Şimdi Ara

Boardwalk Empire (2010 - 2014) (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
928
Cevap
14
Favori
33.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ilk bölümü izledim. Çekimler, ortam, giysiler hepsi muhteşem. Anlamadığım 1-2 nokta var umarım yardımcı olursunuz.

Al Capone ve Jimmy içkileri kaçırdılar, daha sonra Al Capone sanırım içkileri birine götürdü. O adam kimdi ? Ve sanırım Colosimo'yu da aynı adam öldürdü. Ne diye öldürdü ?
  • 1.sezon 9.bölümü izledim.

Flmin ağır tempoda ilerlemesi başta beni sıkıyordu ama bu ağır tempoya film beni resmen alıştırdı şimdi sıkılmadan izliyorum.

Film House Of Cards'a döndü. Her an Meechum'un ekrana fırlayıp birilerini öpmesini bekliyorum. Mezhebi de bayağı geniş insanların.
    Adam anasının yatağından adamı öylece alıp gitti. Anasına kendisi de sarkabilir hiç belli olmaz.

1.sezon final bölümünün ortasındayım. Ve dayanamayıp şunu söylemeye geldim: Ulan Margaret sen altı üstü bir kapatmasın. Ne ulan bu havalar ? Ne gıcık bir insansın sen. Yemin ediyorum Walter White'ın karısından bile gıcıksın. (2.5 sezon izledim BB)

Sezon finali de aynı film gibi ağırdı. Ama sıkılmadan izletti. Jimmy konusunda yanıldım. Yeterince yaşadı. Bu dakkadan sonra ölse de artık yanılmış sayılabilirim yine. Güzel diziydi öneririm herkese.

2.sezon 2.bölüm ...

Şuana kadar izlediğim en iyi bölümdü. Acayip zevkliydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 25 Ocak 2015; 20:17:54 >

• ben de bugün başlıyorum hadi bakalım hayırlısı
  • 2.sezon 7. bölümü izledim.

Abi bir filmde hiçbir karakterden hoşlanmadığım, kazanmasını istediğim bir karakterin olmadığı herhalde ilk film. Abi her an herkes herkesle şee edebilir. Bi kere Jimmy'nin annesini bana verseler moleküllerine ayırırım. Abi çok güzel bir kadın yav. Gerçekten güzel.

Film bazı açılardan iğrenç bir film. yer yer midemin bulandığı oluyor yemin ederim. Bi anne çocuğunu sever anlarım ama niye dudağından öper, niye yarıçıplak halde kucağına atlar veya niye bebekken oğlunun pipisini öper anlayamıyorum ? Adam karısıyla yattığını düşündüğü adamı tekme tokat dövüyor. Kadına hiçbir şey yapmıyor. Hala kadını kazanmaya çalışıyor. Tamam belki yanlış anlamaydı sonrada kendisini aldattığı kişinin bir adam değil bir kadın olduğunu fark etti ama öğrenene kadar adamla ilişkisi var sanıyordu. İnsan en azından bi soru sorar. bi küfür et kardeşim. Nerdee ? Ananı pazarlayan adamı baban gibi seviyorsun. 57 yaşındayken 13 yaşındaki annene tecavüz etmiş babanla işbirliği ediyorsun. Filmde haysiyet namına bişey yok. Vallaha midem bulandı.

Halen daha Jimmy'nin illa bir yerlerde bir şekilde film bitmeden öleceğini düşünüyorum. Umarım ölmez. Çünkü az biraz kazanmasını istediğim kişiler varsa onlarda Al Capone ve Jimmy ortaklığıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 26 Ocak 2015; 15:53:18 >

• 2.sezon 11. bölümü izledim.

Bi laf vardır hani; Görünen köy kılavuz istemez diye. Bekliyordum zaten bu bölümde ki iğrençliği. İzlediğim en iğrenç film şuana kadar House Of Cards'tı artık Boardwalk Empire bu tahta oturdu. İğrençlikte sınır tanımıyorlar. Bu senaryoyu yazan adamın ne biçim fantezileri varsa artık? Ben senaristten şüphelendim şahsen. Açıkçası dizi bırakmayı düşünüyorum şuan. Ciddi manada artık midemin kaldıramayacağı bir seviyeye ulaştı iğrençlik. Kusasım var.

Margaret'tan nefret ediyorum. Hayatımda gördüğüm en gıcık en salak en değişik varlık. Sadece Margaret da değil filmdeki hiçbir insanı sevmedim. Normalde bir dizi izlediğinde bir kişiyi kötü veya iyi olsa da seversin. Bu dizide sevilecek insan yok. Hatta insan yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Agire Jiyan

2.sezon 7. bölümü izledim.

Abi bir filmde hiçbir karakterden hoşlanmadığım, kazanmasını istediğim bir karakterin olmadığı herhalde ilk film. Abi her an herkes herkesle şee edebilir. Bi kere Jimmy'nin annesini bana verseler moleküllerine ayırırım. Abi çok güzel bir kadın yav. Gerçekten güzel.

Film bazı açılardan iğrenç bir film. yer yer midemin bulandığı oluyor yemin ederim. Bi anne çocuğunu sever anlarım ama niye dudağından öper, niye yarıçıplak halde kucağına atlar veya niye bebekken oğlunun pipisini öper anlayamıyorum ? Adam karısıyla yattığını düşündüğü adamı tekme tokat dövüyor. Kadına hiçbir şey yapmıyor. Hala kadını kazanmaya çalışıyor. Tamam belki yanlış anlamaydı sonrada kendisini aldattığı kişinin bir adam değil bir kadın olduğunu fark etti ama öğrenene kadar adamla ilişkisi var sanıyordu. İnsan en azından bi soru sorar. bi küfür et kardeşim. Nerdee ? Ananı pazarlayan adamı baban gibi seviyorsun. 57 yaşındayken 13 yaşındaki annene tecavüz etmiş babanla işbirliği ediyorsun. Filmde haysiyet namına bişey yok. Vallaha midem bulandı.

Halen daha Jimmy'nin illa bir yerlerde bir şekilde film bitmeden öleceğini düşünüyorum. Umarım ölmez. Çünkü az biraz kazanmasını istediğim kişiler varsa onlarda Al Capone ve Jimmy ortaklığıdır.

Öz oğlu değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Agire Jiyan

2.sezon 11. bölümü izledim.

Bi laf vardır hani; Görünen köy kılavuz istemez diye. Bekliyordum zaten bu bölümde ki iğrençliği. İzlediğim en iğrenç film şuana kadar House Of Cards'tı artık Boardwalk Empire bu tahta oturdu. İğrençlikte sınır tanımıyorlar. Bu senaryoyu yazan adamın ne biçim fantezileri varsa artık? Ben senaristten şüphelendim şahsen. Açıkçası dizi bırakmayı düşünüyorum şuan. Ciddi manada artık midemin kaldıramayacağı bir seviyeye ulaştı iğrençlik. Kusasım var.

Margaret'tan nefret ediyorum. Hayatımda gördüğüm en gıcık en salak en değişik varlık. Sadece Margaret da değil filmdeki hiçbir insanı sevmedim. Normalde bir dizi izlediğinde bir kişiyi kötü veya iyi olsa da seversin. Bu dizide sevilecek insan yok. Hatta insan yok.

İğrençlikte bundan bir kaç adım ötede olan Oz u izlemeni tavsiye ederim.Bana göre hbonun en iyi ve en gerçekçi dizisi.

• Sezon finalini izledim. Çok iyi Final olmuş.
    Darmody'nin öldürülme şekli hiç erkekçe değildi. Çok adice öldürüldü. Geçte olsa Darmody beklediğim gibi öldü. Dizide olmasını beklediğim hemen hemen her şey oldu. Çok fazla dizi, film izlemekten olsa gerek. Filmlerin 1. bölümünü izliyor gerisini yazıyor sonra geri kalanını izliyorum.

Margaret'ı şuandan itibaren izlediğim film ve dizilerdeki en kıcık oğlu kıcık kadın onuruna layık görüyorum. Nefretin nasıl bir his olduğunu Margaret'ı görünce anlıyorum. Bir kadın bu kadar aptal bu kadar vasıfsız olamaz. Yemin ediyorum aptal. Aptal oğlu aptal.

@chairman of the board

Bir şey soracam açık açık. Bilerek mi spoiler yedirdin ?

• Şu adam öyle böyle giyinmiyor be abicim. Harika giyiniyor.

Boardwalk Empire (2010 - 2014)

• az önce bitirmiş bulunuyorum, ve gerçekten etkileyici bir seri, daha fazla öneremem sanırım.

Rothstein süper bir karakter ya, adamı maalesef çok az görüyoruz üzücü kısmı o. Karizması çok iyi yansıtılmış karakterin. Ama gel gör ki ağzına içki sürmez, süt içer ve çikolata yer

Acı bir şekilde bitti, fakat birçok şey atlanmış bunu amerikalıların yetersiz ve eksik izleyici kitlesinden olsa gerek ki normalden erken bitirmişler.

Mable ve özellikle Rothstein ne oldu sonları belli değil, kendisi en iyi oynayan ve maalesef en az gösterilen suratlardan biriydi benim için, .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 27 Ocak 2015; 23:53:27 >

• En iyi yazılmış ölüm...

kesinlikle Richard Harrow'undur;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 28 Ocak 2015; 0:05:53 >
  • Yaşatalım buraları biraz
  • AdiqeCaLe kullanıcısına yanıt
    Paylaştığını görünce ben de biraz nostalji yapayım dedim

O kadar çok efsane sahne var ki hangisini paylaşsam bilemedim, her karakterden 4-5 video paylaşasım var Ara sıra konuda paylaşırım.
    Ayrıca özlemişim diziyi İleride tekrardan izlemek şart oldu, Godfather gibi bu dizi de bende bir ihtiyaç halini alacak galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 28 Ocak 2015; 14:49:36 >

• 3.sezon 6.bölüm.

Dizi her nedense beni kendine çok bağladı. Bi ara ciddi ciddi mide bulantısından filmi bırakacaktım halbuki. Margaret ve ailesi komple sorunlu bir aile. Kafadan kontak hepsi. Kendime sevilecek bir karakter arayıp duruyordum. Sanırım Al'ın dışında Eli'da bu kişilere katılacak. Adam da en azından aile sevgisi var. Herkesi kurşuna dizmesini ve Al'le birlikte zafere ulaşmasını istiyorum. Margaret işkenceli bir ölüm yaşasın istiyorum. Hiç doğmasaydım keşke diyecek bir hale gelmesini istiyorum.

Bu arada Jimmy'nin oğlu tam şukuleta. Zaten çok severim çocukları. Margaret'ın kızı da aşırı sevimli bir cimcime.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 29 Ocak 2015; 0:48:26 >

• Bittigine gore baslayabilirik artik izlemeye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.sezon 8.bölüm

Arnold keşke filmde daha çok rol alsa. Nucky bu fare ağızlı çirkin Billie'yi nereden buldu onu da merak ediyorum. Dizi şuana kadar bayağı sardı. Maseratti miydi neydi o adam arnold ve Nucky büyük sorun olacak.

Ayrıca filme yeni katılan, her şeyden alınan manyak karakterde bayağı komik. Adam her şeyde alınmak için bir neden buluyor.

• Bu adam beynini nerede düşürmüş acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 29 Ocak 2015; 20:07:47 >

• Hocam keşke spoilera alsaydınız.
  • AdiqeCaLe kullanıcısına yanıt
    Bu tip şeylere çok dikkat eden bir insanım ben. Bunda spoilerlik bişey göremediğim için spoilera almadım. Gerçi halen de görmüyorum. Ama yine de spoilera aldım karşim.
  • Spoiler durum olmaz mı hocam.Şöyle düşünün bir de 2.sezonun finalini yeni bitirmişsiniz. "Ne bölümdü öyle ya, ileriki sezonda ne olacak acaba??" şeklinde düşünürken bu konudaki yazıları görünce o heyecan,merak kalmıyor. Sonuçta izlediği bölümlerle ilgili fikirlerini yazan kişiler de var. Bırakın o karakterler, olaylar sürpriz olsun izleyenlere. Dizinin etkileyiciliği,kalitesi orada zaten.
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.