Şimdi Ara

Bmw E60 530i 2004 model (M8 Paket), yok yok alınır mı ? (ALINDI) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
11.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Servis bakımlıysa alınır doya doya binilir
  • Fiyat ucuz değil, o fiyat aralığında daha düşük kilometre de bulunabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • A4 ic hacim ve performans olarak e60 in yanindan gecemez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşımda bir önceki kasası var 150 binde motor yaptırdı... Diğer aksamlarda şu an için sıkıntı yok...
  • 300Bindeki aractaki yenilenmeyen tum parcalar 300bin km dedir. Dolayisiyla sadece motor ve sanzuman olarak dusunulmemeli.

Surucu koltugunun kenarlari hic ezilmemelis. Bu km deki arac icin.oldukca iyi geldi.

Kayitli olan kazasi gosterge degildir, ayrica saglam bir kaporta muayenesinden de gecirilmeli bu arac.

Daha dusuk km lerdeki araclar daha pahali olacaktir.

Ancak her halukarda alim sonrasi olasi 4-5 bin tl ye kadar olasi arizalar normal karsilanmali.

Ayrica iyi bir (seni somurmeyecek) ozel bmw servisi bulunmali ve duzenli olarak o servise gidilmeli.

• bekir2050 kullanıcısına yanıt
    Prins marka lpg ise korkma 10 numara diyorlar en iyisi imiş bende 320 i lere bakıyorum çoğu lpg li zaten iyi marka kullandıktan sonra bas yoluna git gerisi boş

• quote:

Orijinalden alıntı: un momento

alinir da, banka da hazirda nakit bulundurun siz yinede herhangi bir sikinti icin. kimse bana alman seviciligi yapmasin simdi ne ulkemizin yolu almanya ne yetkili servisi almanyadaki bmw servisindekiler kadar prof.

bu soruyu almanyada sorsaniz herturlu alinir derdim. fiyata falan girmiyorum onlar sizin bileceginiz is.

Ekleme yapıyorum bence en önemlisi aracı kullananlar Alman değil.Bakımları nasıl yaptılar dip gaz mı kullandılar, drift mi yaptılar?... Hayatınızda heyecan istiyorsunuz Sanayide bir kaç arkadaşım olsun istiyorsunuz bu araba alınır.
  • Bej rengini çok yakıştırıyorum şu araçlara
  • yıgıdo5858 kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal araçtaki sistem lovato.

• TahtalıKöyünMarangozu T kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğiniz markayi da met ediyorlar oda iyiymiş

O zaman 5 hayırlı uğurlu olsun

• lpg lovato, fakat araç iptal malesef.. bugun sabah ustaya götürdük motorda üfleme ve yağ atma başlamış.. usta alma dedi.. caydık
  • Bmw ye Prinsten farkli bir kit takilmasi eksi puandir.

Mumkunse lpgsiz alin lpg yi siz takin.

Km olarakta 200 bini gecmemeye ve hem de her yonuyle bakimli bir araci sahibinden almaya bakin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acc04 -- 15 Ağustos 2016; 16:55:23 >
  • kardeşim bence o ustayı değiştir araba 300 bine gelmiş ne bekliyosunki sıfır gibimi olacak zaten ömrünün yarısını tamamlamış üfleme elbette olur
  • ben buraya yazmayı unuttum, farklı 2 bmw servisine götürdük bu aracı kaçırma dediler :) aracı 25 agustosda aldık nasip oldu
    1 aydır kullanıyorum gayet güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekir2050 -- 25 Eylül 2016; 1:40:46 >
  • 2004 model bmw neredeyse her ustanın bildiği bir araba, kenara 10-15 falan da koymaya gerek olan bir araba da değil, hadi dizel olsa biraz daha masraf riski var da atmosferik 3.0 eski bmw motoruna kim neresinden uyduruyor bu rakamları anlayamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaSaTuRa. -- 25 Eylül 2016; 1:36:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekir2050

ben buraya yazmayı unuttum, farklı 2 bmw servisine götürdük bu aracı kaçırma dediler :) aracı 25 agustosda aldık nasip oldu
    1 aydır kullanıyorum hayet güzel.

Hocam iyi yapmissiniz hayirli olsun valla.

Sifir C segmenti arabalara 90 bin verilecegine E segmenti eski araclara binmek hem cok daha guzel hem daha hesapli bence.

Bizde de 2006 A6 3.0 tdi quattro var. Muthis arac arada ariza cikarsa da cok buyuk birsey cikarmadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat Kargan

quote:

Orijinalden alıntı: bekir2050

ben buraya yazmayı unuttum, farklı 2 bmw servisine götürdük bu aracı kaçırma dediler :) aracı 25 agustosda aldık nasip oldu
    1 aydır kullanıyorum hayet güzel.

Hocam iyi yapmissiniz hayirli olsun valla.

Sifir C segmenti arabalara 90 bin verilecegine E segmenti eski araclara binmek hem cok daha guzel hem daha hesapli bence.

Bizde de 2006 A6 3.0 tdi quattro var. Muthis arac arada ariza cikarsa da cok buyuk birsey cikarmadi.

Valla hocam kaymak gibi araba, yol tutuşu konforu havası gösterişi hereşy içinde... ayrıca bu makinayı sıkı pazarlıkla (araya satıcıyı tanıyan dostlarıda sokarar) 63e aldık

@KaSaTuRa. ... 2004 ve 2005 modelerinin bu kasa için en iyi seriler oldugunu duymuştum
  • Hayırlı uğurlu olsun.

Bi 300000'de sizin altınızda yapmasını dilerim.

Apaçi Kekoların elinde gezeceğine inşallah düzgün insanların eline geçmiştir.

hayırlı uğurlu olsun tekrar güle güle kullanırsınız inşallah daha öncede dedim bakımları düzgün yapılmış bir bmw için 300 bin km gençlik çağıdır yağ atma illaki olur takmayın bunları kafanıza tekrar hayırlı olsun güzel günlerde kullanırsınız inşallah
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.