Şimdi Ara

Bol proteinli market ürünleri...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
2
Favori
49.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, marketten alabileceğimiz bol proteinli hazır ürünleri araştırıyordum, en çok duyduğum isim Probis Fakat eminim daha çoğunu bilenleriniz vardır, yardımcı olursanız sevinirim. Bisküvi, çikolata, içecekler, vb. ürünlerden en çok protein içerenler hangileridir? Biraz kilo almam gerekiyor da

• Yukarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: DotAxe

Yukarı
    ben de aynı dertten muzdaribim. takip
  • quote:

Yukarı
    Bisküvi çikolata vb. yiyerek sadece yağ olarak kilo alırsın. Kaliteli(biyoaktif) protein yumurtanın beyazı, köy peyniri, yağsız/yarım yağlı süt gibi yiyecek içeceklerde bulunur.
    Et olarak balık eti ve tavuk göğsü önerebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

Bisküvi çikolata vb. yiyerek sadece yağ olarak kilo alırsın. Kaliteli(biyoaktif) protein yumurtanın beyazı, köy peyniri, yağsız/yarım yağlı süt gibi yiyecek içeceklerde bulunur.
    Et olarak balık eti ve tavuk göğsü önerebilirim.

Bisküvi çikolata ama başlıkta da belirttiğim gibi bol proteinli bisküvi çikolata, bol yağlı değil. Ayrıca kilo almam gerektiği için biraz yağlı da yemem gerekir, fakat benim burda istediğim bol proteinli market ürünleri, ev ürünlerini bilirim zaten teşekkür ettim yine de
  • Bimde Kaanlar Lor Peyniri var 500 Gr. 2.5 TL

100 Gramında 19 Gr protein var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patatesli Çay

Bimde Kaanlar Lor Peyniri var 500 Gr. 2.5 TL

100 Gramında 19 Gr protein var

Peyniri pek sevmem ama dikkate alacağım önerini, saol
  • yumurta
  • quote:

Orijinalden alıntı: SapphA

yumurta

O tarz değil kardeşim, bisküvi, çikolata, kek, içecek, vb. tarzında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ryangiggs11

ben de aynı dertten muzdaribim. takip

Alıntıları Göster
    valla benimde kilo almam gerekiyo, yarından itibaren rezerveye ceza verilecekmiş. ozaman bende bi rezerve patlatayım iş işten geçmeden
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SapphA

yumurta

O tarz değil kardeşim, bisküvi, çikolata, kek, içecek, vb. tarzında.

Alıntıları Göster
    içecek olarak kola çay kahve ...vs yerine paso meyve suyu iç demişti bi arkadaşım. her aksam filmin yanında cips + kola yerine meyve suyu içsek işe yarar mı acebae?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ryangiggs11

içecek olarak kola çay kahve ...vs yerine paso meyve suyu iç demişti bi arkadaşım. her aksam filmin yanında cips + kola yerine meyve suyu içsek işe yarar mı acebae?

Alıntıları Göster
    Yemeklerden sonra cips-kola kilo aldırıyor heralde ama çok sağlıksız olduğundan uygulamamak daha iyi. Daha doğal (bol proteinli) market ürünleri öğrenmek lazım.

• protein kilo aldırmaz. kilo almak istiyorsan karbonhidrat, kalorisi fazla olan şeyler yemen lazım. mesela çikolata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnLimiteD. -- 5 Haziran 2011; 17:56:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnLimiteD.

protein kilo aldırmaz. kilo almak istiyorsan karbonhidrat, kalorisi fazla olan şeyler yemen lazım. mesela çikolata

Onları zaten yiyorum, kiloyu kas olarak almak istediğim için bol bol da proteinli ürün yemem lazm. Rahatıma geldiği için de market ürünü istiyorum, et süt yumurta yiyorum zaten. Ekstra olarak marketten de bişeyler alıp yersem daha iyi olur. Şimdi tek öğrendiğim Ülker Probis, açılımı da Proteinli Bisküviymiş Sütle beraber buna gömülecem

• quote:

Orijinalden alıntı: UnLimiteD.

protein kilo aldırmaz. kilo almak istiyorsan karbonhidrat, kalorisi fazla olan şeyler yemen lazım. mesela çikolata
    bimdeki ürünler cok güzeldir öneririm.

bırak proteini al yuva pizza + le cola bak keyfine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trail Of Blood

Proteinli yoldan gitsem daha iyi
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Yukarı

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    arkadaşlarında söylediği gibi bisküvi çikolatadan ziyade et, yumurta ve peynir gibi gıdalarda protein oranı çok fazladır. kısa yoldan kilo almak istiyorsan ki body salonumuz var ordan biliyorum; 10-15 yumurta akı meyve suyu ve muzu mikserde karıştırıp kendine "atom" yapabilirsin.. hem tadıda güzel oluyor artı kilo alma garantidir..

• quote:

Yukarı

Alıntıları Göster
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legida92 -- 24 Ocak 2013; 23:37:01 >
  • quote:

Yukarı

Alıntıları Göster
    Son "up" larımızı yapalım.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.