Şimdi Ara

BMW (F44) 2 serisi Grand Coupe (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349
Cevap
26
Favori
38.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bizede 3-4 ay dediler benzinli için. 2 ay oldu sipariş vereli, daha ortada birşey yok.

• citm C kullanıcısına yanıt

Hocam ocakta verdiysen siparişini Mayıs gibi ancak beklemeye başlarsın diye düşünüyorum. Bana hazıran demişlerdi, üretilirse sizinki de Mayıs'a gelebilir

• sertosman S kullanıcısına yanıt

İnşallah seçimden önceye yetişir diyelim :)

Doğru dedin hocam seçimden sonra fiyatların ne olacağı belli olmaz valla

Nisan ayı için bile zamlar konuşuluyor. Benim öngörüm, seçimi mevcut hükümette kazansa, muhalefette kazansa TL’ nin değer kaybedeceği yönünde. Hanıma otomatik bir araba bakıyorduk. 2.el falan filan derken, 0 Skoda Fabia Monte Carlo denk getirdik. Fiyat anlamında tahminimden bir tık yüksek çıksada bütçemizi biraz aşsada, döviz kaynaklı zamlarda kapıdayken, direkt aldık geçtik. Millet bayide araba bulamıyorken, almamam şımarıklık olurdu. İyikide almışız. Bir daha böyle fırsat zor gelirdi bence.

Hayırlı olsun hocam, bulmuşken almanız çok iyi olmuş. Biz de eşime bir şeyler alsak diye bakarken alamadık kaldı.

İhtiyacınız varsa ertelemeyin derim 👍

Hocam sizin siparişten haber yok mu halen?Geçen hafta 216d msport aracımla kaza gecirdim ,araç büyük ihtimal perte cıkacak,bende sportline 216d siparişi vermeyi düşünüyorum .

Yeni gördüm mesajınız bmw siparişini iptal ettiniz o zmn anladığım kadarıyla

• r.evil R kullanıcısına yanıt

Yok hocam iptal değil, 70 bin tl zam yedik sadece ☺️ Ama araç üretim bandına girmişti 10 gün önce. Muhtemelen üretimden çıkmıştır. Yarın bir soracağız bakalım ne durumdaymış.

Geçmiş olsun bu arada.

Hayırlı olsun. Ne kadara geldi araç?

Teşekkürler,mayıs gibi teslim alırsınız o zaman,büyük ihtimal bi zam daha yaparlar zaten bu gidişle.

• qznnn Q kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Fiyat liste fiyatı neyse o olacak. Şuan sensatec deriyle birlikte 1.400 civarlarına geliyor.

İnşallah olmaz :)

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Kapora verip beklemek en mantıklısı bu piyasada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qznnn -- 17 Nisan 2023; 16:26:28 >
  • qznnn Q kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim sağolun. Bugün satış danışmanıyla konuştum, 10-15 gün önce üretim sırasına alındığını söylemişti, bugün bana söylediği haziran üretime girer, temmuz gibi gelir dedi. Siparişlerinin 4’ de 1’ nin iptal olduğunu, iptal oldukça sıranın biraz daha erken gelebileceğini söyledi. Acaba bizde iptal edelim diye mi böyle yapıyorlar anlamadım. Ekim kasım siparişlerini yeni teslim ettiklerini, aralık ocak siparişlerini mayıs haziran gibi teslim edeceklerini, biz ocak sonu sipariş ettiğimiz için haziran temmuza kalacağını söyledi. Yaklaşık 13 senedir otomotiv sektöründe satış departmanında çalışıyorum, son 1 senedirde satış müdürü olarak görev yapıyorum. Ben böyle birşey görmedim. Vw’ nin yok çektiği yıllarda bile sipariş verdiğinde 3 ayda araç gelirdi. Bu araba siparişten sonra nasıl 5-6 ayda geliyor anlamadım.

Haziran-temmuz diyorlar hocam. Saçmalığın daniskası. İşi bilmesek eyvallah diyeceğim. Bir araç gecikse gecikse 1 ay geciksin. Şaka gibi yani.

• Merhaba kucuk ekranlilar icin carplay navigasyon olayini cozen yaptiran oldumu?

• Yil olmus 2023 bmw 216d 2020 model aracim var.ne navigasyon var nede carplay…
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.