Şimdi Ara

BMW (F44) 2 serisi Grand Coupe (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
26
Favori
38.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar bmw 216d aracımı 45 bin bakımına götürücem borusana son zamanlarda yetkili serviste bakım yaptıran var mı? Ne kadar masraf çıkıyor acaba

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ben iptal ettim. 8 ay sonra geldi dediler. Önerim kesinlikle sipariş vermemeniz ve stokta varsa almanız. Gidip elektrikli alacağım bu paraya.

• fberk07 F kullanıcısına yanıt

Hiç mi yok İstanbul çevresinde şu adamlara ölçü verecek. İnstagram hesabını (graficar) inceleyin gayet kullanışlı duruyor hatta size yapım videosunu da atıyorum. Şunu da diyeyim giden kişi kablosuz şarjsız modellerden olsun o kısım da çok sert plastik. Gözünüzü seveyim amme hizmeti biri gidiversin bizim araçlar için lazım bu  

https://www.instagram.com/reel/Cvse59xtovN/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fberk07 -- 10 Ekim 2023; 23:18:48 >

• Merhaba 2020 model alarak aranıza katıldım bir sorum olacaktı far sensörü açıkken gece kumandadan kapıları açtığımda farlar yanmıyor sadece angellar yanıyor sizde de acaba öyle mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba First edition farkı nedir?

• harley84 H kullanıcısına yanıt

merhaba. Bende de aynı dediğiniz gibi

• Durotan35 kullanıcısına yanıt

gösterge ekranı dijital tam hayalet oluyor bildiğim kadarıyla. 2022 den sonra hepsi öyle geliyor galiba

• 2023 ile 2024 arasındaki farklar nedir acaba

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.