Şimdi Ara

Bodrum'a yerleşsek... (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
458
Cevap
6
Favori
40.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben gezdigimde cok pahali gelmedi ama çokta beyenmedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • izmir-ankara İ kullanıcısına yanıt
    Sakinlik seviyorsanız Çökertme taraflarını tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teufel

Sakinlik seviyorsanız Çökertme taraflarını tavsiye ederim.

Kesinlikle sakinlik seviyorum. kalabalık denizlerden arkama bakmadan kaçarım.Çökertmeye gitmek nasip olmadı ama o tarafları görmek için gidecem bir gün.
    Kesinlikle tavsiye ederim o zaman Bodrumda sakinlik ve doğa bulabileceğiniz nadir yerlerden.

Pansiyonlarda 3 öğün yemek 120 TL kişi başı yararlanmak isteyen olursa
  • quote:

Kesinlikle tavsiye ederim o zaman Bodrumda sakinlik ve doğa bulabileceğiniz nadir yerlerden.

Pansiyonlarda 3 öğün yemek 120 TL kişi başı yararlanmak isteyen olursa

Varmı tavsiye edeceğiniz pansiyonlar aklımızda bulunsun.lazım olur bir gün.
    Vallahi ben konaklama yapmadım açıkçası ama denize girip yemek yemeğe gitmiştik daha önceden Orhan pansiyona.Yemekleri; özellikle de balığı çok güzeldi oradan yola çıkarak aileyi gönderdik tatil için (hatta bu gün de oradalar) memnun kalmışlar.Tabi oda konforu olarak çokta üst düzeyler beklememek lazım çevredeki pansiyonlardan da.Ama kafa dinlemek adına tercih edilebilir bir yer.En güzel özelliği de on adım sonra denizde buluyorsunuz kendinizi
  • quote:

Vallahi ben konaklama yapmadım açıkçası ama denize girip yemek yemeğe gitmiştik daha önceden Orhan pansiyona.Yemekleri; özellikle de balığı çok güzeldi oradan yola çıkarak aileyi gönderdik tatil için (hatta bu gün de oradalar) memnun kalmışlar.Tabi oda konforu olarak çokta üst düzeyler beklememek lazım çevredeki pansiyonlardan da.Ama kafa dinlemek adına tercih edilebilir bir yer.En güzel özelliği de on adım sonra denizde buluyorsunuz kendinizi

Balıkla aranız nasıl bilmiyorum ama balık durumu nasıl oralarda. Olta yada zıpkın ile av.
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmir-ankara

quote:

Balıkla aranız nasıl bilmiyorum ama balık durumu nasıl oralarda. Olta yada zıpkın ile av.

Tutma konusunda bilgim yok hocam yerim sadece

• :) Tamam hocam çok teşekürler verdiğiniz bilgiler için.
  • Hocam bu konu dışında size özelden bir soru sordum cevaplarsanız çok sevinirim.
  • Bayram sonrası
    Şu an Kadıköy öyle olmasa da güzel espri

Bodrum'a yerleşsek...

Bodrum'a yerleşsek...

• 20 sene Muğla'da yaşadım.Memleketim.Bodrum'da turizmcilikte yaptım.Eskisi gibi değil artık burası.Ne refah kaldı ne nezihlik ne kültür.Adı kaldı sadece.Gençlerin gelip arkadaşlarına hava atmak için check-in yaptığı adı kaldı.Doyamadım buraya.Parsel parsel sattılar.Ne zaman birisi Bodrum'a zarar verse,sokak serserileri kardeşime bulaşmış gibi adam toplayıp kavgaya gidesim geliyor.Ha birde özet geçelim:
    Bodrum,İstanbul ve Diyarbakır'ın en uzak ilçesidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geç kaldık Bodrum için.15-20 sene önce yerleşseydik keyfini çıkarırdık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kapısızköylü

20 sene Muğla'da yaşadım.Memleketim.Bodrum'da turizmcilikte yaptım.Eskisi gibi değil artık burası.Ne refah kaldı ne nezihlik ne kültür.Adı kaldı sadece.Gençlerin gelip arkadaşlarına hava atmak için check-in yaptığı adı kaldı.Doyamadım buraya.Parsel parsel sattılar.Ne zaman birisi Bodrum'a zarar verse,sokak serserileri kardeşime bulaşmış gibi adam toplayıp kavgaya gidesim geliyor.Ha birde özet geçelim:

Bodrum,İstanbul ve Diyarbakır'ın en uzak ilçesidir.

• Guvercinlikte yasiyorum bir kis gecirdim ve istanbul kepazelikmis gec olsa da ogrendim....Birde uygun is olsa tam super olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

•  Bodrum'a yerleşsek...

Bodrum'a yerleşsek...

Bodrum'a yerleşsek...

• Vaaay ! İrfan Bey hangi seneler bunlar ?
  • Tam sene bilgisi yok, 1900'lerin başı sanki
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.