Şimdi Ara

Bolumsonucanavari.com, 3 Yaşında!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
0
Favori
8.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•   2009'un 5 Mayıs'ında kapılarını siz değerli oyunculara açan Bölüm Sonu Canavarı, artık 3 yaşında! Geçen bu 3 sene zarfından neler yapmadık ki! Artan editör sayımız, çeşitlenen içerik ve değişen tasarım herhalde ilk göze çarpanlar. Açıldığı gün 820 kişinin ziyaret ettiği BSC, şimdi günde en az 40.000 ziyaretçinin girdiği, yurtdışında kabul görmüş ve Türkiye'nin en çok ziyaret edilen oyun sitelerinden biri.

Bizi sıkı takip edip, 3 sene gibi kısa bir sürede tepelere taşıyan ziyaretçilerimize, sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Bolumsonucanavari.com, heyecanla haber sunmaya, keyifle video çekmeye ve kendini yenilemeye her zaman devam edecektir! Gözünün her zaman bu canavarda olsun!

• İyiki varsınız :)
  • BSC çok iyi yerlere geldi. Başarılarınızın devamını dilerim.
  • Site açildiğindan beri takipçisi sayilirim gerçekten çok başarili işler yapiyosunuz inceleme videolariniz olaylari çok başka yerlere taşidi heyecanla takip eder olduk ailecek :D başarilarinizin devamini gönülden dilerim
  • Nice yıllara... :)
  • Bu canavarı seviyorum :)
  • Çok daha iyisini yapacağınıza inanıyorum. :) Başarılar. :)
  • Sayenizde oyun dünyasındaki gelişmelerden geri kalmıyoruz. Şu ana kadarki ve bundan sonraki tüm emekleriniz için teşekkürler BSC ahalisi. Doğum gününüz kutlu olsun.
  • BSC'yi gerçekten tebrik etmek gerekir.Böyle kısa bir sürede böyle yerlere gelmeniz çok başarılı olduğunuz ve sevildiğiniz anlamına gelir.Buda oyunculara verdiğiniz önemi gösterir.Doğum günün kutlu olsun BSC...
  • internetim olduğu günden beri dh takipçisiyim. şimdi bsc'ye dh'den fazla zaman ayırır oldum. :) İyiki varsınız, nice senelere inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi almila1299 -- 5 Mayıs 2012; 11:47:13 >
  • Nice dolu dolu ve başarılı yıllara :)
  • BSC'yi yaklaşık 1 yıldır takip ediyorum. Arkasındaki Dh'nin de etkisiyle güzel yerlere geldiler. Başarılarının devamını diliyorum.
  • Hayırlı olsun 7/24 takipkeyiz,
  • bizede sizi tebrik etmek kalıyor
  • Daha nice senelere bsc
  • bide derginiz olsa süper olurdu
  • ilk incelemeniz fronline fuel of war idi sanınırım o zaman bi erdinç bey inceleme yapardı, şimdi ise ersin,talha ve gökhandan oluşan bir ekibiniz ile yurtdışı sıtandartlarıinda incelemler ve haberler yapıyorsunuz, her gün en az bir kere ziyaret ettiğim tek sitesiniz umarıim bu başarınız devam eder.
  • Nice senelere ilk açıldığında dh de haberini görmüştüm tam aradığım site demiştim her gün rutin olarak google ve facebooktan sonra girdiğim 3. site

• İyi ki varsınız. Bütün Bsc'de emeği geçen, bizi habersiz bırakmayan, herkese sonsuz teşekkür ediyorum..Bu kadar sürede, bu kadar kalite!!! Harikulade siniz..
  • tüm çalışanları tebrik eder daha nice yıllar dilerim tebrikler.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.