Şimdi Ara

Bonus Her 50 TL'ye 5 TL toplam 25 TL bonus! (Son gün : 31 MART) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
5
Favori
19.559
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim için önemli olan asıl kart ve sanal kart ile toplamda 50 TL kazanır mıyız? Gerisini boşverin.
  • 4. VE 5. harcamalar için mesaj gelmedi, niçin acaba?
  • Garanti bankası

50 tl yi 25 tl ye düşürmekle çok ayıp etmişsin.

bonus ile 5 * 50
    flexi ile 3* 50

yapmıştım.

keşke en baştan doğru yazsaydın da benim gibi bir çok insana gerekli gereksiz harcama yaptırmasaydın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpyderS -- 26 Mart 2013; 20:15:40 >
  • Avea 50 tl yukledim 5 tl bonus geldi kontor yuklemeleride dahil bilginiz olsun
  • bana bugün mesaj geldi ama sitede yok.eğer doguysa shell+ heryer kampanyası+bu birleşir.

bonusaözel her 50 tl ve üzeri kozmeik ayakkabı ve çanta alışverişlerine 5 tl bonus .100 tl üzerine +5 takist.ve 3 ay erteleme ayrıntılı bilgi bonus com tr

gel çıık bu işin içinden şimdi :)
  • Asıl kartlarım ile toplamda 5 alışveriş yaptım. Hanımın ek kartı ile de 50tl alışveriş yapsam 5tl de ek karta yüklenir mi? Müşteri bazında nın anlamını çözmeye çalışıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan9842

Avea 50 tl yukledim 5 tl bonus geldi kontor yuklemeleride dahil bilginiz olsun

Garanti bankasının internet şubesinden mi yükledin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür54

quote:

Orijinalden alıntı: serkan9842

Avea 50 tl yukledim 5 tl bonus geldi kontor yuklemeleride dahil bilginiz olsun

Garanti bankasının internet şubesinden mi yükledin?

Zannetmem;; Avea online işlemlerden yüklemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Asıl kartlarım ile toplamda 5 alışveriş yaptım. Hanımın ek kartı ile de 50tl alışveriş yapsam 5tl de ek karta yüklenir mi? Müşteri bazında nın anlamını çözmeye çalışıyorum.

1 müşterinin ( bankada kayıtlı bilgi / cep telefon ) 1 kez katılma hkk var ve TOPLAM 25 TL bonus kazanabilir dediği için, EK KART dahil değil.

Hatta çoğu zaman EK kart lar ayrıca yararlanabilir / dahil diye ibareler olabiliyor.

Hiç risk e girmeyin. ( 100 tl üstüne 3 taksit / öteleme ve harcama hedefiniz yoksa )

• quote:

Orijinalden alıntı: memmet77

4. VE 5. harcamalar için mesaj gelmedi, niçin acaba?

Ben de bugün dikkat ettim ve banka ile görüştüm ( işlem sisteme yansımamış , provizyonda ) bilgileri yok !

:(((
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpyderS

Garanti bankası

50 tl yi 25 tl ye düşürmekle çok ayıp etmişsin.

bonus ile 5 * 50
    flexi ile 3* 50

yapmıştım.

keşke en baştan doğru yazsaydın da benim gibi bir çok insana gerekli gereksiz harcama yaptırmasaydın.

Bu konuyu banka ile görüştüm ve elimizde link + SS ler var bilgisini paylaştım. Haklı Müşteri Hattını aramanız gerekli dedi.

Yarın mesai saatlerinde arayıp kayıt oluşturacağım. Yarın dahil olursa 27/28/29/30/31 :)) önümüzde zaman var :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Benim için önemli olan asıl kart ve sanal kart ile toplamda 50 TL kazanır mıyız? Gerisini boşverin.

TOLAM 50 TL kazanamazsınız. Müşteri bazında olan bir kampanya ve genel garanti bankası müşterisini kapsıyor ( hatta teb bonus dahil değil ! )

Ayrıca garanti bankası KAMPANYA bonuslarını aktarmanızı pek sevmez :))) ( akbank da aktarma menüsü bile yok )
  • Benim de bugun 4 ncu 50 tl alisverisim den 5 tl bonus kazandiniz mesaji geldi

Fakat 5 nci alisveriste gelmedi mesaj

Sanirim ayni gun icerisinde farkli yerlerden 2 nci alisveris e bonus gelmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: achillus79

bana bugün mesaj geldi ama sitede yok.eğer doguysa shell+ heryer kampanyası+bu birleşir.

bonusaözel her 50 tl ve üzeri kozmeik ayakkabı ve çanta alışverişlerine 5 tl bonus .100 tl üzerine +5 takist.ve 3 ay erteleme ayrıntılı bilgi bonus com tr

gel çıık bu işin içinden şimdi :)

mesaj gönderiminde ne yazdiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

Benim için önemli olan asıl kart ve sanal kart ile toplamda 50 TL kazanır mıyız? Gerisini boşverin.

TOLAM 50 TL kazanamazsınız. Müşteri bazında olan bir kampanya ve genel garanti bankası müşterisini kapsıyor ( hatta teb bonus dahil değil ! )

Ayrıca garanti bankası KAMPANYA bonuslarını aktarmanızı pek sevmez :))) ( akbank da aktarma menüsü bile yok )

25'den öteye gidemiyoruz yani.
  • quote:

quote:

quote:

25'den öteye gidemiyoruz yani.

Müşteri kaydınız olduğu sürece " EVET "

Ancak şöyle olabilir;

50 + 50 alırsınız sürekli sonrada kampanya sayfasında " 50 TL bonus puan kazanılır ibaresini gördüm , almaya devam ettim ancak siz sayfada değişiklik yapmışsınız der ve çamura yatarsınız - şikayet edersiniz. sonrada banka bizimde kampanyada değişik yapma imkanı var der konu uzar gider :))

• Ben 25'i alıp aldığıma şükredeyim en iyisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ram10

Arkadaşlar şimdi mümkün olduğunca 4 sayfayı da okudum ama sormak istediğim konuyu göremedim, şimdi kart sahibi max 50 TL bonus kazanabilir diyor. Fakat herkes 25 TL alabiliyor, bildiğiniz üzere Bonus American Express kart X2 bonus veriyor. Acaba bonus amex sahipleri 50 TL kazanıyor olabilir mi ?

Bir de şunu net sormak istiyorum;

Bir bu kampayımız var. 50*5=250 TL harcama ve 25 TL bonus diyelim.

Bir de 31 mart a kadar 50*2 market/akaryakıt alışverişlerinde 25 TL bonus.

Biz bu 2 kampanyaya da katılırsak, toplamda 250 TL lik harcama ile 50 TL ( Her iki kampayadan gelecek 25*2 TL bonuslar ) bonus kazanmamız mümkün mü ?

Teşekkürler,

31 mart a kadar 50*2 market/akaryakıt alışverişlerinde 25 TL bonus. kampanyası hangi bankanın kampanyası bulamadım ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: jandarma

quote:

Arkadaşlar şimdi mümkün olduğunca 4 sayfayı da okudum ama sormak istediğim konuyu göremedim, şimdi kart sahibi max 50 TL bonus kazanabilir diyor. Fakat herkes 25 TL alabiliyor, bildiğiniz üzere Bonus American Express kart X2 bonus veriyor. Acaba bonus amex sahipleri 50 TL kazanıyor olabilir mi ?

Biz bu 2 kampanyaya da katılırsak, toplamda 250 TL lik harcama ile 50 TL ( Her iki kampayadan gelecek 25*2 TL bonuslar ) bonus kazanmamız mümkün mü ?

Teşekkürler,

31 mart a kadar 50*2 market/akaryakıt alışverişlerinde 25 TL bonus. kampanyası hangi bankanın kampanyası bulamadım ben.

KİŞİYE ÖZEL gibi geldi bana , arkadaşın verdiği kampanya bilgisi.

Hatta migroslarda İL BAZINDA 3x 30TL alış verişe money / bonus kampanyalarıda mevcut , kasa önlerinde broşür yapıştırmışlar ancak İSTANBUL yok ! :((

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jandarma

quote:

Teşekkürler,

KİŞİYE ÖZEL gibi geldi bana , arkadaşın verdiği kampanya bilgisi.

Hatta migroslarda İL BAZINDA 3x 30TL alış verişe money / bonus kampanyalarıda mevcut , kasa önlerinde broşür yapıştırmışlar ancak İSTANBUL yok ! :((

Olsa ne olur? 3 farklı günde kim 30 TL alışveriş yapar. Sadece 5 TL money kazanmak için. Tutar az.Hele birde farklı günlerde olunca sıkıntı.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.