Şimdi Ara

boğaziçi felsefe kazandım tmcilerin sorularını yanıtlayabilirim. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
24
Favori
11.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: istigidivaro

Seksist olmayan, kadınların toplumun her alanında olması gerektiğini düşünen bir insanım ama bir kadın olarak koçum lafını kullanman fazla varoş duruyor.

adamına göre muamele yapıyorum, gelip de buraya yok efendim işsiz kalıcaksın bilmemne diye kimse tercihime karışamaz.

"koçum" sözüyle karşı tarafa direkt varoş sıfatını yapıştırmak ise ayrı bir çirkinlik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penguen Gagasi

YGS Fen'e çalıştınız mı? Çalıştıysanız denemelerde kaç yapıyorsunuz ve nasıl çalıştınız ve süre probleminden dolayı mı yetiştiremediniz? Süreden dolayı ise sizin vaktinizi hangi ders aldı YGS'de? Matematik netleriniz biraz daha yüksek olsaydı felsefe yerine Boğaziçi'nde neyi tercih ederdiniz? Teşekkürler.

çalıştım ancak sürem yetmedi, matematikte problemlerde hiçbir zaman iyi değildim nitekim sınavda da çok vaktimi aldı.

konu anlatımlı kitap aldım birer adet de soru bankası yetti bana. 20 net yaptığım da oldu 10 net de soruya göre yani. fiziğe kafam basmadığı için ona hiç çalışmadım zaten.

sıralamam daha iyi olsaydı psikoloji tercih ederdim, psikoloji olmadığı için 2. tercihime yerleştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berilto

Diploma notun kaçtı?

83,85
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nöroglia

Ben mfyim. Asıl hayalim boğaziçi işletme okumaktı ama tmden tahmini olarak 6-7 bin falan olacak sıralamam. Bu sıralama ile de boğaziçinde yalnızca felsefe tutuyor. Acaba mezuna kalıp bir sene daha çalışsam mı boğaziçi işletme için yoksa hazır tutmuşken felsefeye mi girsem? İş imkanı konusunda kafam çok karışık. Yardımcı olursan sevinirim.

felsefe sevmeden okuyamazsın yani zorlanırsın demek istiyorum.

geleceğinl etkileyen çok önemli bir karar karışmak istemem açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Faithful Lover

Hocam yaz tatilinden 12. sınıf mat konularına çalışan arkadaşım var, önerir misin böyle bi şey yoksa 9-10-11'i bitirmek daha mı sağlıklı olur?

12.sınıfı yazın bitirirsen sene içinde en azından ilk 2-3 ay yoğun bi şekilde ygs ile ilgileniceksin unutursun 12yi gibime geliyor.

ben yazın ygs çalışmaya başlamıştım şahsen. tabii herkese göre değişir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: çeşmifesat

quote:

Ben mfyim. Asıl hayalim boğaziçi işletme okumaktı ama tmden tahmini olarak 6-7 bin falan olacak sıralamam. Bu sıralama ile de boğaziçinde yalnızca felsefe tutuyor. Acaba mezuna kalıp bir sene daha çalışsam mı boğaziçi işletme için yoksa hazır tutmuşken felsefeye mi girsem? İş imkanı konusunda kafam çok karışık. Yardımcı olursan sevinirim.

Bi sorum daha var hocam, ben eskiden boğaziçi-felsefe istiyordum hatta sırf bunun için tm seçmiştim sonradan iş imkanı falan filan muhabbeti yüzünden soğumuştum biraz, mezun olunduğunda yapılabileceklerden bahsedebilir misiniz biraz iş imkanlarından falan? Daha önce bi şeyler yazmışsınız ama tam olarak tatmin edici bir cevap bulamadım.

• Ben 12. sinifa gectim şimdi ygs başladım. Tek hedef boun felsefe. bir kaç hafta önce felsefe binasına (fen edebiyat) gittim hocalarla konustum falan baya hosuma gitti 2015-2016 da orada olmak dileğiyle.. Ayrıca bize boyle guzel bilgiler verdiğin için teşekkürler takipteyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Faithful Lover

quote:

quote:

Bi sorum daha var hocam, ben eskiden boğaziçi-felsefe istiyordum hatta sırf bunun için tm seçmiştim sonradan iş imkanı falan filan muhabbeti yüzünden soğumuştum biraz, mezun olunduğunda yapılabileceklerden bahsedebilir misiniz biraz iş imkanlarından falan? Daha önce bi şeyler yazmışsınız ama tam olarak tatmin edici bir cevap bulamadım.

master yapmayıp sadece felsefe okursan akademisyen olabilirsin ama master'ı farklı alanda yaparsan o alana yönelik çalışabilirsin. psikoloji,sosyoloji,işletme v.s

henüz 1.sınıfa yeni geçtiğim için iş imkanlarını çok çok ayrıntılı bilmiyorum

• quote:

Ben 12. sinifa gectim şimdi ygs başladım. Tek hedef boun felsefe. bir kaç hafta önce felsefe binasına (fen edebiyat) gittim hocalarla konustum falan baya hosuma gitti 2015-2016 da orada olmak dileğiyle.. Ayrıca bize boyle guzel bilgiler verdiğin için teşekkürler takipteyım

umarım hedefine ulaşırsın başarılar dilerim, bölüme beklerim :)
  • quote:

quote:

Ben 12. sinifa gectim şimdi ygs başladım. Tek hedef boun felsefe. bir kaç hafta önce felsefe binasına (fen edebiyat) gittim hocalarla konustum falan baya hosuma gitti 2015-2016 da orada olmak dileğiyle.. Ayrıca bize boyle guzel bilgiler verdiğin için teşekkürler takipteyım

umarım hedefine ulaşırsın başarılar dilerim, bölüme beklerim :)

Çok teşekkürler 10 temmuzda tanıtım günleri varmış. Gelmeye çalışıcam bakalım. İlgilenenler için saat 13:00-13:45 arasıymış Felsefe tanıtımı.

• Meraba öncelikle hazırlığınız bittimi ve bu süreç nasıl geçti. 12sınıfım hedefim boun felsefe aslında psikoloji ilk sırada. Ygs5 sıralamam 150k çekmem zor biliyorum ama imkansız olduğunu düşünmüyorum. Biraz yardımcı olabilr misiniz?

• voguela kullanıcısına yanıt
    Yaa eminmisin taeihlerden

• Bu gecen senininkiydi yeni tarihler sinavdan sonra aciklanir herhalde

• Anladım haberin olursa yazarsan sevinirim

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi p-216 -- 7 Haziran 2015; 3:19:06 >
  • Şu an psikoloji ile çap yapabildi mi acaba?
  • Felsefe öğretmeni mi olacaksın filozof mu

• Hortttt

• hortt konu sahibi felsefeye girmiş ama şuan altında psikoloji yazıyor nasıl geçtiginizi anlatabilirmisiniz
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.