Şimdi Ara

BMW M6... V10 MOTOR NE DERECE ETKİN?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
3.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Forum'da bir M6 başlığı yoktu...

M6 sahiplerininin, hayranlarının ve ilgi ila merak duyanların buluşmaları için ortak bir platform kurmalarında fayda olduğunu düşünüyorum...

Bu vesileyle tüm olumlu, olumsuz eleştiri görüş düşünce ve hislerimizi paylaşabileceğimiz bu sayfayı, tüm otomobilsever arkadaşlarımızın kullanımına sunuyorum...

Zaman zaman hoş bulduğumuz fotoğraf, video ve bilgileri buraya eklersek, ilerde kullanabileceğimiz güzel bir andaç ve faydalı olması kuvvetle muhtemel paylaşımlarla dolu bir sayfayı oluşturabileceğimize inanıyorum...

İlk forum sorumuz 90.000 lirayı, standart karbon tavanlı ve kullanılmış bir BMW M6'ya yatırmak akıllıca olabilirmi?

Herkese iyi forumlar

http://www.cars.com/go/search/detail.jsp;?tracktype=usedcc&searchType=21&pageNumber=0&numResultsPerPage=50&largeNumResultsPerPage=0&sortorder=ascending&sortfield=PRICE+ascending%2cPRICE+descending&certifiedOnly=false&criteria=K-%7cE-%7cM-_5_%7cD-_49_%7cN-N%7cR-10000%7cI-1%2c7%7cP-PRICE+ascending%2cPRICE+descending%7cQ-ascending%7cZ-75202&aff=national&paId=291237814&recnum=10&leadExists=true

• Yine mi sen
  • Yine mi
  • biri ona buranın türkiye olduğunu söylemeli
  • quote:

Orjinalden alıntı: Whisper911

biri ona buranın türkiye olduğunu söylemeli

• Jantlar güzelmiş
  • quote:

anlamaz boşa yorulmayın
  • quote:

Orjinalden alıntı: rocky_m5

quote:

anlamaz boşa yorulmayın

Arkadaş rahatsız sanırım,ısrarla ABD fiyatları verip duruyor.Belki bu dilden anlar: HERE İS TURKEY,DUDE.COME ON!!

• quote:

Orjinalden alıntı: enoman

quote:

quote:

anlamaz boşa yorulmayın

Arkadaş rahatsız sanırım,ısrarla ABD fiyatları verip duruyor.Belki bu dilden anlar: HERE İS TURKEY,DUDE.COME ON!!

• Allah cezanı versin senin
  • quote:

Orjinalden alıntı: GöKHaN 35

Allah cezanı versin senin

• quote:

Orjinalden alıntı: enoman

quote:

Orjinalden alıntı: GöKHaN 35

Allah cezanı versin senin

Noldu

• quote:

quote:

anlamaz boşa yorulmayın

Bi anlamazda sensin bu Dh'de.Ne var konu açmış bilgi veriyor yorum yapmak zorunda değilsin...
  • Belkide bu forumun Türkiyede olmadığını düşünüyodur adam
  • benim m6 ım var çok felaket yanlıyor tavsiye ederim....
  • quote:

Orjinalden alıntı: nick falan yok

quote:

quote:

anlamaz boşa yorulmayın

Bi anlamazda sensin bu Dh'de.Ne var konu açmış bilgi veriyor yorum yapmak zorunda değilsin...

sende her topicde bu adama sataşmak zorunda değilsin anti fordcu.her topicde bozula bozula bir hal oldun hala doymadın

• quote:

Orjinalden alıntı: justiceman

benim m6 ım var çok felaket yanlıyor tavsiye ederim....

Aracın dünyada üretilmiş en iyi araçlardan biri olduğuna çoğu insan inanıyor. Sonuçta 75.000 liraya 500 Hp'lik modern bir yer roketi alabiliyoruz.

Peki sizce max güç 650 Hp üzeri ve 4 çeker olsaydı M6 daha iyi olmazmıydı?. Şahsen ben bir araç V10'sa en az 700 Hp üzeri güç bekliyorum. Belkide modifiye ederek ulaşıyordu M6'cılar buna...

Sizin motor modifiyeniz var mı aracınızda çok merak ettim doğrusu.
  • Hiç unutmam Kıbrıs'ta Tempo ya da Astro'da alışveriş yapmak için gittiğimde, bir kaç kez 6 serisiyle yan yana parkettiğim oldu.

Araç dizayn olarak neredeyse harikaya yakın. Özellikle üstü açıkken, artık 20 mi 21 inçmi neyse Jantlar filan süper duruyor...

M6 severlere küçük bir göz banyosu.... 73.000 doları basan, gaza da basar....

6635 mil de ve 2007 M6... Bence bedava... 110.000 liraya uyduruk 2000 motorlu BMW 3 vermiyolar TR'de...

http://www.cars.com/go/search/detail.jsp;?tracktype=usedcc&searchType=22&pageNumber=0&numResultsPerPage=50&largeNumResultsPerPage=0&sortorder=descending&sortfield=PRICE+descending&certifiedOnly=false&criteria=K-%7cE-ANY%7cM-_5_%7cH-%7cD-_49_%7cN-N%7cR-10000%7cI-1%2c7%7cP-PRICE+descending%7cQ-descending%7cX-popular%7cZ-75202&aff=national&paId=275457300&recnum=45&leadExists=true

• ben o kadar ucuza almadım gittim borusan çıkışlı 2. el aldım 150 bin euroya.21 inç jant taktırdım chip taktırdım dynoda 582 hp verdi araç yetiyo bana çok şükür.4 çeker olsa iyi yol tutar ama ben yol tutsun istemiyorum yanlasın istiyorum sonuçta bu zevk arabası
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.