Şimdi Ara

BMW iDrive SİSTEMİ (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
4
Favori
50.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • araçta BMW APPS opsiyonu varsa girer Facebook'a yoksa o da yok... şu basit reklamcıları kâle almayın yahu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar,

almis oldugum aracta 10.2` ekran tv opsiyonu ile satin alinmis.Navigasyonun faal hale getirilmesi mumkun mudur? Tesekkur ederim.
  • arkadaslar
    320d 2011 aracım var
    ekranda belli bir suratten sonra goruntu gidiyordu. garnati bitti. bu goruntuyu nasıl sağlarız. bide Tv ekletebilirmiyiz acaba?
  • guncel...
  • konu açılalı baya süre geçmiş ama net bi cevap bulan olamamış =)

varmı arkadaslar içinizde bmw idrive ekranından iphonu ekranını görebilen veya ne bileyim usbden film izleyebilen ?
  • BVY B kullanıcısına yanıt
    TV ekletmenin hiç bir anlamı yok. Çünkü TR de sadece karasal yayın oldugu iin hiçbir kanal düzgün çekmiyor, izlemiyorsun yani.
    Hareket halinde ekranın gitmemisi için basit bir cd ile işini halledebilirsin ama bu kezde dvd okuyuncun sadece dvd formatında okudugu için cd hazırlamak sorun oluyor..
  • 6NH konusunda bilgisi olan var mı? Yeni arac alanlar standart beyaz kablo ile ipod ve iphone müzik arşivi dinlenebiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolbay

6NH konusunda bilgisi olan var mı? Yeni arac alanlar standart beyaz kablo ile ipod ve iphone müzik arşivi dinlenebiliyor mu?

6NH denen olayı araştırıyorum ama yerli hiç kaynak yok yabancı form sayfalarında var.

http://www.bimmer-tech.net/shop/bmw-f30-2012/connecteddrive-retrofits burdada cihazın satıldıgı yer var
  • quote:

Orijinalden alıntı: xixixi_50

quote:

6NH konusunda bilgisi olan var mı? Yeni arac alanlar standart beyaz kablo ile ipod ve iphone müzik arşivi dinlenebiliyor mu?

6NH denen olayı araştırıyorum ama yerli hiç kaynak yok yabancı form sayfalarında var.

http://www.bimmer-tech.net/shop/bmw-f30-2012/connecteddrive-retrofits burdada cihazın satıldıgı yer var

Hocam teşekkürker.
    verdiğimiz siteden daha önce bakmıştım, 2013 öncesi modellerde 6NH ile sadece bluetooth ile telefon görüşmesi yapılıyor, müzik için bmw y kablosu kullanılıyor, 2013 sonrası modellerde standart beyaz iphone kablosu ile müzik dinlenebiliyor diye biliyorum. Bluetooth ile müzik dinleyebilmek için 6 NR gerekiyor.
    2013 sonrası aracı olanlardan durumu öğrenmek istiyorum. Benim arabamda bir türlü beyaz kablo ile bağlayı yapamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolbay -- 26 Aralık 2013; 21:29:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Aracı yeni aldım direk usb girişinden iphone-ipod müzik arşivine ulaşabiliyorum hatta iphone da bluetooth ile bağlanmak yeterli kabloyla bağlanmaya da gerek yok. Yalnız ben torpido gözünde usb girişini bulamadım araçta mı yok yoksa gizli bölmesi falan mi var anlamadım ? Araç hafızasına müzik atmak istediğimde de torpido gözünden usb girişine bağlanın diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vires -- 27 Aralık 2013; 0:50:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: vires

quote:

quote:

Aracı yeni aldım direk usb girişinden iphone-ipod müzik arşivine ulaşabiliyorum hatta iphone da bluetooth ile bağlanmak yeterli kabloyla bağlanmaya da gerek yok. Yalnız ben torpido gözünde usb girişini bulamadım araçta mı yok yoksa gizli bölmesi falan mi var anlamadım ? Araç hafızasına müzik atmak istediğimde de torpido gözünden usb girişine bağlanın diyor.

Merhaba;

Hocam aracınızın yılı ve modeli nedir ?

E90 kasalarda usb girişi torpide içinde soldaki lambanın yanında olur. dogru formatta usb ye müzik yüklerseniz sorunsuzca aracın hafızasına yükleme yapabilirsiniz.

• quote:

quote:

quote:

Hocam teşekkürker.
    verdiğimiz siteden daha önce bakmıştım, 2013 öncesi modellerde 6NH ile sadece bluetooth ile telefon görüşmesi yapılıyor, müzik için bmw y kablosu kullanılıyor, 2013 sonrası modellerde standart beyaz iphone kablosu ile müzik dinlenebiliyor diye biliyorum. Bluetooth ile müzik dinleyebilmek için 6 NR gerekiyor.
    2013 sonrası aracı olanlardan durumu öğrenmek istiyorum. Benim arabamda bir türlü beyaz kablo ile bağlayı yapamadım.

hocam bence önce aracı aldıgınız servisi arayıp aracta standart 6NR baglantısı varmı onu ögrenin.. eger varsaki Y kablosu işinizi görmesi lazım

• xixixi_50 X kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim arac x1 dediginiz gibi sol yana yaslanmis sekilde usb girisi var arac icindeyken farketmesi zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: vires

Tesekkur ederim arac x1 dediginiz gibi sol yana yaslanmis sekilde usb girisi var arac icindeyken farketmesi zor.

rica ederim..

Usb yi taktıktan sonra müzik yükleme silme konusunda sorun yaşarsanız yardımcı olurum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam teşekkürker.

hocam bence önce aracı aldıgınız servisi arayıp aracta standart 6NR baglantısı varmı onu ögrenin.. eger varsaki Y kablosu işinizi görmesi lazım

Bende araç ile standart gelen 6NH bağlantı var. 2013 öncesi modellerde 6NH ile müzik dinlemek için y kablosu gerekiyordu.
    Ben arabayı alırken 6NR opsiyon ile alacaktım ancak 2013 modellerde 6NH'nin apple beyaz kablosu ile müzik dosyalarını aktardığını öğrenince 6NR'yi almadım. İşin garibi bluetooth ile telefon görüşmesi yapabiliyorum, usb'den flash bellek ile müzik de dinleyebiliyorum ama ne y kablosu ile ne de apple beyaz kablosu ile ipod veya iphone çalışmıyor.
    İşin daha da garibi ben aracı Türkiye'den sipariş verip yurtdışında teslim aldım, o yüzden buradaki bayi ile sorunumu çözemiyorum.
    Bu arada 6NH her ülke için de farklıymış, buradaki 6NH donanımlı araçlarda beyaz kablo ile müzik dinlenebiliyor ama benim araba TR teslimat için üretildiği için sizlere soruyorum.
    Offf destan yazdım:) kusura bakmayın...
    Not: 6NR(Apps) opsiyonu yanlış yazmışım demek istediğim 6NS ( wireless smartphone connectivity) olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolbay -- 27 Aralık 2013; 20:39:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sasi nosu ile aracinizin ozelliklerini ogrenebileceginiz BMW sitesi:
    http://www.bmw.com/com/en/owners/navigation/bluetooth/compatibility_check_intro.html
    Belki daha once veren olmustur ama tekrar vereyim.
  • arkadaşlar 2011 model X6 var. iDrive'ımda sistem güncelleme seçeneği bulunmuyor. nasıl güncelleyebilirim sistemi?
  • Arkadaslar yenı konu acmak ıstemedım lutfen yardımcı olun bmw e90 arac aldım orjına ıdrıve dvd oynatıyor ılk sorum hareket halındeyken vıdeo nun devereden cıkmaması ıcın kendım ne yapabılırım @xixixi_50 bır cd ıle cozulebılıyor yazmıs... Ikıncı sorum ıse usb den ıdrıve vıdeo atabılırmıyım dvd ıle ugrasmamak ıcın yardımcı olursanız cok sevınırım...
  • AlkanExclusive kullanıcısına yanıt
    biz anca aldık abi 2012 modelini idrive falan var navi var geri görüş yok park sensörü yok sonradan takılmasına olumsuz bakmışsınız iyi bir usta bulsak yinede olmaz mı hanım için taktırmak istiyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 16y8555

Arkadaslar yenı konu acmak ıstemedım lutfen yardımcı olun bmw e90 arac aldım orjına ıdrıve dvd oynatıyor ılk sorum hareket halındeyken vıdeo nun devereden cıkmaması ıcın kendım ne yapabılırım @xixixi_50 bır cd ıle cozulebılıyor yazmıs... Ikıncı sorum ıse usb den ıdrıve vıdeo atabılırmıyım dvd ıle ugrasmamak ıcın yardımcı olursanız cok sevınırım...

Bende bunu merak ediyorum

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.