Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
2.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Agopunkazı -- 1 Eylül 2022; 0:39:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Uppp

• Yokmu yardım edecek kimse

• gıtsen ne olcak bol sopa yer bayılırsın.hem sokakta ıse yaramaz
  • aydınayhan kullanıcısına yanıt
    Sokakta işe yarasın diye gitmiyecem hocam zaten . Ben boks sporuna ilgi duyuyorum , o yüzden öğrenmek istiyorum . Ama kime söylediysem herkes adam dövmek için boksa yazılacağımı sanıyor . Ben lisanslı boksör olup turnuvalarda filan yarışmak istiyorum .

• Boks sporu ile ilgilenen kimse yokmu koskoca DH forumda .

• ben gittim boksa 3 ay . fiziksel özellik falan lazım değil 1,50 lik kız da vardı boks dersinde 1 90 adam da. zaten tekniği öğrenene kadar ömrün bitiyor. benim haftada her gün 1,5 saatlik ders hakkım vardı aylık 150 tl veriyordum. kadıköy deydi burası bu arada. derste önce sıraya girip ısınma yapıyorduk sonra hoca bunu yapın diyordu onu yapmaya çalışıyorduk sonra eşleştiriyordu öyle çalışıyorduk bazen torbada çalışıyorduk en son da şınav mekik dumbell falan bir şeyler yaptırıyordu sonra dağılıyorduk, isteyen 5-10 dakika daha takılabiliyordu.

git çevrendeki boks kurslarına fiyat öğren, dersler nasıl oluyor ders saatleri nasıldır öğren sonra babana, annene söyle ben kursa gitmek istiyorum, fiyatlar böyle böyle. tamam derlerse alırsın parayı yazılırsın başlarsın gitmeye. bir de yine 100-150 lira ekstradan para lazım başta eldivenler, bandaj ve dişlik için
  • Hocam boks kursu bulamıyorum sıkıntı orada . Çoğu yer merdiven altı gibi . Adam gibi yerlerde adam gibi öğrenmek istiyorum . Lisansımı da çıkartıcak biryer olması lazım , sadece öğrenmek için gitmek istemiyorum . İçimde bir boks aşkı var , söndüremiyorum kaç senedir .

• Uppp

• quote:

Orijinalden alıntı: Agopunkazı

Hocam boks kursu bulamıyorum sıkıntı orada . Çoğu yer merdiven altı gibi . Adam gibi yerlerde adam gibi öğrenmek istiyorum . Lisansımı da çıkartıcak biryer olması lazım , sadece öğrenmek için gitmek istemiyorum . İçimde bir boks aşkı var , söndüremiyorum kaç senedir .
    çok anlamam ben de ama hiç bilmiyorsan eğer merdiven altında da bir şeyler öğrenirsin. bir şeyler öğrendikten sonra kendin de üzerine bir şeyler katarak kulüplere gidersin diyeceğim de yaşın olmuş. alırlar mı bilmiyorum. gerçekten iyi olursan tabii ki alırlar da ... bilmiyorum kanki.
  • Saolun hocam yorumunuz için . Harbiden de yaşım 16 oldu . Bu yaştan sonra almayabilirler . 12 yaşında gitmeye başlasaydım belki şuan lisansım olabilirdi .

• Olm malmısın box falan spor değildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dav kullanıcısına yanıt
    Boks spordur , olmasa zaten olimpiyatlarda işi ne . Ayrıca mal değilim .

• Ne merak ediyosun hocam

• Rammstein kullanıcısına yanıt
    İstanbulda adam akıllı boks kulüpleri hangileridir ? Buralara nasıl kaydolunur ? Boks için ideal boy ve kilo kaçtır ? Boksa başlamak için geç mi kaldım ? Lisanslı boksör olabilmek için ne lazım ?

• Uppp

• Hadi yokmu bilgisi olan yardımcı olabilecek kimse

• quote:

Orijinalden alıntı: Agopunkazı

İstanbulda adam akıllı boks kulüpleri hangileridir ? Buralara nasıl kaydolunur ? Boks için ideal boy ve kilo kaçtır ? Boksa başlamak için geç mi kaldım ? Lisanslı boksör olabilmek için ne lazım ?
    Kadikoy boks kulubu iyidir

Klube gidiyosan ben kayit olmak istiyorum diyip kayit oluyosun. Aylik 150 lira felan. Fakat 5-6 aylik uye olursan 100 e kadar iner gibi.

Hic bise icin gec degil

Lisans almak kolay gelene gecene lisans veriyolar zaten pekte onemi yok sadece sokaktaki adami bokser korumak icin ise yariyor gibi bise

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.