Şimdi Ara

BMW M3 Challenge bedava olarak yayımlandı! (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
350
Cevap
0
Favori
77.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: dikmenibo

sizde varmı bilmiyorum ama bende bir bug var, dün yazmayı unutmuşum
    oyunda bazen araç içinde devir kadranında ibre takılı kalıyo ve hiç oynamıyor, oyuna baştan başlamak gerekiyor
    2. si ise aracı manuel vites seçmeme rağmen araç hep otomatik, o yüzden debriyajın artısını göremiyorum maalesef

+1 aynen usta ben cd sini aldım ındırmedim birde ama oyun tdu dan sonra sax gibi geldi
  • quote:

Orjinalden alıntı: DrynhwyL

gerçekten çok saglam bir oyun yapmişlar.. momoyla çok güzel ikili oldu bu oyun.. bide istanbulpark pisti olsaydı tadından yenmezdi menude çalan şarkıya da hayran kaldım, bu şarkı kimindir adı nedir bilen var mı acaba?

Şarkı sistem dosyalarında MP3 olarak mevcut
  • quote:

Orjinalden alıntı: doukan__

quote:

Orjinalden alıntı: DrynhwyL

gerçekten çok saglam bir oyun yapmişlar.. momoyla çok güzel ikili oldu bu oyun.. bide istanbulpark pisti olsaydı tadından yenmezdi menude çalan şarkıya da hayran kaldım, bu şarkı kimindir adı nedir bilen var mı acaba?

Şarkı sistem dosyalarında MP3 olarak mevcut

bu kadar açik bir şekilde olacağı hiç aklıma gelmemişti.. teşekkürler

• Teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: WARNİNG

quote:

Orjinalden alıntı: dikmenibo

sizde varmı bilmiyorum ama bende bir bug var, dün yazmayı unutmuşum
    oyunda bazen araç içinde devir kadranında ibre takılı kalıyo ve hiç oynamıyor, oyuna baştan başlamak gerekiyor
    2. si ise aracı manuel vites seçmeme rağmen araç hep otomatik, o yüzden debriyajın artısını göremiyorum maalesef

+1 aynen usta ben cd sini aldım ındırmedim birde ama oyun tdu dan sonra sax gibi geldi

hocam bedava oyun, keşke almasaydım cdsini, ben 2 kere indirdim , ilki 2 saat, ikincisi 2.5 saat sürdü, 400mb bişi, 3-5 gün download etmezsin kotalıysan, telafi ederdin.neyse
    tdu ile bunun arasında baya fark var, hissedilir derecede.bu daha çok similasyona yakın, hatta similasyon.

• Otomatik vites nasıl açılıyordu arkadaşlar?
  • bende indiriyorum
  • tesekurler emeginize saglik..
  • indiriyorum bakalım severim böle simülasyon tarzı oyunları..
  • Bayılıyorum şu m3 ya pro streetde de var çok güzel araba.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrcan

Otomatik vites nasıl açılıyordu arkadaşlar?

f5 tuşu ile.böyle şeyleri zaten oyun içinde controls ten falan görebiliyosun biraz oraları karıştır herşey var orda
  • ya ben indirdim oyunu ama demo galiba single player den girilmiyor oyuna aktif degil sizdede oylemi??? araba flnda secemiyorum zaten tek araba varda renk fln :))
  • BEN ONU İNDİRESİYE KADAR 10 SAAT GEÇER OFF TTNET
  • Ya bende oyunu kurma exe sine gelince

The setup files are corrupted. Please obtain a new copy of the program

hatasını veriyor ne hatası bu???
  • ya arkadaşlar indirdim oyunu.emeği geçen arkadaşa teşekkür ederim.bir şey sorucam bu oyunda online oynuyorum fakat rakip oyuncuların arabası daha hızlı bu işin sırrı ne yaw kafayı yiyicem.biri beni aydınlatsın
  • Oyun nasıl bi kere indirdim dosyalar bozuk çıktı güzelse bi daha indireyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Delgado1

Oyun nasıl bi kere indirdim dosyalar bozuk çıktı güzelse bi daha indireyim

Direksiyonun varsa kesin indir derim bu kadar küçük bi oyuna bu grafikler ve oynanabilirlik süper ötesi
  • ftp siteler gayet hızlı

BMW M3 Challenge bedava olarak yayımlandı!
  • ben şu anda oynuyorum.. Gerçekten direksiyonla forece feed back le filan süper :)
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.