Şimdi Ara

Bol ırklı ve sınıflı izometrik rpg/strateji oyunları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
7.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar başlıkta da yazdığı özelliklere sahip oyunlar arıyorum. şu ana kadar sadece warlords battlecry III oyununu bulabildim (16 ırk 28 değişik sınıf - rpg- strateji) buna benzer bildiginiz oyunları paylaşırsanız sevinirim.

ekleme: level seviyesi de yuksel olursa tadından yenmez.

ekleme2: başlık yalnış anlaşılmasın sadece rpg oyunları veya rpg ogelerı olan strateji oyunları olabilir. turn based falan farketmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edwardweo -- 18 Aralık 2012; 15:57:21 >

• Lords of Magic aklıma geldi eskilerden.

Yada Dawn of War Soulstorm, Dawn of War 2 Retribution aklıma gelenler..
  • Spell Force 2 var biraz eskidir ama aradığın gibi sadece ırk sayısı istediğin kadar değildir.
    Arkadaşın tavsiye ettiği Lords of Magic veya onun fikir babası Heroes of Might&Magic serisi var. özellikle 3. oyun mükemmeldir. Gene benzer Age of Wonders serisi var.

Yeni çıkanlardan Fallen Enchantress ve Kings Bounty var.
  • nedense zevk alırım ama karmaşık gelir bana rpg/strateji karışımı oyunlar
  • takip, bende arıyorum
  • Sacred ve sacred 2 de de sınıf sayısı oldukça fazlaydı diye hatırlıyorum (Ben ilkini oynamıştım).

Mesela vampir , geceleri güçleniyordu.
    Gladyatör gibi bir savaşçı sınıfı vardı.
    Seraph sınıfı vardı metal kanatlı melekler. Bir de onun şeytani bir karşılığı vardı.
    Elf tabi olmazsa olmaz. Bi bi dark , bi de light :) olanı vardı.
    Bi de böyle sopa falan kullanan cübbeli bi kız vardı.
    Cüce de vardı ama expansion gibi bir şeyiydi hatırlamıyorum.

Yani bol bol sınıf barındıran devasa haritaları bazen insanı bezdiren bir oyundu. Diablo'nun yerini alabileceğini düşünenler vardı çıktığı zamanlarda.

• ırk yok ama titan quest de bolca sınıf var.
  • Heroes of Might and Magic serisi. Özellikle 3 ve 5 çok iyidir.
  • etkinlik ve ırk gerçekten çok önemli hele birde oyuncu sayısı fazla ise tadından geçilmiyor böyle oyunlar ama nerdee
  • oynayabilirsen wizardy VII
  • tam nasıl bir oyun oldugunu ta bilmiyorum ama dofus a bir bak.(yeni versiyonuna)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.