Şimdi Ara

BMW M3 Challenge bedava olarak yayımlandı! (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
0
Favori
77.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    paylaşım için çok teşekkürler, şu an istanbul park ı indiriyorum, dediğin olursa laguna seca falan da indiricem, çok sağol
  • çalıştı istanbul park. ama oyuna girdikten sonra nurburgring klasörünü başka bi yere taşıdıktan sonra istanbul.bat a tıklamam gerekti.şmdi laguna secayı indiriyorum
  • çok sağol dostum indiriyorum şimdi birazdan patch'leri de indiricem
  • Emeğe gösterdiğiniz saygı için hepinize teşekkürlerimi sunarım arkadaşlar sağolun varolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brave_knight -- 2 Nisan 2008; 0:06:56 >
  • arkadaşlar oyunu indirdim fakat onlien oynayamıyorum neden se kayıt oluyorum ama olmuyo usename hatası veriyo
  • @brave_knight ekledim seni boş vakitlerimizde kapışırız artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: ARone

@brave_knight ekledim seni boş vakitlerimizde kapışırız artık

Olur kapışırız
  • verilen adresten istanbul parkı indiremiyorum. biri rapide upload edebilirmi?
  • bu haritalar gtr2 haritalarımı?? şimdi nordschliefe i indirdim, her detayıyla hatasıyla gtr2 deki nordschliefe ile aynı ama çok güzel değişik haritalarda oynamak, tekrar teşekkür ediyorum :)
  • sanırım sitede bir problem var ben de 2 gündür birşey çekemedim. Tr pistini upload ettim çekebilirsiniz.
    http://rapidshare.com/files/105133170/Locations.rar.html şifre yoktur.
  • EGM dergisi ücretsiz vermişti hala kurmadım bi deniyem
  • ybu oyunda drift yapmak için napmam lazım nasıl drfit yapıyorsunuz klavye ile oynuyorum bi direksiyon seti alacağım bu oyun için hangisini önerirsiniz? drift yaptıkça insana daha çok sarıyor ben çok beğendim çok iyi bir oyun..
  • quote:

Orjinalden alıntı: volkan_kolay

ybu oyunda drift yapmak için napmam lazım nasıl drfit yapıyorsunuz klavye ile oynuyorum bi direksiyon seti alacağım bu oyun için hangisini önerirsiniz? drift yaptıkça insana daha çok sarıyor ben çok beğendim çok iyi bir oyun..

Ben Logitech Momo Racing Force Feedback kullanıyorum ve çok memnunum, bu tür oyunlar çok keyifli oluyor, tavsiye ederim, tabii paran çoksa G25 al derim ama onu alamam dersen Momo Racing hem epey uygun fiyatlı ona göre hem de fiyatına göre gayet iyi performans sunuyor bence.

Ayrıca direksiyon seti ile oyunu daha bir seveceğinden eminim ve eğer oynamadıysan (veya oynadıysan direksiyonla bir daha oynaman için) GTR2, Race 07 gibi oyunları da öneririm.

• quote:

Orjinalden alıntı: HuNTeR_1907

quote:

ybu oyunda drift yapmak için napmam lazım nasıl drfit yapıyorsunuz klavye ile oynuyorum bi direksiyon seti alacağım bu oyun için hangisini önerirsiniz? drift yaptıkça insana daha çok sarıyor ben çok beğendim çok iyi bir oyun..

Ben Logitech Momo Racing Force Feedback kullanıyorum ve çok memnunum, bu tür oyunlar çok keyifli oluyor, tavsiye ederim, tabii paran çoksa G25 al derim ama onu alamam dersen Momo Racing hem epey uygun fiyatlı ona göre hem de fiyatına göre gayet iyi performans sunuyor bence.

Ayrıca direksiyon seti ile oyunu daha bir seveceğinden eminim ve eğer oynamadıysan (veya oynadıysan direksiyonla bir daha oynaman için) GTR2, Race 07 gibi oyunları da öneririm.

teknosada markasını bilmiyorum ama bir direksiyon seti kullandım pek hoşuma gitmedi evet momo uzun zamandır aklımda ama g25 paraya kıyılıp alınacak bir ürün ama çok pahalı nerdeyse 500ytl çok fazla keşke 300-350ytl civarı olsaydı..m3 challenge güzel oyun ama klavye ile oynanmıyor..

aklımda logitech in bu 2 ürünüde var ama vites olmadığı için bir türlü ısınamadım..

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=1086&productid=bd5990

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=1086&productid=bd91052

• G25 çok iyi (en iyisi) ama gerçekten pahalı, onun dışındakilerden de; bu linklerini verdiğin direksiyon setleri de iyidir ama bence almışken Momo Racing al.
  • benim bu oyun hakkında bikaç sorum olacaktı monitörüm 19" ve wide monitör fakat tam ekran değil sanırım oyunun menüsünden bu düzeltiliyor..nasıl olacağı hakkında bilgi verecek arkadaş varsa çok sevinirim..

birde galiba bu oyunla yarış düzenleniliyor ve kazananlara ödüller veriliyor doğrumu yarışlar nasıl düzenleniyor..??
  • İndiriyorum bakalım...Volkan Kolay benimki de 19'' çözebilirisem yazarım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kadango

İndiriyorum bakalım...Volkan Kolay benimki de 19'' çözebilirisem yazarım...

teşekkür ederim dostum..
  • quote:

quote:

teşekkür ederim dostum..

Volkan Bey,oyunun kurulu olduğu yerde BMWConfig var ayarları oradan yapacaksınız...Windowed modeyi işaretlemeyin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Derin Mavi -- 29 Nisan 2008; 23:13:41 >
  • quote:

quote:

quote:

teşekkür ederim dostum..

Volkan Bey,oyunun kurulu olduğu yerde BMWConfig var ayarları oradan yapacaksınız...Windowed modeyi işaretlemeyin...

valla dostum bi beceremedim ya.. nasıl oluyor bulamadım..

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.