Şimdi Ara

BMW X3 (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
4
Favori
33.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gradient

quote:

Orijinalden alıntı: hozturan

max 80 bin liraya ikinci el dizel otomatik X3 istiyoruz.
    açıkçası diğer marka ve modelleri pek gözüm tutmuyor.

bu fiyata 2008-2009 model 80-100 bin km civarı araçlar bulunabiliyor.

tavsiyeleriniz neler?
    bu kasanın dezavantajları var mı?

yakıt sarfiyatı rakamları ne görüyorsunuz?

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler ;)

Aynı soruları ben de soruyorum. Hic tecrubesini paylaşacak arkadas yok mu?

Aynı aracin manuel vites ve 150 hp olanını iki seneden fazla kullandım. Sert süspansiyon dışında bir şikayet im yoktu, severek kullanmıştım.
    Motordan, ,şanzumandan, xdrive dan yana sıkıntıyı bırak, hep memnuniyet duyarsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yakın zamanda hiç Premium Edition paketli X3 teklifi alan oldu mu ? Son zamanlarda yollarda hiç olmadığı kadar X3 görmeye başladım, bilmiyorum bana mı denk geliyor yoksa Borusan güzel bir indirim mi uyguluyor.
  • 2. el X3 fiyatları neredeyse 0 fiyatına yakın, aşağıdaki ilanda araç, yapacağı km'nin nerdeyse 1/3 tamamlamış, istediği fiyat pazarlık payı olsada yinede yüksek.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-bmw-sahibinden-61-bin-km-de-x3-x-drive-128674644/detay
  • Bu linkteki araç nasıl? 4 bin liralık hasar kaydı var. Arka tampon ve bagaj kapağı boyanmış.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-bmw-g-a-l-l-e-r-y-2009-bmw-x3-2.0-dizel-x-drive-borusan-cikisli-126514717/detay
  • quote:

Bu linkteki araç nasıl? 4 bin liralık hasar kaydı var. Arka tampon ve bagaj kapağı boyanmış.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-bmw-g-a-l-l-e-r-y-2009-bmw-x3-2.0-dizel-x-drive-borusan-cikisli-126514717/detay

benim de takibimde olan bir araçtı ama o kadar hasar kaydı varsa almam.

2008+ max 100bin temiz xdrive'ı olan varsa görüşelim.
    temmuz sonuna kadar vaktim var ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: eczman2000

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hozturan

max 80 bin liraya ikinci el dizel otomatik X3 istiyoruz.
    açıkçası diğer marka ve modelleri pek gözüm tutmuyor.

bu fiyata 2008-2009 model 80-100 bin km civarı araçlar bulunabiliyor.

tavsiyeleriniz neler?
    bu kasanın dezavantajları var mı?

yakıt sarfiyatı rakamları ne görüyorsunuz?

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler ;)

Aynı soruları ben de soruyorum. Hic tecrubesini paylaşacak arkadas yok mu?

Aynı aracin manuel vites ve 150 hp olanını iki seneden fazla kullandım. Sert süspansiyon dışında bir şikayet im yoktu, severek kullanmıştım.
    Motordan, ,şanzumandan, xdrive dan yana sıkıntıyı bırak, hep memnuniyet duyarsin.

peki üstat, bakımlarını nerede yaptırdın?

sadece yağ/filtre değişen 90 bin bakıma bursa yetkilisi 1100-1200 lira istiyorlar :@

• 2008 2.0d xdrive'daki otomatik şanzıman tam otomatik mi?
    yoksa CVT ya da AMT mi?
    AMT ise tek kavramalı mı çift kavramalı mı?
  • Merhaba
    Şu an dip olarak verildiği söylenen fiyat 82500 eur.

• Tekrar merhaba;
    Bu araçla ilgili 19 jantin konforlu olmadığı, cukurlarda jantin hasar görebileceği yorumu yapılmış. Suv bir aracın en azından hafif arazi şartlarında sorunsuz ilerlemesi gerekir diye düşünüyorum.
    Kullananlar varsa görüşlerini alabilirmiyiz.
    Şimdiden teşekkürler.

• Arkadaslar şifreli bujonlarin makine ile sıkılmasına asla izin vermeyin. Bende yaptılar. Bujon kirleniyor. Şifreyi takdiginizda açılmıyor ve şifre bozuluyor. Sende öyle kalakaliyorsun. Sonra servise gidiyorsun dışArdan bir kaynakci geliyor şifreli bujonlarin üstüne normal bijon kaynakliyor. Bujonlar sokuluyor. Sende tüm yaşadıklarından sonra şifreyi iptal ediyorsun. Kaça mal oluyor. Kaynak 400 tl+ kdv + 50 tl bijon :450 tl kaybedilen zaman: en az 4-5 Saat

• quote:

Orijinalden alıntı: ycg61

Arkadaslar şifreli bujonlarin makine ile sıkılmasına asla izin vermeyin. Bende yaptılar. Bujon kirleniyor. Şifreyi takdiginizda açılmıyor ve şifre bozuluyor. Sende öyle kalakaliyorsun. Sonra servise gidiyorsun dışArdan bir kaynakci geliyor şifreli bujonlarin üstüne normal bijon kaynakliyor. Bujonlar sokuluyor. Sende tüm yaşadıklarından sonra şifreyi iptal ediyorsun. Kaça mal oluyor. Kaynak 400 tl+ kdv + 50 tl bijon :450 tl kaybedilen zaman: en az 4-5 Saat

Şifreli bijonu kaça sipariş ediyor servis ?
  • 90. € veya tl tam emin degilim

• Yurt dışında yaşıyorum ve tr de satılmayan bir x3 versiyonuna bayii çok makul bir fiyat verdi. versiyon x3 18sdrive. tr de bu aracın satışı yok ancak burada bir süre kullanıp tr ye getirmeyi planlıyorum. Fiyatlandırma vergi konularında yeterli bilgim var. benim ricam bu araç hakkında teknik olarak neler söyleyebileceğiniz ve ayrıca 7-8 sene sonra satmayı düşünüyorum. kolay elden çıkartabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabuscobar -- 26 Eylül 2013; 23:37:23 >
  • kabuscobar kullanıcısına yanıt
    Benzinli mi bu araç?
  • quote:

Benzinli mi bu araç?

2 litre dizel, ama düşük güç üreten versiyon.
  • Evet 2 litrelik dizel 143 ps lik motoru var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabuscobar

Yurt dışında yaşıyorum ve tr de satılmayan bir x3 versiyonuna bayii çok makul bir fiyat verdi. versiyon x3 18sdrive. tr de bu aracın satışı yok ancak burada bir süre kullanıp tr ye getirmeyi planlıyorum. Fiyatlandırma vergi konularında yeterli bilgim var. benim ricam bu araç hakkında teknik olarak neler söyleyebileceğiniz ve ayrıca 7-8 sene sonra satmayı düşünüyorum. kolay elden çıkartabilir miyim?

Hem arkadan itiş hem de düşük güç üreten 2000 cc motor bizde tutmaz.
    Zaten borusan da böyle bir versiyon getirmiyor.
    Ben zaten x3 gibi bir araca sdrive yakıştıramıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eczman2000 -- 29 Eylül 2013; 13:19:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erciftci

quote:

Orijinalden alıntı: eczman2000

quote:

Yurt dışında yaşıyorum ve tr de satılmayan bir x3 versiyonuna bayii çok makul bir fiyat verdi. versiyon x3 18sdrive. tr de bu aracın satışı yok ancak burada bir süre kullanıp tr ye getirmeyi planlıyorum. Fiyatlandırma vergi konularında yeterli bilgim var. benim ricam bu araç hakkında teknik olarak neler söyleyebileceğiniz ve ayrıca 7-8 sene sonra satmayı düşünüyorum. kolay elden çıkartabilir miyim?

Hem önder çeker hem de düşük güç üreten 2000 cc motor bizde tutmaz.
    Zaten borusan da böyle bir versiyon getirmiyor.
    Ben zaten x3 gibi bir araca sdrive yakıştıramıyorum.

sDrive arkadan itişlidir muhtemelen. Daha "önden çekiş" başlamadı diye biliyorum bmw'de.

Haklısın sabah mahmurluğuna ver.
    Mesajımı editliyorum :)

• Aracın 2 çeker yani düşük yakıt tüketimi 2.elde tercih sebebi olmasını sağlamaz mı peki?
  • quote:

Aracın 2 çeker yani düşük yakıt tüketimi 2.elde tercih sebebi olmasını sağlamaz mı peki?

Manüel mi ?

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.