Şimdi Ara

BMW M6... V10 MOTOR NE DERECE ETKİN? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
3.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: LAST_DRIVER

Hiç unutmam Kıbrıs'ta Tempo ya da Astro'da alışveriş yapmak için gittiğimde, bir kaç kez 6 serisiyle yan yana parkettiğim oldu.

Araç dizayn olarak neredeyse harikaya yakın. Özellikle üstü açıkken, artık 20 mi 21 inçmi neyse Jantlar filan süper duruyor...

M6 severlere küçük bir göz banyosu.... 73.000 doları basan, gaza da basar....

6635 mil de ve 2007 M6... Bence bedava... 110.000 liraya uyduruk 2000 motorlu BMW 3 vermiyolar TR'de...

Arabaların sürekli amerika fiyatlarını veriyorsun ve çoğu mesajında türkiyedeki fiyatlara atıfta bulunuyorsunuz

ve Amerikada yaşıyorsun galiba

Böyle tabirler kullandığınız için merak ediyorum Amerikada hangi Arabaya sahipsiniz.....

• 4 çeker araç daha iyi yanlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: justiceman

ben o kadar ucuza almadım gittim borusan çıkışlı 2. el aldım 150 bin euroya.21 inç jant taktırdım chip taktırdım dynoda 582 hp verdi araç yetiyo bana çok şükür.4 çeker olsa iyi yol tutar ama ben yol tutsun istemiyorum yanlasın istiyorum sonuçta bu zevk arabası

Sen Türkiye'de 21'' jantla sürekli gez bakalım hergün bir kaldırım taşına sürtüp traşlarsın o jantları hehe
  • siyah olan çok fenaaa
  • 4 ceker araba daha ıyı yanalr dıyen arkadasa saygılar :D sen oyle sanmaya devam ett ....

en guzel kasa 6 kasa ztn olup bıtıyorum :::

ama sımdılık tek haayalım e30

• İnanın araştırdım ama bulamadım bende, başka 20 liklerle yola devam dedim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.