Şimdi Ara

bmw f20 gelişmiş gösterge paneli ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
9.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba 1 serisi araçlarda gelişmiş gösterge panelinin olmazsa olmaz bi faydası varmıdır yakıt tüketimini dijital olarak göstermekten başka ? ve ggp olmayan modellerde küçük ekran renksiz kırmızı siyah mı yoksa onlarda renkli ekran mı

renkli ekran dediğim =

http://www.youtube.com/watch?v=7Ij6YceqfVA

yoksa kırmızı siyah (dandik gibi olan )

http://www.youtube.com/watch?v=F19KN48fHi0

gelişmiş panel olmayanlarda hangi ekran mevcut ?

sagolun

edit : ve araçta sunroof olmadığında tavan 7 cm yüksek oluyormuş diye bilgi aldım doğrumudur
    araç 1.16i m-sport estoril mavisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badsay -- 23 Ekim 2014; 12:35:38 >

•  bmw f20 gelişmiş gösterge paneli ?

gelişmiş gösterge paneli bu değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakom52

gelişmiş gösterge paneli bu değil mi?

Evet aynen o gösterdiğiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kadarmı yani forumdaki ilgi ?
  • bende ggp var. araca daha modern hava katıyor. müzikleri, telefon rehberini, radyoyu ggp'den ayarlayabiliyor, seçebiliyorsunuz. gizli menülerde var tabi ama onları genellikle tecrübeli kullanıcılar açıyor. aracın kaç voltla çalıştığından tut aracın içersindeki yağın ısısına kadar herşeyi ölçüyor. kesinlikle ggp ile birlikte alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gakhturr -- 30 Ekim 2014; 21:59:37 >
  • 2014 model sıfır araç aldım estorillerde gelen hiçbir araçta mevcut değilmiş malesef.
  • Sanki Joy Editionda bu var gibiydi öyle aklımda kalmış.
    Arada bi gazdan ayağını çekince Charge kısmına kayıyordu ibre.
  • Joy ve line larda var fakat m sportta gelmemiş 2014 model öyle söyledi bi kaç bmw bayisi

• 2012 2013 f30 lar da da var mı gelişmiş gösterge paneli??
  • quote:

Orijinalden alıntı: badsay

arkadaşlar merhaba 1 serisi araçlarda gelişmiş gösterge panelinin olmazsa olmaz bi faydası varmıdır yakıt tüketimini dijital olarak göstermekten başka ? ve ggp olmayan modellerde küçük ekran renksiz kırmızı siyah mı yoksa onlarda renkli ekran mı

renkli ekran dediğim =

http://www.youtube.com/watch?v=7Ij6YceqfVA

yoksa kırmızı siyah (dandik gibi olan )

http://www.youtube.com/watch?v=F19KN48fHi0

gelişmiş panel olmayanlarda hangi ekran mevcut ?

sagolun

edit : ve araçta sunroof olmadığında tavan 7 cm yüksek oluyormuş diye bilgi aldım doğrumudur
    araç 1.16i m-sport estoril mavisi

Linkteki videolarda 2 ekranda aynı zaten hava kararınca yazılar kırmızı oluyor (dikkat edersen 2. videoda far da açık). Gelişmiş gösterge paneli görüntü olarak güzel gözükmesi dışında bana göre gereksiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih_h -- 2 Kasım 2014; 0:06:38 >

• yok far olayını bilyiorum ekrandan bilmeyen arkadaşlar olur di,ye gösterdim de yani çok ahım şahım bi olay değil ggp demekki
  • Bir sorum var F20 Comfort paket aracıma gelişmiş gösterge satın alırsam araca aktif etmek için kodlamadan başka bir donanıma gerek varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spusat

Bir sorum var F20 Comfort paket aracıma gelişmiş gösterge satın alırsam araca aktif etmek için kodlamadan başka bir donanıma gerek varmı.

Gelişmiş göstergeyi sonradan takmak biraz sıkıntılı bir iş. Sadece kodlama ile olacak şey değil, karışık.
  • 2012 sportline aracımda bile mevcut. 2014,te nasıl yok anlamıyorum. Ekrandan dinlediğiniz mp3 leri görüp seçebiliyorsunuz. Telefon rehberinize ulaşıp arama yapabiliyorsunuz,radyoda kanal arayabiliyorsunuz,crouse control ve limiteri dijital ilarak ayarlayabiliyorsunuz,her türlü vites bilgisini ve vites değiştirme önerilerini görebiliyorsunuz,araç bakım ve muayene aralıklarını ayarlayıp sıfırlayabiliyorsunuz,navogasyon yönlendirmelerini ve hız limitlerini görebiliyorsunuz,dıs" sıcaklık,tarih,yakıt tüketimi ,menzil,ekonomik sürüş tahmini........
    Mutlaka gerekli bence.
    Bu forumu okuyunca aracımın neden bir yıldır satılamadığını daha iyi anladım.
    Adamlar xzenon far,klima ve sonruf varsa full+full+ özel sipariş. Diye uygun fiyata kakalıyor.

• Arkadaslar selamlar

Ben bu ekledigim fotograftaki gelismis gostergeyi bir turlu acamamaktayim. Yardimci olabilecek var mi? Yani devir ibrelerinin alti bos. Arac 2015 msport paket 116i

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.