akbankta katılabiliyorum mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

Arkadaşlar garantiden bonus kart almayı düşünüyorum

Aidatsız kart alsam kampanyalara katılabiliyor muyum, durum nedir? Akbankta katılabiliyorum mesela
    Genel kampanyalar da katılım ücreti alıyorlar. Ama hb gg n11 kampanyalarında almıyorlar. Ben çok memnun kaldım bonustan. axess i kenara attım. Kartı bir süre kullanmayınca size özel diye bonus kampanyaları yapıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: vcente70

Genel kampanyalar da katılım ücreti alıyorlar. Ama hb gg n11 kampanyalarında almıyorlar. Ben çok memnun kaldım bonustan. axess i kenara attım. Kartı bir süre kullanmayınca size özel diye bonus kampanyaları yapıyorlar.

Alıntıları Göster
    Şimdi sitesinden kampanyalar bölümünü şöyle bir gezdim de güzel kampanyalardan 5 lira ücret alıyormuş, standart kampanyalardan genelde ücret almıyormuş, o zaman yıllık 100 küsür aidat vermeye hiç gerek yok, yılda 20 kampanyaya zaten katılmam diye tahmin ediyorum. Bilmem yanlış mı düşünüyorum? Flexi kart alsam, kişiye özel kampanyalar bana da gelir mi? Siz hangisini kullanıyorsunuz? Duyduğum kadarıyla aidatları geri de vermiyormuş sanırım garanti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 20 Aralık 2018; 20:47:18 >

• 
Sayfa: önceki 978979980981982
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.