Şimdi Ara

BMW iDrive SİSTEMİ (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
4
Favori
50.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ne opsiyon almayı planlıyorsanız ilk siparişte kendinizi sıkın ve alın. Aracıma geri görüş kamerası için fiyat bilgisi aldım. Normal fiyatın 3 katına tekabül ediyor. Aracı fabrikadan sipariş verirken 750 euro idi. Borusandan şu an aldığım fiyat 1534 euro + 500 euro işçilik... Böylelikle benim geri görüş kamerası planlarım iptal olmuş oldu. 5000 TL verilir mi hiç ya...

@Techzone: ben sana demiştim mesajını bekliyorum
  • aaaahh ahh
  • Aksesuar sevdasının sonu yok.
    Bu iş hastalık gibi :)
  • Neyse kendimizi avutalım bari. Nasıl olsa 2 gün sonra hevesi geçiyor insanın öyle değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

Neyse kendimizi avutalım bari. Nasıl olsa 2 gün sonra hevesi geçiyor insanın öyle değil mi

abi 4 çeker araban var birde opsiyon diyorsun hayret yaw
  • Bu arada Android telefonların tanıtılması konusu IPHONE'a göre vbiraz daha karışık olmuş...

keşke direk telefon modeli ile değil de android versiyonu ile yapılabilseydi :)

muhtemelen ileride dediğim gibi olacaktır (andoid işletim sistemine göre telefon tanıtma)... am şimdilik sabır

selamlar..
  • Techzone hocam veya bilen diğer arkadaşlara bir sorum var.
    Navi-prof lu 320d aldım yeni. Telefonum e71 nokia. Usb bağlantısını yaptım, telefonun bazı özelliklerini Monitorde görmeme rağmen mesela fotoları falan görüntüleyemedi. Video çekimlerinde sadece ses olarak verdiki araç duruyordu. Ve telefon şarj amblemi hareketsizdi. Şarj ettimi bilemiyorum o anda.
    Nokia yı daha verimli kullanmanın bir yolu varmı yada daha net olarak İphone 4 alırsam şimdiki telefonuma göre ne farklar oluşur Navi de. Değermi anlamak istiyorum.
    (İphone 4 alırsam daha fazla özellikden faydalanabilirmiyim mesela videolarıda oynatabilirmiyim. Sadece usb bağlantısı ile şarj edermi gibi..)
    Cevaplara şimdiden tşk.
  • iPhone 4 alıp birde iPhone kitini kol dayamanın altına taktırırsanız, telefonunuzu aracınıza bindiğiniz zaman takarsınız ve ondan sonra gelen aramaları, kendi aramalarınızı, telefon defterinizi iDrive üzerinden yönetebilirsiniz.. eğer kit alırsanız iPhone otomatik olarak şarj olur.. yine iPod olarak içindeki müziklere erişebilirsiniz.. ama cihazdaki video oynatma gibi özellikleri sadece DVD VCD gibi medyalardan oynatabilirsiniz.. tavsiye ederim..
  • Oleyyy sanki moralimi bozan şey bu şekilde olacak gibi, yanlış anlamadıysam Iphone kiti ile araçta eller serbest konuşma yapabileceğim anlamınamı geliyor.
    Yoksa bir arama yapacağım zaman Idirive ile yapıb yine teli kulağımızamı dayamak gerekecek?
    Birde bu Usb kit nerde satılır ve nekadardır? Teşekkürler techzone iyiki varsın
    Bir arkadaşın Iphone nu denedim 2 dakkalığına onu usb kablosunu taktım bizdeki girişe, şarja başladı zaten ama sadece ipod gibi müzik arşivine girebildim. Yani rehber vs.. galeri foto bölümleri görünmüyordu. Bu kiti merak ettim. Yoksa bir ara gördüm sanırım forumda aux çıkışı ile usb çıkışı olan tek kablodanmı bahsediyoruz?
  • sizin aracınız navi prof. lu 3 serisi değil miydi?

tabii şu da var.. iPhone'u direk kablosu ile USB'den bağlarsanız sadece müziklere erişirsiniz.. ancak iPhone kiti taktırırsanız onun sistemi farklı olduğundan iDrive üzerinden telefon sekmesinden her şeye erişebilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 4 Kasım 2011; 0:48:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

sizin aracınız navi prof. lu 3 serisi değil miydi?

tabii şu da var.. iPhone'u direk kablosu ile USB'den bağlarsanız sadece müziklere erişirsiniz.. ancak iPhone kiti taktırırsanız onun sistemi farklı olduğundan iDrive üzerinden telefon sekmesinden her şeye erişebilirsiniz..

evet aracım 3 serisi navi proflu.
    Bluetoth olmadığı için (opsiyonlamadım yani) eller serbest konuşma yapamıyoruz ama sizin dediğiniz kitle oluyor sanki doğrumu. Birde nerden alabilirim ve fiyatı konusundada bilgi verirseniz sevinirim.
  • orjinal olarak Borusan'da ya da Kosifler'de taktırın, BT'de olur büyük ihtimalle..
  • bluetooth opsiyonu ile iphone kiti farklı donanımlar.Bluetooh 600 € iphone da o civarda bir şey olması lazımdı.Ama Bluetooth donanımı ile a2dp desteği ile iphone kit işlemini görebiliceğini düşünoyorum.

Techzone, biz bmw forumu olarak senin hakkını nasıl ödiycez ya?İstanbula gelirsen bir haber et de toplanıp seni bir yemeğe çıkaralım :)
  • Bluetooth 730€+kdv parça, 300€ civarı işçilik bedeli
  • Tamam çok teşekkürler beyler;
    Kafama takılmaya devam ederse harcıyacağız 1000 euro daha
  • kafanızda duracağına aracınızda dursun

yani yaptırın..
  • ahahah tamam.
  • selam 2012 3.20d sedan aldım. idrive'da anlık yakıt tüketimini bulamıyorum. sadece ortalamayı gösteriyor. kıçı kıytırık palio'da bile var artık. yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknoca

selam 2012 3.20d sedan aldım. idrive'da anlık yakıt tüketimini bulamıyorum. sadece ortalamayı gösteriyor. kıçı kıytırık palio'da bile var artık. yardımcı olur musunuz?

motor devir göstergesinin altındaki ibreden takip edebilirsiniz. ekrandan anlık tüketim görülemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coyoote

quote:

Orijinalden alıntı: teknoca

selam 2012 3.20d sedan aldım. idrive'da anlık yakıt tüketimini bulamıyorum. sadece ortalamayı gösteriyor. kıçı kıytırık palio'da bile var artık. yardımcı olur musunuz?

motor devir göstergesinin altındaki ibreden takip edebilirsiniz. ekrandan anlık tüketim görülemiyor.

oradada ortalama tuketim, kalan mesafe, km ve ortalama hiz var sadece. anlik tuketim gostermiyor cidden saka gibi
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.