Şimdi Ara

BMW iDrive SİSTEMİ (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
4
Favori
50.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TechZone

Borusan değil BMW yapmiyor bunu.. cunku tv anteni kablolama sistemi icin tavanin acilmasi bu da mumkun degil.. belki 3. parti marka cozumleri ile yapilabilir o da hic mi hic saglikli olmaz.. cunku iDrive ustunden yazilimda da degisiklik yapilmasi gerekir bu da mumkun degil..

Sayın Techzone, aracım Usb bellek içindeki mp3 leri de görmüyor, sizin bir yorumunuz olabilir mi bu duruma ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt015101

quote:

Borusan değil BMW yapmiyor bunu.. cunku tv anteni kablolama sistemi icin tavanin acilmasi bu da mumkun degil.. belki 3. parti marka cozumleri ile yapilabilir o da hic mi hic saglikli olmaz.. cunku iDrive ustunden yazilimda da degisiklik yapilmasi gerekir bu da mumkun degil..

Sayın Techzone, aracım Usb bellek içindeki mp3 leri de görmüyor, sizin bir yorumunuz olabilir mi bu duruma ?

Merhaba dostum,
    Torpidoya taktığın bellekteki müzik dosyalarını arabanın harddiskine kopyalamadan göremezsin.
    Kopyalamak için, CD alt menüsünün herhangi bir noktasındayken "option" tuşuna bas, açılan menüden "import from USB" yi seç. İşlem bittikten sonra parçaları "Music Collection" meüsünde göreceksin.
    Umarım yardımcı olabilmişimdir. Benim arabam DVD ve TVli E92 LCI, İngilizce iDrive.

• quote:

Orijinalden alıntı: habecan

quote:

quote:

Merhaba dostum,
    Torpidoya taktığın bellekteki müzik dosyalarını arabanın harddiskine kopyalamadan göremezsin.
    Kopyalamak için, CD alt menüsünün herhangi bir noktasındayken "option" tuşuna bas, açılan menüden "import from USB" yi seç. İşlem bittikten sonra parçaları "Music Collection" meüsünde göreceksin.
    Umarım yardımcı olabilmişimdir. Benim arabam DVD ve TVli E92 LCI, İngilizce iDrive.

Eywallah üstad, sabah ilk işim denemek olacak, inşallah çalıştırabilirim, çünkü ben USB diye yazan hiçbirşey görmemiştim, bu şekilde oluyormuş demek, yardımlarıniçin çok sağol..

• quote:

quote:

quote:

Merhaba dostum,

hocam aynen dediğiniz gibi yaptım ve çalıştırabildim, bende ki Türkçe iDrive, gerçekten çok güzel oldu, teşekkür ederim, saolun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba dostum,

hocam aynen dediğiniz gibi yaptım ve çalıştırabildim, bende ki Türkçe iDrive, gerçekten çok güzel oldu, teşekkür ederim, saolun.

El Treno

• 2012 1.16i aldım.prof.cd sistemi var.Fakat DVD seyredemiyorum.
    Diğer bir konu aux la iPhone bağlantıyı sadece müzik dinleme acısından kullanabiliyorum.bunu daha kapsamlı kullanma şansım var mi
  • merhabalar , bir sorum var, E90 3.20i 2008 araca navi eklenirmi? arac orjinali navisiz ve idrive yok.

takiliyorsa orjinal toplam nekadara maal olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: un momento

merhabalar , bir sorum var, E90 3.20i 2008 araca navi eklenirmi? arac orjinali navisiz ve idrive yok.

takiliyorsa orjinal toplam nekadara maal olur?

Yapan yerler var. Sahibinden de falan ilanlari gorebilirsiniz. 15000tl ye yakindi sanirim fiyati.
  • 2011 model x5'e sonradan geri görüş kamerasi eklenebiliyor mu ?arac in ön konsolundaki ekran standart ekran.kamera ekleniyorsa şayet görüntü kalitesi nasil olur.
    Şimdiden teşekkür ederim.
  • selam
    arkadaşlar f10 serisi araç alınırken bluetooth eklemesı yapılmadıgı için sonradan telefon goruşmesı yapabılmek ıcın ne gereklı tam olarak bılen varmı ve aracın herhangı bir yerı sokuluyormu (tavan - koltuk-doseme.vs) sonrasında sorun yaratıyormu? Hiç bir yerını sokturmeden hands free olma şansı varmı i phone ile

*

**
  • --------------------------------------------------------------------------------

selam
    arkadaşlar f10 serisi araç alınırken bluetooth eklemesı yapılmadıgı için sonradan telefon goruşmesı yapabılmek ıcın ne gereklı tam olarak bılen varmı ve aracın herhangı bir yerı sokuluyormu (tavan - koltuk-doseme.vs) sonrasında sorun yaratıyormu? Hiç bir yerını sokturmeden hands free olma şansı varmı i phone ile
  • Ya dışarda satılan bluetooth kitlerinden yada bluetoothlu navigasyon cihazlarından alıp hiç bir yeri söktürmeden iphone ile bağlantı kurabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: artlik

Ya dışarda satılan bluetooth kitlerinden yada bluetoothlu navigasyon cihazlarından alıp hiç bir yeri söktürmeden iphone ile bağlantı kurabilirsiniz.

teşekkurler
    i phone kıt ıle kesın sokturmeden bır yerı oluyor degıl mı
  • Söktürmeye gerek yok zaten dışarıda bir yere ya monte ediliyor yada cama falan vantuzla yapıştırılıyor . Sıkılırsanız çıkartırp kullanmama yada başa bir araçta kullanma şansı da oluyor.
    örnek olarak :
    http://www.parrot.com/new_tur/products/bluetooth-hands-free-car-kits/
  • Bayram icin araba ile Nürburgring e gitmeyi düşünüyorum, hem guzergahtaki ülkeleri gezerim hemde uzun süredir istediğim pistte tur atma hayalimi gerçekleştirmiş olurum.

Şimdi, bizim navigation Professional sistemine avrupa güzergah haritasını nasıl yükleriz? Yurtdisinda sanırım DVD olarak temin edilip kullanılabiliyor. Bu konuda beni aydinlatabilecek kimse var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • servisi aradım , seçeneklerden haritayı avrupaya çevirin olsun bitsin dedi :) içinde zaten komple avrupa haritası yüklü arabanın dedi . heheh
  • borusan istanbul ise 360 eur para istedi harita için
  • Dostlar ,

Avrupa haritası icin bir fikri olan var mıdır ? Ender elektronik metin bey e yaptirabilirim belki hafta ici arayacağım kendisini.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bu kablolar istanbulda satiliyor....

bmw aracim icin aldim... yalniz aracta 6nf veya 6nr opsiyonu olmali yoksa calismiyor diye biliyorum... neyseki bende bunlar var... ve servistekinin cok cok dusuk fiyatina aldim.. navigasyonda parca isimlerini album resim detaylarini gorebiliyorum.... elimi ipoduma degmeden iphonea veya... rahat bir surus ile istedigim parcalari direksiyondan degistirrerk dinliyorum....

bmw icin idrive konusu ile ilgili sorulariniza ben de yanit verebilirim... opsiyonalri fln baya bir arastirdim kabloyu almadan once... facebooka fln da girilebiliyr...

www.kabloaksesuar.com

sadece bmw usb aux degil, hyundai, kia, audi... vs kablolar da var sanirim...

• quote:

Orijinalden alıntı: arat_m

bu kablolar istanbulda satiliyor....

bmw aracim icin aldim... yalniz aracta 6nf veya 6nr opsiyonu olmali yoksa calismiyor diye biliyorum... neyseki bende bunlar var... ve servistekinin cok cok dusuk fiyatina aldim.. navigasyonda parca isimlerini album resim detaylarini gorebiliyorum.... elimi ipoduma degmeden iphonea veya... rahat bir surus ile istedigim parcalari direksiyondan degistirrerk dinliyorum....

bmw icin idrive konusu ile ilgili sorulariniza ben de yanit verebilirim... opsiyonalri fln baya bir arastirdim kabloyu almadan once... facebooka fln da girilebiliyr...

www.kabloaksesuar.com

sadece bmw usb aux degil, hyundai, kia, audi... vs kablolar da var sanirim...

kabloyu aldım fakat facebook a nasıl giriliyor çözemedim

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.