Şimdi Ara

Bmw E60 530i 2004 model (M8 Paket), yok yok alınır mı ? (ALINDI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
11.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 320bin km bir araç var, araçta yok yok koltuk ısıtma- soğutma, recaro bel kırma pilot koltuk masaj cd changer bej deri çok temiz, lpgli, camlar elektrikli perde, katlanır ayna vs
    kasa temiz ve 2bintl hasar kaydı var.. fiyat 64bintl yarın kapora verme durumum var aracı beğendik.. fiyat nasıl sizce

NOT : 25 Agustos 2016'da Aracı aldım, 2 farklı servisten onaylattım bu makina kaçmaz dediler.. m8 paket

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekir2050 -- 13 Ekim 2017; 11:31:34 >

• Km biraz düşük olsaydı daha iyi olurdu psikolojik olarak ama genede alınır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diger fotograflarini gormek lazim. Eger arac servis bakimliysa alinir fakat degilse, klasik olan bmw sahibine biner durumu olusur

• Km ve yaşı için fiyat biraz tuzlu geldi hocam başka ilanlara baktınız mı

• diğer fotoları ekledim.. son bakımının 280binde görmüş
    yıllık 1720tl vergisi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekir2050 -- 13 Ekim 2017; 11:32:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustang2007

Km ve yaşı için fiyat biraz tuzlu geldi hocam başka ilanlara baktınız mı

böyle dolusu olup km biraz daha düşük olanlar 70binlerde geziyor

@Twin Turbo .. makina güzel ve temiz
  • Üstad telefondan hemen dediğin donanımlardan seçtim 1-2 tane araştırdım. Genelde ilanlar ağırlıklı civic eski model s320 doluştu, doğru dedin ama
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-acil-hatasiz-hasar-kayitsiz-degisensiz-orjinal-735-il-kusursuz-318801388/detay böyle şeyler de var acelesi yoksa biraz daha bakın derim

• alinir da, banka da hazirda nakit bulundurun siz yinede herhangi bir sikinti icin. kimse bana alman seviciligi yapmasin simdi ne ulkemizin yolu almanya ne yetkili servisi almanyadaki bmw servisindekiler kadar prof.

bu soruyu almanyada sorsaniz herturlu alinir derdim. fiyata falan girmiyorum onlar sizin bileceginiz is.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustang2007

Üstad telefondan hemen dediğin donanımlardan seçtim 1-2 tane araştırdım. Genelde ilanlar ağırlıklı civic eski model s320 doluştu, doğru dedin ama
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-acil-hatasiz-hasar-kayitsiz-degisensiz-orjinal-735-il-kusursuz-318801388/detay böyle şeyler de var acelesi yoksa biraz daha bakın derim

hocam nerdeyse komple boyalı o makina :)

@un momento .. katılıyorum fakat bu makineye hastayım :)

• Rengi çok güzelmiş aracın. Alacaksanız şimdiden kazasız belasız kullanmanızı dilerim :)
  • Çok dolu araç kesinlikle öneririm :) . Motoruna ve yürüyenine baktırın güzelse hayırlı olsun . Daha dün aynı donanımda 5.30d bindim çok beğenmiştim 😊.

• Gaz taktıriyorlar mi buna acaba ?

• Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: yıgıdo5858

Gaz taktıriyorlar mi buna acaba ?

evet lpgli zaten, 45kuruş civarı yakıtı var
  • Bir tarafa 10 15bin attiysan alinir.ne cikaracagi belli olmaz.

• Kenara 10 papel atip alin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

Bir tarafa 10 15bin attiysan alinir.ne cikaracagi belli olmaz.

evet kenarda bi 10 bin dursun mutlaka derim. 300 binde olması sıkıntı değil yüksek cc li motorlarda km olayı pek takılmayın sorunsuzca bi 300 bin daha gider araba temizse donanımına göre fiyatıda uygun. bi arkadaş burada x5 3.0d aldı motor yapılacaktı bile bile aldı. geri kalanı aracın çok güzel genel bir bakımla beraber toplamda 17 bin tl tuttu. ama en az 200 bin km sorunsuz gideri oldu.

aracı almadan önce mutlaka ve mutlaka yetkili servise baktırın. en azından size yapılacakların listesini çıkarırlar motor ve şanzımanda sorun yoksa alırsınız. aldıktan sonra mutlaka triger devirdaim hortumlar yağ-filitreler ve şanzımana yağını mutlaka değiştirin. bunu sahibi dün değiştim diye yemin etsede değiştirin. bunları değiştirirken motora conta gerekiyorsa ufaj tefek yağ kaçakları varsa mutlaka tek işçilikle conta set değiştirin. zaten geri kaln kısımlarda klasik bakımlar olacaktır. onlarda amortisör akü lastik fren ufak tefek lamba ve kablolar lpg bakımı gibi şeyler zamanla yapılır. ama yukarıdaki saydıklarıma 2-5 bin arası para gider.

• Lpg mi lan su turk insanindan sogudum ya lan 3000 motor bmw 5 e lpg mi takilir Hay Allahim ya arabaya yazik yemin ederim cok yazik ya

• Bu alacağınız ilk bmw mi

• Ben lpg siz biniyorum. Kabaca son 6000 km de 10.3 lt/100km tuketimi var. 44-45krs a denk geliyor. S.ici ve disi karisik tamamen. Çok çok sakinde kullanmam ama yaris arabasi gibide kullanmam. Lpg de 25krs civarina rahat inebilir.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.