Şimdi Ara

boğaziçi felsefe kazandım tmcilerin sorularını yanıtlayabilirim. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
24
Favori
11.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçen dersten içeriye baktım,kız kaynıyordu kolay gelsin..ama ingilizce felsefe bayar be aslan..mezun olunca nasıl imkanların var yazmışsındır ama bulamadım..
  • gmt_one kullanıcısına yanıt
    yok be baymıyor, en azından beni :)

ben de kızım zaten, forumun %90'ı erkek olduğu için öyle algılamış olmana şaşırmadım, iş imkanına gelince türkiyede felsefe alanında çok da fazla seçenek yok lakin kendimi geliştirip aldığım derslere bakar rahatım o açıdan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çeşmifesat

ben de kızım zaten, forumun %90'ı erkek olduğu için öyle algılamış olmana şaşırmadım, iş imkanına gelince türkiyede felsefe alanında çok da fazla seçenek yok lakin kendimi geliştirip aldığım derslere bakar rahatım o açıdan.

pardon abla kusura bakma afedersin özür dilerim..kaçıncı sınıfsınız...bu arada...
    LİSE FELSEFE ÖĞRETMENİ OLMA DA NE OLURSAN OL
  • quote:

Orijinalden alıntı: gmt_one

quote:

pardon abla kusura bakma afedersin özür dilerim..kaçıncı sınıfsınız...bu arada...
    LİSE FELSEFE ÖĞRETMENİ OLMA DA NE OLURSAN OL

hazırlığım ben daha ama kendim ingilizce okuma yaptığımdan sıkmadığını söyleyebildim.

AY HAYIR AKLIMIN UCUNDAN BİLE GEÇMEDİ.

• Öncelikle tebrikler benim de öncelikli hedefim Boun PDR Allah nasip ederse. Sorum geçen yıl bu dönemlerde(Kasım-Aralık-Ocak) denemelerde kaç puan yapıyordun ygs-lys.
  • Öncelikle tebrik ederim, benimde hayalim felsefe psikoloji okumak özellikle boğaziçinde :).Merak ettiğim konu şu ; Boğaziçi üniversitesinde Psikoloji-Felsefe okumuş biri yurt dışında yüksek lisans da yaparsa Avrupa ülkelerinde örneğin ingiltere de iş bulabilir mi ? Çünkü bu bölümlere gelişmiş ülkerin daha fazla değer verdiğini düşünüyorum.Daha hazırlıktasın belki bu soru saçma oldu ama çok merak ediyorum en ufak bir fikrin varsa paylaşırsan çok sevinirim.
  • C.Broderick C kullanıcısına yanıt
    dersane denemelerine aldırış etmeyin arkadaşlar, gerçeği kesinlikle yansıtmıyor

denemede süper yapıp ygsde batırabilirsin ya da tam tersi de olabilir

yine de cevaplayayım: bu sıralar 120civarında geziyordum, gerçeğinde 95-100 arası bir netim vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Definitely Maybe

Öncelikle tebrik ederim, benimde hayalim felsefe psikoloji okumak özellikle boğaziçinde :).Merak ettiğim konu şu ; Boğaziçi üniversitesinde Psikoloji-Felsefe okumuş biri yurt dışında yüksek lisans da yaparsa Avrupa ülkelerinde örneğin ingiltere de iş bulabilir mi ? Çünkü bu bölümlere gelişmiş ülkerin daha fazla değer verdiğini düşünüyorum.Daha hazırlıktasın belki bu soru saçma oldu ama çok merak ediyorum en ufak bir fikrin varsa paylaşırsan çok sevinirim.

hazırlığım ama bu konuları çok araştırdım, elbette bulabiliyorsun :)
  • Edebiyattan bende 50 üstü yapmayaı hedefliyorum ygs den sonra ekstra bunuda yap dediğiniz bir öneri varmı.
  • quote:

yine de cevaplayayım: bu sıralar 120civarında geziyordum, gerçeğinde 95-100 arası bir netim vardı.

Kaç fen yapıyodun ygsde yapabildin mi ? Mat netlerin nasıldı bide? Şimdiden sağol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

lys netlerini ve sıralamanı da yazar mısın
  • aslında bütün netlerini bi baştan yazsan :)
    ve de okul puanın.

-ilk sayfada var ama o da aşağı yukarı sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bysago -- 7 Ocak 2014; 17:32:29 >
  • Sözel derslerinin hepsini fulleyen birisi, matematikte kaç yanlışa kadar çıkarırsa ilk bine girebilir? (Hedefim BOUN İşletme)
  • e fen ? lys?
  • JustCrew J kullanıcısına yanıt
    daha önceki sayfalarda edebiyatla ilgili ayrıntılı tavsiye yazmıştım onları aynen yapsan yeterli olur :)
  • 15 fen falan yapıyordum denemelerde ama ygsde zamanım yetmedi hiç fen yapamadım

zaten ygs türkçe komple rezaletti benim lys ile kurtardım:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çeşmifesat -- 23 Ocak 2014; 23:58:14 >
  • tm3 7k

mat 35
    geo 18

coğ 18 galiba emin değilim
    edebiyat 52undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çeşmifesat -- 24 Ocak 2014; 0:00:59 >
  • bysago B kullanıcısına yanıt
    kaç kez yazdığımı hatırlamıyorum artık ama

ygs türkçe 38
    mat 30
    sosyal 29
    fen yok

lys mat 35
    geo 18
    coğ18
    edb 52

ygs5 43k tm3 7k
  • bunu cevaplamam imkansız sınav zorluğuna ve genel başarıya göre değişir
  • Felsefe ile ilgili misin ? Boğaziçi olsun diye mi yazdın ?
    İkincisi ise geçmiş olsun hacı

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.