Şimdi Ara

BMW (F44) 2 serisi Grand Coupe (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
350
Cevap
26
Favori
38.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

484.700 e geldi pazartesi veya salı günü kurdan dolayı zam olacak en az 500ü bulacağı söyleniyor aldığım araç için fiyatın

• G2PRoOo kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.
    Yeni gelen araçlarda konfor erişim sistemi var.
    Anahtarsız giriş, elektrikli bagaj ve ayakla bagaj açma vb. özellikleri içeriyor. Yaklaşık 9 bin lira fark etmiş fiyatı. Acaba biz de bunu serviste yaptırabilir miyiz? Bilgisi olan var mı?
    Anahtarsız giriş önceki aracımda vardı. O özelliği çok arıyorum...
  • Benim araçta konfor paketi yok pazartesi veya salı günü zam gelecek araçlara kurdan dolayı o yüzden bayideki aracı aldım geçtim

Şu an fiyat listesi ve bmwnibul.com daki fiyatlar zamlı diyat değil mi zaten?
  • qznnn Q kullanıcısına yanıt
    Güncel fiyatları buraya bırakıyorum, arşiv olsun. Bmw Liste fiyatı bunlar.

BMW (F44) 2 serisi Grand Coupe
    Bmwnibul'dan %4 indirim varmış. Fiyat sabit değil. Pzartesi zam gelebilir.
  • Arkadaşlar bu araca ait neden bir facebook grubu yok ben mi bulamadım
  • Facebook grubunu ben kurdum bmw 2 serisi gran coupe türkiye yazarak bulabilirsiniz. Özellikle araç sahipleri gelirse bilgi alışverişimiz olur
    Link var mı bulamadım
  • bmw 2 serisi gran coupe türkiye yazın çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: G2PRoOo

Facebook grubunu ben kurdum bmw 2 serisi gran coupe türkiye yazarak bulabilirsiniz. Özellikle araç sahipleri gelirse bilgi alışverişimiz olur

Facebook değilde telegram grubu kurarsanız bende katılırım

• Whatsapp grubu mu kuralım telegram mı arkadaşlar
  • Son kasaya 190 boy 100 kilo biri sigabiliyor mu? Konforlu bir surus olur mu?
    Pandemiden dolayi showroomlarda araclarin icine giremiyoruz
  • https://t.me/joinchat/IhSvARzLQzA-mfXrmIlHmg
    Linke tıklayarak telegram grubumuza katılabilirsiniz
  • Ön göğüsteki havalandırma menfezlerinin etrafı 3 serisinde alüminyum görünüşte. Bizde ise siyah plstik. 3 serisi gibi yapmayı düşünüyorum. Prça kodunu alsak değiştirsek sorun olur mu acabas? Bir de anahtarsız girişi taktırabilir miyiz servise soracağım. Sizin de ekletmek istediğiniz eklettiğiniz özellik var mı?
    Anahtarsız giriş için bilgi aldığınızda yazar mısınız ben de ilgileniyorum
    St ye sordum sorup dönecek. Siz de sorun isterseniz.
  • Bu haftasonu bindim araca. Ön koltukta 1.90 biri koltuk en alt pozisyonda ve biraz yatıkken sorunsuz biner de benim 1.74'lük boy ile arka koltukta kafam tavana sürtünüyordu, yeni CLA biraz daha başarılı gibi. Bir 100 bin TL daha verip makul 3.20i paketlerinden biri düşünülebilir, eğer aile olarak kullanım düiünülüyorsa. 3.20i'nin gördüğüm en büyük handikapı cam tavan yerine sunroof ile gelmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Witchdoktor -- 12 Ekim 2020; 18:39:3 >
    Servisi aradım sordum. Bmw de sonradan paket eklemiyoruz. Anahtarsız giriş takmıyoruz dediler. Dışarda yapılan uygulamalar garanti dışıymış.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.