Şimdi Ara

BMW M2 CSL, Resmi Olarak Doğrulandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

BMW M2 CSL modelinin üretim bandına dahil edileceği, elimize gelen rapolara göre doğrulandı. Artık bize sadece ve sadece beklemek kaldı.

Henüz piyasaya yeni çıkan bir model olan M2‘nin hırçın varyasyonu olan BMW M2 CSL modelinin üretim bandına dahil edileceğine dair bir takım söylentiler, uzun süreden beri etrafta dolaşmaktaydı. Şimdilerde ise BMW M ekibinin, bu modelin üretiminin “plan aşaması”nda oldukları bilgisine ulaşabildik. BMW Blog’a göre, Alman otomobil üreticisi, bu yeni yetme ve yaramaz Coupe’nin üretilmesine yeşil ışık yaktı.

Porsche Cayman GT4’e olası bir rakip olarak görülen ve M2’nin daha güçlü versiyonu olan M2 CSL, sahip olduğu yüksek performans ile bağlantılı olarak daha geniş gövde hatları, daha verimli aerodinamik ayrıntıları ve daha güçlü frenleri ile kendi farkını hem işlev, hem de görsel anlamda ortaya koyacaktır.

Modelin teknik verilerinin henüz resmi olarak doğrulanmamış olmasına rağmen, şahsen ben bu otomobilde, M2 modelinde kullanılan 3.0 litre hacmindeki çift turbo beslemeli motorun, ufak tefek bir takım modifikasyonlar sayesinde 400+ hp güç üretebilecek seviyeye getirildikten sonra kullanılacağını düşünüyorum. Ayrıca, bu yaramaz motor ile birlikte, altı ileri manuel şanzımanın da kullanılacağını düşünüyorum (pardon, bekliyorum :) )

Eğer elimize son olarak ulaşan raporlar doğru ise, BMW M2 CSL modelinin, 2017 yılının sonlarına doğru satışa çıkması bekleniyor. Sizlerin de tahmin edeceği üzere, standart bir M2’den daha pahalı olacak olan otomobilin, İngiltere için $70,000 gibi bir etiket ile görücüye çıkması bekleniyor. (Standart bir M2’nin İngiltere için fiyatı ise $61,166.) Türkiye için belirlenecek olan fiyatlar konusunda henüz bir öngörümüz bulunmuyor. Bu konuda sizlerin düşüncelerini çok merak ediyorum. Sizce, BMW M2 CSL’nin Türkiye satış fiyatı en az ve en çok kaç bin TL olabilir?

Kaynak:http://www.otomobilimbenim.com/otomobil-haberleri/bmw-m2-csl-resmi-olarak-dogrulandi.html

• Yazıyı kim yazdı bilmiyorum ama bir senli benli bi sizli bizli yazmış yazıyı okumakta zorlandım üslup rahatsız edici.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ingiltere fiyatı 70.000$ sa Türkiyeye gelince düşünemiyorum

• Tam m3 alacaktım... bekleyeyim o zaman...

• quote:

Orijinalden alıntı: Gktupc

Yazıyı kim yazdı bilmiyorum ama bir senli benli bi sizli bizli yazmış yazıyı okumakta zorlandım üslup rahatsız edici.

Yorum için teşekkürler. Biraz olsun samimi bir hava katmak istedim. Yorumunuzu dikkate alacağım.
  • 400beygirden fazla olacaģını sanmam yoksa m3lerle oynayacaktir.
  • 400beygirden fazla olacaģını sanmam yoksa m3lerle oynayacaktir.

• Türkiye için en iyi ihtimalle 350 desek,sadece İstinye'de Bebek'te görebiliriz demek olurHayır almayı geçtim artık o hırıltıyı duymak yeter bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silenforce -- 29 Şubat 2016; 3:01:08 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.