Şimdi Ara

Bonusun Genel Kampanyaları (SSS) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
791
Cevap
139
Favori
78.297
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İng bonus yattı.
  • crackerss1982 C kullanıcısına yanıt
    Bonus, World, Maximum'un bu tür ortak kampanyalarında her bankanın kartı ile ayrı ayrı yararlanabilirsiniz, hepsine puanınız yatar.
    Ancak bir bankaya ait farklı kartlarınız olsa bile müşteri bazında geçerli olduğu için bir tanesi ile yararlanılabilir.
    Sadece Garanti Bankası'nda Bonus grubu kartlar ile bir ve Fleksi grubu kartlar ile bir olmak üzere toplam iki kere katılabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selam57

Bonus, World, Maximum'un bu tür ortak kampanyalarında her bankanın kartı ile ayrı ayrı yararlanabilirsiniz, hepsine puanınız yatar.
    Ancak bir bankaya ait farklı kartlarınız olsa bile müşteri bazında geçerli olduğu için bir tanesi ile yararlanılabilir.
    Sadece Garanti Bankası'nda Bonus grubu kartlar ile bir ve Fleksi grubu kartlar ile bir olmak üzere toplam iki kere katılabilirsiniz.

Nasıl yani anlamadım ben. Bende hem bonus hem Flexi var. Ben bu kampanyaya iki kartla da katılıp ayrı ayrı puan kazanabilir miyim. Sonucta müsteri numaraları aynı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tanrianubis kullanıcısına yanıt
    Evet, Garanti Bankasına özel olarak Bonus ve Fleksi kartınızla ayrı ayrı katılıp puan kazanabilirdiniz,müşteri numaranız aynı olsa da. Zaten bu kampanya bilgilerinde açıkça yazıyor.
  • RIME kullanıcısına yanıt
    Saçma olmuş yıllardır başka banka kartlarını kullanıyorum ilk defa böyle bişey gördüm.Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: selam57

Evet, Garanti Bankasına özel olarak Bonus ve Fleksi kartınızla ayrı ayrı katılıp puan kazanabilirdiniz,müşteri numaranız aynı olsa da. Zaten bu kampanya bilgilerinde açıkça yazıyor.

Vay anasını bu detayı kaçırmışım :) getti bizim lemacun fırını :)

• Arkadaşlar biliyorsunuz bonus internet sitesi yenilendikten sonra sitede program ortakları menüsü kaldırıldı. program ortağı olan markalar sitede hala var ancak bu markaların hangi mağazaları veya bayileri bonus üyesi bunu göremiyoruz.

bonus flaş adında bir uygulama yayınlamışlar ve bu uygulamada hangi kampanyaya katıldığınızı, kampanya ile ilgili kaç işlem yaptığınızı ve kaç işlem yapmanız gerektiği gibi bilgileri takip edebiliyorsunuz. hemde sizin konumunuzu kullanarak size kampanyaya dahil en yakın işyerlerini de size gösteriyor. ayrıca bu uygulamaya özel kampanyalar da var. yalnız şu an için sadece ios işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerde kullanılabiliyor. detaylı bilgi için şu linkleri takip edebilirsiniz.

http://www.bonusflas.com.tr/

http://forum.donanimhaber.com/m_111090956/f_//tm.htm#111090956

bilgi daha önce kişiye özel kampanyalar sayfasında paylaşıldı. bilmeyen veya duymayan olur diye burada da paylaşmak istedim..

• quote:

Orijinalden alıntı: ferdidemir

garanti yatmış TEB yok hala genelde teb saat 17 gibi yatırıyor birde sms gönderiyordu.

Hangi kampanyanin bojusu bunlar.kacirdik sanırım. ..

• quote:

Orijinalden alıntı: necii

quote:

Orijinalden alıntı: ferdidemir

garanti yatmış TEB yok hala genelde teb saat 17 gibi yatırıyor birde sms gönderiyordu.

Hangi kampanyanin bojusu bunlar.kacirdik sanırım. ..

kırtasiye market kampanyasıydı geçti teb yattı bu arada.
  • Gecenlerde msj gelmisti garanti cep subeye ill giren 1000 kisiye 50 tl bonus diye hic umudim yoktu gec girmistim bugun yatmis acaip sevindirik oldum.

• migros sanal marketten 21 kasımda verdiğim sipariş hala provizyonda gözüküyor. son kullanma tarihi 23 kasım olan 20 liralık bonus kullanmıştım. bu 20 liralık bonus eksiye mi düşecek? yapacak herhangi bir şey yok mu? itiraz vs?

• arkadaşlar selam,

170 tl çeyrek alacağım GG den varmı buna uygun kampanya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

migros sanal marketten 21 kasımda verdiğim sipariş hala provizyonda gözüküyor. son kullanma tarihi 23 kasım olan 20 liralık bonus kullanmıştım. bu 20 liralık bonus eksiye mi düşecek? yapacak herhangi bir şey yok mu? itiraz vs?

Migros sanalmarketten 60 lira bonus ile alışveriş yapmıştım 1 hafta işlem provizyonda bekledi süresi geçtiği için borç yazdılar nekadar itiraz ettiysemde bir işe yaramadı sanalmarkette puan kullanmayın sakın.
  • jandarma kullanıcısına yanıt
    ben garanti çağrı merkezini aradım, 21 kasımda işlem yapmışsınız, migros da işlemi kapatmış ama gün sonu yapmadığı için provizyonda bekliyor. Bir sorun çıkmaz puan silinmez, puan silinirse de arayın yardımcı oluruz dediler. ama garantinin lafına güven olmaz. önce böyle söyler sonra da puanı siler sağı solu belli olmaz.

bu arada migros çağrı merkezini aradım, provizyonu neden kapatmadınız dedim. ortalama 10 iş günü içinde provizyon kapanır dediler. ne kadar pişkin bir firma bu migros.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 23 Kasım 2015; 13:41:20 >
  • Ekim ayı 100TL ilk alışverişe 20TL kampanyasına katıldım ve bonusum yüklendi. Kampanya bitimine 1 hafta kala n11 den alışveriş yaptım bonusları kullandım.

n11 alışverişimden gelen ürün arızalı olduğundan iade ettim. Bugün bonusum ve para iadem kartıma yapıldı. Kalan süreyi sormak için MH ile görüştüm. İade edilen bonusum için son kullanım tarihim nedir diye sordum.

Fakat aldığım cevap tarih aralığı dışında olduğumuz için o bonusu kullanamazsınız dediler. Kullansanız bile geri alınır eksi bakiye yazar dediler.

Böyle bi saçmalık olabilir mi ya? Hakettiğim bonusu kurallar çerçevesinde harcıyorum ama ürünü benden kaynaklı olmayan bi sebeple iade ediyorum ve bonusumda kartıma iade ediliyor ama bu bonusu kullanamıyorum!!!

Var mı böyle bi aptallıkla karşılaşan?

Bu nasıl bi saçmalıktır ya? Kalan süre kadar kullanım hakkı tanınması gerekmez mi?

• emin değilim ama zaten özellikle öyle yapıyorlar diye düşünüyorum
  • 75TL kart aidatı sonrası elveda bonus... :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

75TL kart aidatı sonrası elveda bonus... :)

Merak etme kapatmama karşılığı bonus teklif ederler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fortuneteller

quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

75TL kart aidatı sonrası elveda bonus... :)

Merak etme kapatmama karşılığı bonus teklif ederler.

Etmiyorlar, bana etmediler, hiç eyvallahları yok gibiydiler.!
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.