Şimdi Ara

BMW M3 Challenge bedava olarak yayımlandı! (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
0
Favori
77.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende zaten bu oyun var ama türk serverleri yok yani hiç türk yoq oyunda hepsi yabancı ve online oynayamıyorum emirhan_karete@hotmail.com eğer oyunu online oynayacaksanız msn mi ekleyinde beraber oynıyalım yanlız kaldım yaplss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirhan Terzi -- 22 Mayıs 2008; 16:49:22 >
  • indiriorum inş indirdiğime deyer.
  • indiriyorum. çok güzele benziyor. arabalar için m3 dedin mi gerisi teferruattır
  • gerçekten güzele benziyo aynen m3 dedinmi akan sular durur zaten bakalım nasılmış %92 de..
  • arkadaşlar bu oyunun geniş versiyonu çıkmıcakmı?
  • fena değil az sonra resimlerde eklerim :D

Resimler Geldii TAzeee..

BMW M3 Challenge bedava olarak yayımlandı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkkyk -- 6 Kasım 2008; 14:09:15 >

• bunu indireceğiniz yerde gidin gtr2 indirin ne m3 ler var
  • İndirmek isteyenler için:http://www.bmw.com/com/en/newvehicles/mseries/m3coupe/2007/experience/game/content.html

GTR Evo'daki versiyonu kötüydü ancak standalone olarak oynayanlar baya memnun kalmış. Ben de oynadıktan sonra birşeyler eklerim.
  • yav arkadaşlar ben bu dediğiniz oyunu indirdim ama iki seçeneğe giremiyorum (single player) (multiplayer)giremiyorum yani yok tıklanmıyor siyah renkde duruyor....vede nasıl siz beraber oynuyorsunuz ben onuda beceremedim... bu multiplayer nasıl oluyor bilen biri yazsada ben gibileride öğrense...bu sitede acayip 20dk uraşdım şuraya msj yazmak için yardımlarınızı bekliyorum tşkler...!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaqVILaRI -- 14 Ocak 2009; 2:04:21 >
  • Arkadaşlar,LAN games destekliyor mu? yani bi evden 2 bilgisayardan ağdan oynayabilirmiyiz?
  • teşekkürler
  • indiregandi yapalım bakalım nasılmış
  • teşekkürler
  • Oyunun ana menüsü'nde çalan müziği kimin söylediğini bilen var mı ?
  • arkadaşlar indirebileceğim link verirmisiniz 1.safyadaki link çalışmıyor
  • *Furious*

oyunun kurulu olduğu dasya nın içi kurcala main menu music gibi bi mp3 bulcan işte aradığın müzik o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adogs -- 24 Nisan 2009; 11:29:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: adogs

*Furious*

oyunun kurulu olduğu dasya nın içi kurcala main menu music gibi bi mp3 bulcan işte aradığın müzik o

Teşekkürler buldum
  • selam arkadaşlar, bu oyunu online haricinde SİNGLE olarak oynayamaz mıyız:))
  • Rekor Bende Arkadaşlar 320 KMH YAPTIM 8400 DEVİRDE Resim Nasıl koyuluyo anlatırsanız bende Resmi Koycam
  • burda detaylı anlatım var arkadaşım nasıl resim ekleyecegine dair olmadı ben de anlata bilirim

EDİT.: linki eklemeyi unuttukk
    http://forum.donanimhaber.com/m_15120841/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpyM3GTR -- 29 Nisan 2009; 15:36:17 >

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.