Şimdi Ara

Bonus Her 50 TL'ye 5 TL toplam 25 TL bonus! (Son gün : 31 MART) (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
419
Cevap
5
Favori
19.543
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar bonusun bu kişiye özel mesajlarından gelen olursa paylaşım hepimiz faydalanalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cianni

quote:

Orijinalden alıntı: bizimdenizci

Banada yatmış..
    harcamak yerine hemen bonus ile kredi kartı borcu ödeme işleminde faydalandım bile.

Şu işten biz de faydalansak ya normal bonus'lu olanlar olarak ya

bu nasıl oluyor?
  • 04/04/2013 BONUS MART KAMPANYASI Diğer 25,00
    04/04/2013 BONUS KMP.MART Diğer 20,00

25i anladık da bu 20 ne oluyor? katil yazıp göndermiştik. Ama o da 25 TL değil miydi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iki tane 25 toplamda 50bonus gelmis..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: texmo

quote:

Orijinalden alıntı: cianni

quote:

Orijinalden alıntı: bizimdenizci

Banada yatmış..
    harcamak yerine hemen bonus ile kredi kartı borcu ödeme işleminde faydalandım bile.

Şu işten biz de faydalansak ya normal bonus'lu olanlar olarak ya

bu nasıl oluyor?

Garanti Flexy kredi kartının böyle bi özelliği var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

quote:

Orijinalden alıntı: EXUBERT

Kişiye özel 2x50 25 tl bonusum vardı o da yatmış.bununla birlikte

Bana da yatmış dede.

ben 5 tane 50 yaptım sadece 25 tl gelmiş :S

ama shell den yapmıstım siz market falanmı yaptınız bana neden gelmedi size özel bonustan ki :S
  • Yeniden yeni bir kampanya başladı,bu kez toplam 50 tl bonus veriyor,her 50 tl harcamaya 5 tl veriyor.(ilk 50 tl ve üzeri harcama hariç)
  • Bu kampanyada sanal kart ile alıpta puanı yatan var mı? İlla arattıracaklar yine. 5 TL yatmış diğer 5 TL ortada yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Bu kampanyada sanal kart ile alıpta puanı yatan var mı? İlla arattıracaklar yine. 5 TL yatmış diğer 5 TL ortada yok.

Sanal kartla yaptığım alışverişlerim için 10 TL yüklenmesi gerekiyordu. Cuma günü arayıp kayıt oluşturdum; ancak henüz yüklememişler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi kayıtta biz oluşturalım o zaman.
  • Aradık ama hanım efendi fatura dahil değil diyor. Yok öyle birşey diyorum yine inat ediyor. Tek suçum sanal kart ile ödemek. Yarın haklı müşteri hattını bi arayayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Aradık ama hanım efendi fatura dahil değil diyor. Yok öyle birşey diyorum yine inat ediyor. Tek suçum sanal kart ile ödemek. Yarın haklı müşteri hattını bi arayayım.

Ben de geçen Cuma kayıt oluşturmuştum galiba. Üç gün içinde dönüş olur demişti. Hâlâ dönüş olmadı. Ben fatura filan da ödemedim. Resmen 10 TL için süründürüyorlar. BTK gibi BDDK de müşteri odaklı çalışsa keşke.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şekerbanklılar dikkat
    Her yer kampanyası (mart ayı) sms ile katıldım ve bana kampanya dönüşü yapıldı. Sms tarihi ve saati vermeme rağmen müşteri hizmetleri sms yollanmadığımı söylüyor 10 tl puan için yaptıkları resmen ikiyüzlülük. 23. 03. 2013 saat 13. 11 sms gelmiştir.
  • sanalkart ile yaptıgım alısverislere puan yatmamıstı
    4440338 den kayıt actırdım-10 tl yattı 3 gunde
    bilginize..
  • Puanları 24 Nisan'da da kullanabiliyor muyuz yoksa 23 Nisan son mu?
  • Şekerbank'ın Bonus'unda Shell kampanyasının indirimi yansımamış ekstreye. Güya ekstrede indirim şeklinde kazanılacaktı. Önceki Shell kampanyasında da yatmamıştı. Güç bela yatmasını sağlamıştım. Dediklerine göre telefonumdan SMS ile başvuru yapılmamışmış. Oysa gönderdiğim SMS hala telefonumda saklı duruyor.

Bu son Shell kampanyasının başvuru SMS'i de telefonumda ama ne hikmetse onlara orada göremedi yine diye düşünüyorum.

HERYER kampanyasından da bir geri dönüş yok.

Bu Şeker Bonus iyi güzel de bu sıkıntıları nedeniyle artık iptal etmeyi ciddi ciddi düşünmeye başladım.
  • DİKKAT DİKKAT

Bazı cep tarifelerinde, özel servis numaralarına gönderdiğiniz SMS'ler, o numaraya ulaştırılmıyor. Yani kampanyaya katılmak için gönderdiğiniz SMS, iletildi raporu gelse bile bankaya ulaşmıyor. Siz de sonra "ben katıldım ama niye yararlanamadım" diyorsunuz!
  • bişey sorucam. katılım mesajını alışverişten sonra atanların puanları yattımı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.