Şimdi Ara

BONUBON.COM TATİL FIRSATLARI 1 ALANA 1 BEDAVA (KAMPANYA SONA ERDİ) (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.664
Cevap
27
Favori
62.838
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Orijinalden alıntı: respectrespect

ptesiyi bekleyeceğim yeni oteller eklenebilir diye düşünüyorum

Ola ki yeni oteller eklenmedi ve kampanya bitti. Bu durumda ne yapacaksın?
    Alternatifin varsa beklemek iyidir daima.

Evet öyle bir ihtimal de var ancak antalya bölgesine gitmek istemiyorum. Marmaris Bodrum vb farklı lokasyonlar bekliyorum. Mevcut fırsatlarında biteceğini sanmam çünkü talep Antalya bölgesine yani benim gitmek istemediğim bölgeye... son ihtimal Antalya olacak o da olmazsa arabayla koyları dolaşır pansiyonlarda kalırım benim en keyif aldığım tatil Çeşme Ilıca halk plajında akşama kadar güneşlenip uygun fiyata patates bira yapmak oldu, ertesi gün altınyunusa günübirlik girdim ama o kadar keyif almadım... Çok da önemli değil yani
    Yaz ayı için benelüx paris ibiza falan çıksa süper olur rotayı yurtdışına çeviririz

• quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

quote:

yıllardır tatil kovalarım böyle fırsat hiç görmedim
    ancak 2. çocuk olayında iş biraz bozuluyor şöyleki 2 yetişkin için 700 tl ye tatili alıyorsunuz yanınızda birinci çocuk bedava geliyor.
    sonuçta 700 tl ye 3 kişi tatili alıyorsunuz ancak 3 yaşındaki 2. çocuğunuz için tur şirketi 1 kişinin ücretinin yarısını havale ile istiyor(normalde de böyle olur zaten) ve 350 tl yi tur şirketine havale ediyorsunuz keşke bonubon bunun içinde ek bir seçenek ekleseydi 2 çocuklular için mükemmel olurdu.

Belkide düşünememişlerdir herseyi devletten beklemeyip bir mail atalım bakalım.

Konuyu Okusaydin 2 cocugunda ucretsiz kalabildigini gorurdun ;)

Konuyu okudum acenteyi aradım ve ikinci çocuğun nasıl ücretsiz kaldığını çözemedim. Size zahmet olmazsa bi anlatırsanız öğrenmiş oluruz. Bu konuda bilgilenmeye gerçekten ihtiyacım var.

daha önce de yazdım 2 çocuğum var birisi 6 diğeri de 1 yaşında.botanik otele ağustos yaına rezervasyon yaptım düzenlenen voucherda ikisi de ücretsiz oalrak yazıyor bilginize.

almadan önce de acenta firmayı arayıp çocukların durumunu sordum ve ikisi de ücretsiz denilince alımı yaptım.

• quote:

Orijinalden alıntı: seasqua

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

quote:

yıllardır tatil kovalarım böyle fırsat hiç görmedim
    ancak 2. çocuk olayında iş biraz bozuluyor şöyleki 2 yetişkin için 700 tl ye tatili alıyorsunuz yanınızda birinci çocuk bedava geliyor.
    sonuçta 700 tl ye 3 kişi tatili alıyorsunuz ancak 3 yaşındaki 2. çocuğunuz için tur şirketi 1 kişinin ücretinin yarısını havale ile istiyor(normalde de böyle olur zaten) ve 350 tl yi tur şirketine havale ediyorsunuz keşke bonubon bunun içinde ek bir seçenek ekleseydi 2 çocuklular için mükemmel olurdu.

Belkide düşünememişlerdir herseyi devletten beklemeyip bir mail atalım bakalım.

Konuyu Okusaydin 2 cocugunda ucretsiz kalabildigini gorurdun ;)

Konuyu okudum acenteyi aradım ve ikinci çocuğun nasıl ücretsiz kaldığını çözemedim. Size zahmet olmazsa bi anlatırsanız öğrenmiş oluruz. Bu konuda bilgilenmeye gerçekten ihtiyacım var.

daha önce de yazdım 2 çocuğum var birisi 6 diğeri de 1 yaşında.botanik otele ağustos yaına rezervasyon yaptım düzenlenen voucherda ikisi de ücretsiz oalrak yazıyor bilginize.

almadan önce de acenta firmayı arayıp çocukların durumunu sordum ve ikisi de ücretsiz denilince alımı yaptım.

arkadaşlar bakın bütün otelerde (bütün değilde %90 diyelim birileri daha çemkirmesin) 2. çocuk 0-2 yaş arasındaysa bedavadır zaten benim mesajımda 2 çocuk yaşı olarak 3 yazıyor zaten dikkat ederseniz görürsünüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ik77

2.çocuğun ücretsiz olma durumu tamamen yaşıyla alakalı.benim 6 ve 1.5 yaşındaki çocuklarım ücretsiz fakat kardeşim 4 yaşındaki ikizlerinden 1 tanesi ücretli.hem acenta hem otelle diyaloga girmek gerek.genelde 2 kişilik 1 yatak ve tek kişilik bir yatak daha oluyor standart otellerde.telefonda görüşmek faydalı olabilir.

Yaşla alakalı değil, tur şirketinin insaf ve insiyatifiyle alakalı. Ben bilgi almak için tur şirketini ilk aradığımda 2. çocuğun %50 indirimli ve ücretli olduğu söylendi. Tur şirketinin web sitesinden 2. çocuk için ödemem gereken ücretin yetişkin ücretinin %50 sinden fazla olduğunu görünce durumu netleştirmek için tekrar tur şirketini aradım. Bu kez görüştüğüm bir başka kişi ise 2. çocuk için ücret almayacaklarını söyledi. ben de hemen bonubon dan kuponu satın alıp tur şirketinden müracaatımı yaptım ve 2. çocuk için para ödemedim. Aslında 2. çocuk için %50 ücrete çoktan razı idim. Bu arada çocuklar 5 ve 8 yaşında.

• Nashira almışsınız sanırım pazartesi arayayım bakalım ne diyecekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilci_x -- 11 Ocak 2014; 21:59:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de kampanyayı durdururlar endişesiyle dayanamayıp Chyristal De Luxe Kemer'den Ağustos ayı için 6 gece satın aldım.

1254 TL - 30 TL Parafgünüm indirimi. İnşallah yanlış bir seçim yapmamışımdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChemtraiLs -- 11 Ocak 2014; 21:56:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cln20

kısmet artık dostum ben bankoku sadece transferde kullanıcam .. böyle bişi olursa bile en azından pramı alır çekilirim..ki tur şirketinin düzenlediği kontenjan dolmuş idi en azından bana söylenen bu şekilde .. sanırım bundan tur şirketinin bilgisi olması lazım..inşallah bi sorun olmaz ne diyelim ...

taylanda gitmiş biri olarak böyle karışıklıklar çok sık oluyor fakat bundan turistler hiç etkilenmez sonuçta ekonomisi turizm üzerine kurulu bir ülke tahi. rahat olun phuket gidilebilecek en iyi yeridir şüphesiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceremy

quote:

kısmet artık dostum ben bankoku sadece transferde kullanıcam .. böyle bişi olursa bile en azından pramı alır çekilirim..ki tur şirketinin düzenlediği kontenjan dolmuş idi en azından bana söylenen bu şekilde .. sanırım bundan tur şirketinin bilgisi olması lazım..inşallah bi sorun olmaz ne diyelim ...

taylanda gitmiş biri olarak böyle karışıklıklar çok sık oluyor fakat bundan turistler hiç etkilenmez sonuçta ekonomisi turizm üzerine kurulu bir ülke tahi. rahat olun phuket gidilebilecek en iyi yeridir şüphesiz

thai deneyimlerinizi vaktiniz olursa bize güzel ayrıntılı bir yazıyla paylaşır mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: cipiares

quote:

2.çocuğun ücretsiz olma durumu tamamen yaşıyla alakalı.benim 6 ve 1.5 yaşındaki çocuklarım ücretsiz fakat kardeşim 4 yaşındaki ikizlerinden 1 tanesi ücretli.hem acenta hem otelle diyaloga girmek gerek.genelde 2 kişilik 1 yatak ve tek kişilik bir yatak daha oluyor standart otellerde.telefonda görüşmek faydalı olabilir.

Yaşla alakalı değil, tur şirketinin insaf ve insiyatifiyle alakalı. Ben bilgi almak için tur şirketini ilk aradığımda 2. çocuğun %50 indirimli ve ücretli olduğu söylendi. Tur şirketinin web sitesinden 2. çocuk için ödemem gereken ücretin yetişkin ücretinin %50 sinden fazla olduğunu görünce durumu netleştirmek için tekrar tur şirketini aradım. Bu kez görüştüğüm bir başka kişi ise 2. çocuk için ücret almayacaklarını söyledi. ben de hemen bonubon dan kuponu satın alıp tur şirketinden müracaatımı yaptım ve 2. çocuk için para ödemedim. Aslında 2. çocuk için %50 ücrete çoktan razı idim. Bu arada çocuklar 5 ve 8 yaşında.

tur şirketi ve otel direk 2. çocuğun yaşını sordular.benim fikrim böyle netleşti.ama size 5 ve 8 yaşındaki çocuklar ücretsiz rezervasyon yapıldıysa farklı müşteri temsilcilerinden şans denemek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

Ben de kampanyayı durdururlar endişesiyle dayanamayıp Chyristal De Luxe Kemer'den Ağustos ayı için 6 gece satın aldım.

parafta taksit olayı var mı?
  • hocam paris fiyatı açısından çok cezbetmiyor mu?

2,5 kat ucuz .. ne biliyim bu fiyata , arada kaldık, aynı sebeplerden biz de romaya kaydık, ama şimdi yine paris daha iyi geliyor..

paris turu alan yada benelux paris gezisi yapmış olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

Otomobilci_x e laf yok yıkarım buraları

Otomobilci_x nickli Arkadaşı tanırız, okuruz, severiz. Yıkmaya gerek yok. Savaşmayalım, sevişelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tashunkee

quote:

Orijinalden alıntı: ceremy

quote:

thai deneyimlerinizi vaktiniz olursa bize güzel ayrıntılı bir yazıyla paylaşır mısınız?

ben pattaya ya gitmiştim. thai çok sıcak kanlı insanların ülkesi huzur bulursunuz çok memnun olursunuz, uzun yolculuk dez avantajı olmasa (10 küsür saat sürüyor) çok sık gidilebilir aslında. siz phukete gideceksiniz sanırım orası resmen cennet evli çiftler bence direk phukete gitmeli .. yemek konusu resmen sıkıntı yemek kültürleri bizimkine hiç uymuyor malesef . yanınızda peynir fındık ezmesi götürseniz çok iyi olur .. sizin kalacağınız otelde belki sıkıntı olmaz ama ben yemek sıkıntısı yaşamıştım onlar yemeklerde soya yağı kullanıyor ağır kokusu var yanına yaklaşamamıştım . bir de thai de evde yemek yemek yok herkes dışarda yiyor.paranız orda 3 kat daha değerli gitmeden 2000 seri sonrası dolar yaptırın paranızı. Genel olarak memnun olursunuz özel olarak merak ettiğiniz varsa sorun, elimden gelen yardımı yapayım aklıma bir şey gelmiyor şimdilik

• quote:

Orijinalden alıntı: denizkent

quote:

Ben de kampanyayı durdururlar endişesiyle dayanamayıp Chyristal De Luxe Kemer'den Ağustos ayı için 6 gece satın aldım.

ben de bunu merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizkent

quote:

Maalesef yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

Otomobilci_x e laf yok yıkarım buraları

hocam çok sağ ol ama yakılacak yıkılacak bir şey yok.
    rica etsem bu yorumu silermisin.
    gerçekten bir şey varmış sanılacak.
  • Kesinlikle katılıyorum Paris çok cazip fiyat olarak. Yalnız sunu da göz önüne alın Paris gezisinde cok fazla transfer ve yolculuk var ve bunları hep otobüsleri yapacaksınız, uçak sadece tur başlangıcı ve bitişinde kullanıyorsunuz. Diğer tum ülkeler arası ve sehirler arası transferler otobüsle (veya tren). Bu açıdan da biraz yorucu bir tur olur gibi geliyor bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: cipiares

quote:

Siz hangi oteli aldınız hocam.

• tuna nehri turu aldım bende hadi hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: the patriot

5 gece 1360tl'ye malolan limak atlantis için sözleşme istedim acentadan, ödeyen: bonubon fiyat:2450 yazıyor. Ödeyen bonubonsa bu işte taraf olan doğuş grubudur kimse sıkıntı yapmasın. Ancak 2450 tl yazması nedir onu anlamadım 2720 yazması gerekirdi hediye puanı da katınca

bonubona acenta komisyonu düştükten sonra faturalandırılacak tutarı görmüşsünüzdür.

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.