Şimdi Ara

Boardwalk Empire (2010 - 2014) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
928
Cevap
14
Favori
33.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

gerizekalı heroes yayınlansa hayvanlar gibi ilgi görüyor, lost desen bunun yanında mal gibi kalıp deli gibi ilgi görüyordu.. bu dizi daha ilk bölümünde kült oldu, aşmış yarmış bi yapım ama ilgi görmüyor donanımhaberde..

izleyin ve izletin. gerek breaking bad gerekse boardwalk empire gibi şaheserler kolay kolay bulunmaz. six feet under ve the sopranos'u da unutmayın..
  • @wildlove maalesef bizim insanımız bu tip dizilerden pek hazzetmiyor.Sopranosun altyazıları bile daha geçen aylarda tamamlandı,ben son bölümlerini e2 den çekitrdim bir arkadaşa da öyle izleyebildim.Mesela The Wire dizisi var imdb.comda en yüksek puanlı dizi konumunda şuan ama altyazıları 3. sezonun ortasında daha.Divxplanette bununla ilgili bir şeyler karalasan hemen linç ediliyorsun vay efendim biz altyazıları gönüllü çıkarıyoruz da bilmemne.Allahtan Boardwalk empire için hemen çeviriler başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

bu dizi nasıl ilgi görmez burda ulan

gerizekalı heroes yayınlansa hayvanlar gibi ilgi görüyor, lost desen bunun yanında mal gibi kalıp deli gibi ilgi görüyordu.. bu dizi daha ilk bölümünde kült oldu, aşmış yarmış bi yapım ama ilgi görmüyor donanımhaberde..

izleyin ve izletin. gerek breaking bad gerekse boardwalk empire gibi şaheserler kolay kolay bulunmaz. six feet under ve the sopranos'u da unutmayın..

Popüler olmasının iyi, kaliteli bir yapım olması ile doğrudan bir bağlantısı yok sonuçta, insanlığın büyük kısmı popüler kültür ile popüler olan iyi kötü neleri tüketiyorken, neleri kaçırdığından da habersiz.

Bu tür yapımlar herkesin ilgisini çekmiyor, yani alıcısı belli, boş senaryosuyla biraz da ilgi çekici konusuyla görsellik pazarlayan bir heroes ya da araya her şeyi sıkıştırıp sonunda izleyiciyle dalga geçen lost'u vs. çoğunluğun daha çok beğendiği ortada, çoğunluğun istediği tarzda yapımlar bunlar, onlar için en büyük kriterin kesinlikle kalite olmadığı da bir gerçek...

• dizi ile ilgili yorumlar iyi gözüküyor. indirmeye başladım
  • mesajım bulunsun listeme aldım
  • İlk 2 bölümünü izledim gerçekten iyi bir dizi olacak.
  • dizi harika gidiyor katılımın yüksek olması lazım dh de
  • Ya nedendir bilmiyorum beni pek sarmadı dizi. Sizcede çok yavaş değilmi? Dizide neredeyse tempo yok çok durgun ilerliyor... Sıkılıyorum izlerken en son 5.bölümü izlemiştim:S
  • quote:

Orijinalden alıntı: afsdfas

Ya nedendir bilmiyorum beni pek sarmadı dizi. Sizcede çok yavaş değilmi? Dizide neredeyse tempo yok çok durgun ilerliyor... Sıkılıyorum izlerken en son 5.bölümü izlemiştim:S

Olaylar yavaş yavaş kızışıcak. Sabret biraz.
  • quote:

Ya nedendir bilmiyorum beni pek sarmadı dizi. Sizcede çok yavaş değilmi? Dizide neredeyse tempo yok çok durgun ilerliyor... Sıkılıyorum izlerken en son 5.bölümü izlemiştim:S

Katılıyorum.Olaylar böyle devam ederse daha çok sezon izleriz gibi duruyor.Biraz aksiyon lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodgé

quote:

Katılıyorum.Olaylar böyle devam ederse daha çok sezon izleriz gibi duruyor.Biraz aksiyon lazım.

Dizi gitmesi gerektiği gibi gidiyor. İlk bölümden türk dizileri gibi kavga,silah,çatışma beklemeyin biraz mantığını anlayın bence. İzlemişsseniz bilirsiniz THE GODFATHER seriside inanılmaz sıkıcı başlıyordu ama kalitesi tartışılmaz bir seri...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CambazTr

quote:

Orijinalden alıntı: dodgé

quote:

Dizi gitmesi gerektiği gibi gidiyor. İlk bölümden türk dizileri gibi kavga,silah,çatışma beklemeyin biraz mantığını anlayın bence. İzlemişsseniz bilirsiniz THE GODFATHER seriside inanılmaz sıkıcı başlıyordu ama kalitesi tartışılmaz bir seri...

Bu dizi de aynı şekilde. Oncelikle olayların nasıl kızıştığı gosterilecek ardından aksiyon artacak. :)

• Sopranosu izlemeyen bu diziye başlamasın bence durağanlığa alışmak için
  • Dizi tam kıvamında ilerliyor bence.Sopranos Six Feet Under gibi Türkiye'de fazla izlenmeyecektir ama efsane yapımlar arasında yerini alacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oblomòv -- 31 Ekim 2010; 2:08:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hokagé

Dizi tam kıvamında ilerliyor bence.Sopranos Six Feet Under gibi Türkiye'de fazla izlenmeyecektir ama efsane yapımlar arasında yerini alacaktır.

The Wire dizisi ödül bile almamasına rağmen otoriteler tarafından gelmiş geçmiş en iyi diziler arasında gösterilmektedir. O yüzden Türkiye'de izlenip izlenmemesi önemli değil,bu dizi bir efsane olacak.
  • 01x06 güzeldi.Dizi kıvama gelmeye başladım.

Nucky iyice işi kaynattı Magaret ile.İzlemeye devam

Birde Al Capone'nin olduğu her sahne garanti gülme var.Acayip bir küfür ve espiri anlayışı var.

İşte adamım.

• İlk sezonunu bitirsin, 2. gelmeden bende başlamayı düşünüyorum. Çok sıkıştı izlediğim diziler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

İlk sezonunu bitirsin, 2. gelmeden bende başlamayı düşünüyorum. Çok sıkıştı izlediğim diziler.

bende öyle düşünüyorum sezon bitsin bi solukta izleyeyim sınav vize vakti yaklaştı zaten dizi takvimi karışık buda arada hebaa olmasın kaliteli bi yapıma benziyor.

yaa bide anlamadığım bu hbo dizileri 12 bölüm ya çoğu yılbaşında biyiyo bu adamlar koca sene nasıl idare ediyolar dizi yayınlamadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ronaldinhoho

quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

İlk sezonunu bitirsin, 2. gelmeden bende başlamayı düşünüyorum. Çok sıkıştı izlediğim diziler.

bende öyle düşünüyorum sezon bitsin bi solukta izleyeyim sınav vize vakti yaklaştı zaten dizi takvimi karışık buda arada hebaa olmasın kaliteli bi yapıma benziyor.

yaa bide anlamadığım bu hbo dizileri 12 bölüm ya çoğu yılbaşında biyiyo bu adamlar koca sene nasıl idare ediyolar dizi yayınlamadan

Hazirandada varya dizileri true blood adlı dizi:)

• Tamamen aklımdan çıkmış bu dizi 7.bölüme gelmiş bile bakalım terence winter neler yapmış.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.